Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ZYRE ME QERA TEK RRUGA KAVAJES PRANE CONDOR CENTER NE TIRANE (ID 4261820)

Rruga Kavajes prane Condor Center | 46 M2 | 320 Euro

Jepet me qera Zyre ne pallat te Ri, bosh, siperfaqe 46 m², kati 2 me ashensor, kondicioner, tualet,open space, fasade xhami, parket, orientim me diell.Jepet me qera 320 euro, 46 M2, Property ID : 4261820 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/02/2023
37.111 leke

ZYRE ME QERA NE KOMUNEN E PARISIT TEK LULISHTJA NE TIRANE (ID 4261849)

Komuna e Parisit tek Lulishtja | 79 M2 | 450 Euro

Jepet me qera Zyre ne pallat te Ri, bosh me k\bufe, siperfaqe 79 m², e ndare ne 2 ambjente, kati 2, koridor, tualet, orientim me diell.Jepet me qera 450 euro, 79 M2, Property ID : 4261849 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/02/2023
52.187 leke

JEPET ZYRE ME QERA - RRUGA SULEJMAN PASHA

JEPET ZYRE ME QERA- RRUGA SULEJMAN PASHA | 38 M2 | 35.000 Leke

JEPET ZYRE ME QERA~ TE RRUGA SULEJMAN PASHA~ 38 M2~ NJE TUALET~ KATI 1~ TE RRUGA SULEJMAN PASHA~ CMIMI 35.000 LEKEKONTAKTONI 0676722221A800, 38 M2, 1 banjo

Botuar më 03/02/2023
35.000 leke

STADIUMI AIR ALBANIA

Ne rrugen Dervish Hima | 100 M2 | 800 Euro

Zyre per qira, 100 M2, 3 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, ofrohet i mobiluar si ne foto, garazh i perfshire ne cmim

Botuar më 03/02/2023
92.777 leke/muaj

JEPET ZYRE ME QERA - RRUGA E KAVAJES

JEPET ZYRE ME QERA - RRUGA E KAVAJES | 125 M2 | 550 Euro

JEPET ZYRE ME QERA~ TE RRUGA E KAVAJES~ 125 M2~ DY TUALETE~ KATI 4~ PALLAT I RI~ ME ASHENSOR~ E NDARE NE TRE AMBIENTE~ CMIMI 550 EUROKONTAKTONI 0676722221A500, 125 M2, 1 banjo

Botuar më 03/02/2023
63.785 leke

JEPET ZYRE ME QERA TEK KOMUNA E PARISIT PRANE KOMPLEKSIT KIKA 2 NE TIRANE (ID 4261688)

Prane Kompleksit Kika 2 | 100 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Zyre, siperfaqe totale 100 m², kati 8 me ashensor, bosh, i gjithe ambienti eshte i shtruar me parket, me kondicioner, parket, Organizohet ne: 3 ambiente, 2 tualete, ballkon. Jepet me qera 500 euro ne muaj neto.Preferohet 2 muaj paradhenie dhe 1 muaj garanci.Cmimi 500 euro neto, 100 M2, Property ID : 4261688 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/02/2023
57.954 leke

ZYRE ME QERA NE RRUGEN E KAVAJES, PRANE KRYQEZIMIT 21 DHJETORI NE TIRANE (ID 4261831)

Rruga e Kavajes, prane kryqezimit 21 Dhjetori | 45 M2 | 380 Euro

Jepet me qera zyre, siperfaqe 45 m², kati perdhe ne nje pallat ekzistues. Zyra perbehet nga 2 ambiente dhe nje tualet. E ndodhur byze rruge, zyra eshte e pershtatshme per cdo lloj sherbimi.Preferohen 2 muaj garanci. Cmimi 380 Euro, 45 M2, Property ID : 4261831 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/02/2023
44.045 leke

ZYRE ME QERA NE ZONEN E QENDRES NE AFERSI TE HOTEL TIRANA INTERNATIONAL NE TIRANE (ID 4261818)

Qender, ne afersi te Hotel Tirana International | 33 M2 | 200 Euro

Jepet me qera zyre pjeserisht e mobiluar, me hipoteke, siperfaqa 33 m², kati pare ne nje pallat te ri. Zyra ndodhet ne nje kat te konceptuar vetem per zyra, ku koridori eshte i perbashket me zyrat e tjera, dhe tualeti eshte personal por ndodhet ne fund te koridorit. Zyra eshte e pajisur me rafte, tavolina, 4 kompjuter, printer, kondicioner, pajisje per ujin te cilesise se larte., 33 M2, Property ID : 4261818 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/02/2023
23.182 leke

ZYRE ME QERA NE RRUGEN PANORAMA NE AFERSI TE SHKOLLES HARRY FULTZ NE TIRANE (ID 4261605)

Ne rrugen Panorama ne afersi te shkolles Harry Fultz, | 194 M2 | 1.000 Euro

Jepet zyre me qera, siperfaqa 194 m², kati 2 ne nje pallat te ri me ashensor. Organizohet ne 4 ambiente zyrash, nje kuzhine e vogel, tualet, koridor, verande, 3 kondicionere, parket ne 3 ambiente, njeri nga ambientet eshte i gjithi me vetrate xhami me shume drite natyrale. Ndodhet ne nje zone te qete dhe me hapesira te gjelbra.Cmimi 1000 Euro neto, 194 M2, Property ID : 4261605 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/02/2023
115.909 leke

ZYRE ME QERA NE ZONEN E 21 DHJETORIT NE AFERSI TE SQUARE 21 NE TIRANE (ID 4261797)

21 Dhjetori ne afersi te Square 21 | 126 M2 | 900 Euro

Jepet me qera zyre, siperfaqja 126 m², kati pare banim ne nje pallat te ri me ashensor. Zyra aktualisht eshte e organizuar ne 5 ambiente te ndara me gips(mundesi per tu bere open space), 2 tualete, fasada xhami, me shume ndricim.Kerkohen 3 muaj garanci. Cmimi 900 Euro, 126 M2, Property ID : 4261797 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/02/2023
104.318 leke
)