Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOMPLEKSI ZIRKON

Rruga Kongresi i Manastirit | 88 M2 | 450 Euro

Kompleksi Zirkon, Rruga Kongresi Manastirit jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 88m2, apartamenti ndodhet ne katin e 2 ne nje pallat te ri me ashensore. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi , 2 tualete, ballkon. Apartamenti jepet bosh, disponon edhe nje post parkimi te perfshire ne cmim. Apartamenti jepet per banim si edhe per zyre.Jepet me Qera 450 Euro ne Muaji, 88 M2, kati 2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2023
450,00 euro/muaj

KOMPLEKSI ZIRKON

Rruga Kongresi i Manastirit | 58 M2 | 350 Euro

Kompleksi Zirkon, Rruga Kongresi Manastirit jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 58m2, apartamenti ndodhet ne katin e 9 ne nje pallat te ri me ashensore. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhoma gjumi , tualete, ballkon. Apartamenti jepet bosh, disponon edhe nje post parkimi te perfshire ne cmim. Apartamenti jepet per banim si edhe per zyre., 58 M2, kati 9, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2023
350,00 euro/muaj

ZOGU I ZI

Prane Ring Center | 132 M2 | 700 Euro

Zogu i Zi, prane Ring center, jepet me qira apartament per zyre, me sperfaqe 132 m2, kati i 5 ne pallat te ri me ashensor. Zyra organizohet ne 3 ambiente pune, 2 tualete dhe verande. Ambienti eshte i shtruar me parket dhe me kondicioner. Lehtesisht i aksesueshem.Jepet me qira 700 Euro ne Muaj, 132 M2, kati 5, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2023
700,00 euro/muaj

RRUGA E DIBRES

Kompleksi Arlis | 106 M2 | 600 Euro

Rruga e Dibres, kompleksi Arlis, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 106 m2, kati 9 me ashensor, bosh. Jepet per zyra ose per banim. Organizohet ne 3 ambjente pune, korridor, tualet dhe ballkon.Jepet me qera 600 Euro, 106 M2, kati 9, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2023
600,00 euro/muaj

AMBJENT PER ZYRA ME QERA TEK ISH-PARKU I AUTOBUSAVE RRUGA NDRE MJEDA (ID 4261876)

Ish-Parku i Autobusave | 60 M2 | 400 Euro

Jepet ambjent per zyra me qera, siperfaqja 60 m², pallat parafabrikat, kat i 2,bosh, e sapo rikonstruktuar. Organizohet ne 2 ambjente te bollshme, korridor, ballkon, tualet me dritare, punime te reja dhe cilesore. I pershtatshem per zyra, laborator, klinika. Ambjenti ndodhet ne nje zone te qete dhe te aksesueshme.Cmimi 400 euro., 60 M2, Property ID : 4261876 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/05/2023
400,00 euro

ZOGU I ZI

afer Ring Center | 132 M2 | 700 Euro

Ambient per zyra, totalisht i rikonstruktuar, 132 M2, 3 ambjente, kati 5, 2 banjo, ashensor, verande

Botuar më 30/05/2023
700,00 euro/muaj

AMBJENT PER ZYRA ME QERA NE BLLOK PRANE RESTORANT MYSTIC (ID 4261868)

Bllok prane Restorant Mystic | 695 M2 | 3.000 Euro

Jepet ambjent per zyra me qera te organizuara ne 3 kate, siperfaqja e secilit kat varion ne: kat -1 siperfaqja 695 m², kati 0 siperfaqja 500 m² dhe kati i 1 siperfaqja 440 m². Ambjentet jane te pozicionuara ne pallat te ri me ashensor, organizohen ne ambjente open space, 2 tualete secili kat, jepet bosh, sistem kondicionimi, punime te reja, korridor, ofrohet mundesi reklamimi., 695 M2, Property ID : 4261868 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/05/2023
3.000,00 euro

RRUGA MUHAMET GJOLLESHA

Afer Inxhinierise Ndertimit | 100 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Ambjent 2+1 per zyra, Bosh, me K/bufe, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 100 m², tualet, parket, 2 kondicioner, ballkon. WWW.EVEREST.COM.AL, 100 M2

Botuar më 30/05/2023
500,00 euro

JEPET ZYRE ME QERA - RRUGA E KAVAJES

JEPET ZYRE ME QERA - RRUGA E KAVAJES | 160 M2 | 600 Euro

JEPET ZYRE ME QERA~4+1~160 M2~KATI I 2~VILE PRIVATE~BOSH~TE FURRI DUMREA , RRUGA E KAVAJES~CMIMI 600 EUROKONTAKTONI 0676722221J700, 160 M2, 2 banjo

Botuar më 30/05/2023
600,00 euro

TREGU CAM

tregu cam | 60 M2 | 320 Euro

Shitet Biznesi Tek Tregu Cam (ID BSHB78) TiraneTek Tregu Cam, ne rrugen e Kavajes, shitet biznesi aksesoresh , me siperfaqe 20 m2, 2 magazina,( 40 m2 ), 1 tualet, me fasade xhami, buze rruges kryesore aktualisht ne gjendje pune a.r.Qeraja mujore 320 euro/muajShitet biznesi 12000 euro, 60 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 30/05/2023
320,00 euro/muaj
)