Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK STADIUMI DINAMO

jepet me qera | 70 M2 | 1.400 Euro

Ambjent biznesi ,, 70 M2, kati 1, plus verande 35m², aktualisht ne gjendje pune si restorant, i pervshtatshem per cdo lloj biznesi.

Botuar më 22/01/2020
1.400,00 euro/muaj

RRUGA KAVAJES

Afer Kishes Katolike | 120 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ambjent per Zyra, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 120 m2, me pamje nga rruga kryesore, i ndare ne 3 ambjente, 2 tualete, kondicioner. Ne cmim perfshihet dhe taksa 15% ., 120 M2, 2 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 21/01/2020
400,00 euro

KOMUNA PARISIT

Prane Kika 1 | 75 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambjent per Zyra open space, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 75 m2, me pamje nga rruga kryesore, tualet, kondicioner., 75 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 21/01/2020
40.000 leke

RR.A RESHIT COLLAKU

Pas dyqanit Albtelecom, Rruga Myslym Shyri | 30 M2 | 350 Euro

Jepet me qira zyrë, 30 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, shkallë të veçuar atyre të banorëve, shkallë e dedikuar zyrave

Botuar më 21/01/2020
350,00 euro

KOMUNA E PARISIT

siper market xhangollit | 78 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera zyre, 78 M2, me gjithe verande

Botuar më 21/01/2020
35.000 leke/muaj

MYSLYM SHYRI

Myslym Shyri | 30 M2 | 350 Euro

Myslym Shyri, jepet me qera ambient per Zyre, siperfaqe 30 m2, kati 1, open space, kondicioner, tualet, orientim me diell, e pershtatshme per zyra avokatie, kontabiliteti, agjensi etj, 30 M2, 1 banjo

Botuar më 21/01/2020
350,00 euro

TEK ASTIRI,

Rr. "Aleksandri Madhe" | 38 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera zyre, 38 M2

Botuar më 21/01/2020
23.000 leke

RR. TEFTA TASHKO

te pazari ri | 72 M2 | 500 Euro

Jepet me qera zyre, 72 M2, kati 2, nga toka, mund te ndahet dhe ne 2 zyra, 2 banjo, 2 kondicionere, aspirim, hyrje biznesi jo me banoret, parkim kat -1 me pagese shtese

Botuar më 21/01/2020
500,00 euro

BLV. "ZOG I",

prane Maternitetit | 130 M2 | 500 Euro

Jepet me qera zyre, 130 M2, 1 banjo, ambient i rregulluar.

Botuar më 20/01/2020
500,00 euro

RR.MUHAMET GJOLLESHA

prane shkolles Sbaudin Gabrani | 110 M2 | 400 Euro

Jepet me qera zyre (3+1), 110 M2, kati 4, e pershtatshme per zyra, klinika, laborator dentar ose mjekesor, agjensi te ndryshme 500euro i diskutueshem. Jepet edhe per banim e mobiluar

Botuar më 20/01/2020
400,00 euro
)