Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E BARRIKADAVE

afer shkolles Lidhja e Prizrenit | 64 M2 | 1.200 Euro

2+1 per qira, kati i 4 ne nje pallat te sapoperfunduar, arreduar me arkitekt dhe i pabanuar me pare, 64 M2, 3 ambjente, 1 banjo

Botuar më 01/10/2023
1.200,00 euro/muaj

BLLOK

rruga Sami Frasheri | 50 M2 | 400 Euro

2 ambiente pune, 50 M2, kati 2, 1 banjo, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/10/2023
400,00 euro/muaj

BLLOK

rruga Sami Frasheri | 50 M2 | 400 Euro

2 ambiente pune, 50 M2, kati 2, 1 banjo, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/10/2023
400,00 euro/muaj

BLLOK

rruga Sami Frasheri | 50 M2 | 400 Euro

2 ambiente pune, 50 M2, kati 2, 1 banjo, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/10/2023
400,00 euro/muaj

RRUGA E DURRESIT

afer Shpresa.al | 86 M2 | 600 Euro

Ambient per zyra, 86 M2, 3 ambjente, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, ambienti eshte i rikonstruktuar, i shtruar me parket dhe ka kondicioner

Botuar më 01/10/2023
600,00 euro/muaj

KOMPLEKSI DELIJORGJI

Rruga e Kavajes | 86 M2 | 400 Euro

Zyre per qira, brenda kompleksit Delijorgji, 3 ambiente pune, 86 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, ofrohet vetem me k/bufe

Botuar më 01/10/2023
400,00 euro/muaj

AMBASADOR 3

Stadiumi Air Albania | 115 M2 | 2.500 Euro

Zyre per qira te Ambasador 3. E ndare ne 3 ambiente pune, kuzhine, 1 depo, ambient pritjeje, 2 tualete dhe 1 ballkon. Zyra ofrohet e mobiluar si ne foto (pervec kompjuterave), 115 M2, kati 7, ashensor

Botuar më 01/10/2023
2.500,00 euro/muaj

21 DHJETORI

afer Kompleksit Kontakt | 140 M2 | 650 Euro

3+1+2 per qira, apartamenti ofrohet teresisht i kompletuar, 140 M2, 4 ambjente, kati 2, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/10/2023
650,00 euro/muaj

DON BOSKO

afer Xhamise | 100 M2 | 480 Euro

2+1 per qira, apartamenti ofrohet i mobiluar dhe organizohet ne sallon+ambient gatimi, korridor shperndares, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon dhe ka tarracen e shfrytezueshme, 100 M2, kati 8, ashensor

Botuar më 01/10/2023
480,00 euro

REZIDENCA TOUCH OF THE SUN

Sauk | 170 M2 | 1.500 Euro

Apartament per qira, kati i 3 me ashensor. Organizohet ne soxhorno, kuzhine me vete, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, verande dhe depo. Ofrohet teresisht i mobiluar dhe eshte i shtruar me parket, 170 M2, Rezidenca ne te cilen ndodhet apartamenti ofron: pishine te hapur, park lojrash, palester, kinema. Prona eshte rinovuar se fundmi me punime cilesore

Botuar më 01/10/2023
1.500,00 euro/muaj
)