Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AMBJENT PER ZYRA ME QERA NE QENDER, TEK RRUGA E DURRESIT (ID 4261926)

Qender, tek Rruga e Durresit | 29 M2 | 600 Euro

Jepet ambjent per zyra me qera, siperfaqja 26 m² neto, pallat ekzistues, kat perdhe, i mire investuar, punime cilesore. Organizohet ne 1 ambjent te bollshem, tualet, i shtruar me parket, kondicioner, drite natyrale, i pershtatshem per zyra, dyqane, mundesi per ndarje ne 2 ambjente. Ambjenti ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe te aksesueshme. Cmimi 600 euro i diskutueshem., 29 M2, Property ID : 4261926 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
62.878 leke

AMBIENT BIZNESI/ZYRA ME QERA NE DON BOSKO PERBALLE KOMPLEKSIT FIORI DI BOSKO NE TIRANE (ID 4261889)

Don Bosko, perballe kompleksit Fiori di Bosko | 190 M2 | 1.100 Euro

Jepet me qera ambient biznesi ose zyra, siperfaqe totale 190 m², kati 3 ne nje pallat te ri me ashensor, pjese e nje kompleksi shume cilesor. Ambienti eshte apartament i madh dhe perbehet nga nje dhome ndenje shume e madhe, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, koridor shperndares, 2 ballkone. ... Cmimi 1100 Euro, 190 M2, Property ID : 4261889 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
115.276 leke

JEPET ZYRE ME QERA-TE RRUGA BARDHYL

JEPET ZYRE ME QERA-TE RRUGA BARDHYL | 230 M2 | 1.500 Euro

JEPET ZYRE ME QERA~230 M2~KATI 1~PALLAT I RI~ ME HYRJE TE VECUAR BIZNESI~ OPEN SPACE~FASAD XHAMI~ BRRYL~ RRUGA BARDHYL~ CMIMI 1500 EUROKONTAKTONI 0676722221KMK73300, 230 M2, kati 1, 2 banjo

Botuar më 29/11/2023
157.195 leke

TEK BULEVARDI ZOGU I

prane Fakultetit te Shkencave te Natyres | 113 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera apartament 3+1+2, Bosh i pa mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe 113m2 te organizuara ne 4 ambiente te diferencuara nga njera –tjetra , 2 tualete dhe 1 ballkon .Ndodhet ne katin 4-et te nje pallati te pajisur me ashensor . Eshte me orientim nga rruga kryesore gje qe e ben akoma me te preferuar per bizneset per vizibilitetin dhe facilitetet e shumta qe zona disponon., 113 M2, kati 4, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, CMIMI: 1,000 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 29/11/2023
105.071 leke/muaj

AMBIENT PER ZYRA ME QIRA NE KOMPLEKSIN LION PARK, PRANE AIR ALBANIA, TIRANE (ID 4261943)

Lion Park, Rruga e Elbasanit | 1.000 M2 | 15.000 Euro

Ne Kompleksin LION PARK, jepet me Qira Ambient per Zyra,Sip 1000 m²,organizohet ne ambjent open space me mundesi ndarje sipas kerkeses,sisteme kondicionimi dhe ndricimi, pozicionohet ne katin e 13 (i fundit).Zyrat kane dalje ne ballkon. Te gjitha zyrat disponojne nje sistem ndricimi te shkelqyer. Ambienti eshte i pershtatshem per: Kompani programimi, Agjensi te ndryshme, Kompani Financiare., 1.000 M2, bosh, Property ID : 4261943

Botuar më 29/11/2023
1.571.950 leke/muaj

AMBJENT PER ZYRA ME QERA NE QENDER, PRANE PARLAMENTIT (ID 4261942)

Qender, prane Parlamentit | 30 M2 | 350 Euro

Jepet ambjent per zyra me qera, siperfaqja 30 m², kat i 3 ,jepet i mobiluar. Ambjenti ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe te aksesueshme. Cmimi 350euro, 30 M2, [email protected]

Botuar më 29/11/2023
36.679 leke

ZYRE ME QERA TEK KOMUNA E PARISIT PRANE LUIS MEDICAL CENTER NE TIRANE (ID 4229319)

Komuna e Parisit, prane Luis Medical Center | 70 M2 | 450 Euro

Jepet me qera Ambjent Zyre, e ndare ne dy ambjente, e rikonstruktuar totalisht, bosh, siperfaqe 70 m², kati 1,tualet me dritare, ballkon i mbyllur, orientim me diell. E pershtatshme per zyre noteriale, studio projektimi, klinike etj. Jepet me qera 450 euro, 70 M2, Property ID : 4229319 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
47.158 leke

KOMUNA E PARISIT

afer shkolles At Zef Pllumi | 72 M2 | 600 Euro

Zyre per qira, 72 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, 1 ballkon, gjendja: shume e mire, ofrohet vetem me k/bufe

Botuar më 29/11/2023
62.878 leke/muaj

JEPET ZYRE ME QERA NE LAPRAKE

Jepet zyre me qera ne Laprake | 16 M2 | 40.000 Leke

Jepet zyre me qera ne Laprake , 16 m 2 ,kati i pare , 40.000 leke VR077, 16 M2, kati 1, 1 banjo, bosh

Botuar më 29/11/2023
40.000 leke/muaj

UNAZA E RE

Oasis Residence | 112 M2 | 500 Euro

Zyre per qira, 3 ambiente pune, 112 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, vetem me k/bufe

Botuar më 29/11/2023
52.398 leke/muaj
)