Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE QENDER

ne Qender | 96 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qira ambient per zyra open space, 96 m2 ne nje nga qendrat e biznesit me te mira ne Qender. Ambienti ndodhet ne katin e 9-te, ne nje super lokacion, me facilitete dhe akses te jashtezakonshem. Super pamje nga sheshi Skenderbej. Eshte nje qender me monitorim te vazhdueshem, sistem ngrohje-ftohje. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807, 96 M2, 1 banjo

Botuar më 15/05/2019
1.200,00 euro

NE QENDER

ne Qender | 240 M2 | 2.800 Euro

Jepet me qira ambient per zyra open space, 240 m2 ne nje nga qendrat e biznesit me te mira ne Qender. Ambienti ndodhet ne katin e 3-te, ne nje super lokacion, me facilitete dhe akes te jashtezakonshem. Eshte nje qender me monitorim te vazhdueshem, sistem ngrohje-ftohje. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807, 240 M2, 1 banjo

Botuar më 15/05/2019
2.800,00 euro

BUZE RRUGES SE KAVAJES

jepet me qera | 700 M2 | 8 Euro

Ambjent, me mundesi ndarje, me fasad xhami nga te dyja anet,, 700 M2, qepen me pult, punime cilesore, 5 banjo, ideale per zyra, banka, klinik, depo farmaceutike etj. Ose shitet. Cmimi

Botuar më 15/05/2019
8,00 euro

VASIL SHANTO

afer Vodafonit | 70 M2 | 260 Euro

Jepet me qera Apartament/Zyre 1+1 bosh/gjysem i mobiluar, kati 4 i banimit, tualet, ballkon, orientim me diell, i rikonstruktuar totalisht, 70 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 15/05/2019
260,00 euro

RRUGA BARRIKADAVE

prane shkolles Sami Frasheri | 118 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Apartament / Zyre 3+1 ne pallat te Ri, guzhina ne vehte, bosh me kontrabufe, kati 5 me ashensor, 2 tualete, 2 ballkone, orientim me diell, mundesi reklamimi, 118 M2, DREAM ALBANIA Real Estate perfshire dhe garazhi

Botuar më 15/05/2019
500,00 euro

RRUGA MYSLYM SHYRI

jepet me qera Apartament zyre 2+1 | 90 M2 | 500 Euro

Ne pallat te Ri shume cilesore, bosh, kati 4, 2 ashensor, 3 kondicioner, 2 tualete, ballkon, orientim me diell, grila me buton, fasade e ventiluar, ndertim i ri, xhama termike, 90 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 15/05/2019
500,00 euro

RRUGA DON BOSKO

Prane Vizion Plusit, buze rruges | 160 M2 | 400 Euro

Jepet me qera zyre me 4 ambiente, nga te cilat 120 m2 brendeshmet dhe 40 m2 verande (pamje e lire dhe relaksuse), kati i 5 me ashensor, plus guzhina me vehte mund te vendoset nje k/bufe, abienti hyres teper i bollshem, , 2 tualete, orientim me diell, 160 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 15/05/2019
400,00 euro

RR. DURRESIT

afer Rruges Bogdaneve | 70 M2 | 350 Euro

Jepet me qera ambient duplex per zyre ne pallat te Ri, bosh, kati pare, tualete, pershtatshme per zyre, callcenter, etj, 70 M2, DREAM ALBANIA Real. (perfshi taksa 15% ne muaj)

Botuar më 15/05/2019
350,00 euro

DON BOSKO

jepet me qera ambient open space | 860 M2 | 3.500 Euro

Kati 2, buze rruge, ne gjendje shume te mire, ndricim i bollshem, 4 tualete, ka disa ndarje te vogle per zyra, hyrje nga 2 ane, hyrje te vecanta, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si call center, zyra, palester, etj, 860 M2, DREAM ALBANIA Real Estate. Pa taksen

Botuar më 15/05/2019
3.500,00 euro

BLLOK

prane viles se Enverit | 130 M2 | 800 Euro

Jepet me qera apartament per zyre 2+1, kati 6 me ashensor, ne nje pallat shume cilesor, pjeserisht i mobiluar per zyre, kuzhine me vehte, 2 tualete, ballkon, ngrohje-ftohje sistem chiller, tavoline e madhe per mbledhje, 130 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 15/05/2019
800,00 euro