Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA NE KOMPLEKSIN LION PARK, PRANE AIR ALBANIA, TIRANE (ID 4261939)

Kompleksi LION PARK, prane Air Albania | 526.33 M2 | 12.000 Euro

Jepet me Qira Ambient Komercial,i investuar deri ne detaj, ky ambient prej 526.33 m²,organizohet ne 8 ambiente per zyra, 4 tualete, ambient te vecante per ngrenie, i mobiluar, sisteme kondicionimi dhe ndricimi, pozicionohet ne katin e 2 (ndertesa ka 2 ashensor). Cdo zyre ka dalje ne ballkon, e cila eshte ne dispozicion te zyres. Te gjitha zyrat disponojne nje sistem ndricimi te shkelqyer., 526.33 M2, Property ID : 4261939 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/09/2023
12.000,00 euro/muaj

AMBJENT PER ZYRA ME QERA NE RRUGEN MYSLYM SHYRI PRANE GJYKATES SE SHKALLES SE PARE (ID 4261904)

Myslym Shyri, prane Gjykates se Shkalles se Pare | 157 M2 | 1.000 Euro

Jepet ambjent per zyra me qera, kati i 6, ne pallat te ri me ashensor, me siperfaqe 157 m². Ambienti jepet bosh dhe organizohet ne 4 ambjente te bollshme, tualet dhe ballkon. Ambjenti eshte i pershtatshem per kategori te ndryshme zyrash pasi ka hapsire te bollshme dhe ndodhet ne nje zone shume te preferuar.Cmimi 1000 euro., 157 M2, Property ID : 4261904 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2023
1.000,00 euro

AMBJENT ME QERA NE RRUGEN E KAVAJES PRANE SPITALIT AMERIKAN 3 (ID 4281157)

Rruga e Kavajes, prane Spitalit Amerikan 3 | 400 M2 | 700 Euro

Jepet me Qera Zyre, Me Siperfaqe 400 m², Lartesi 3.5m, Kati 3 ne Ndertim te ri, Fasade Xhami, Linje trefazor, Ashensor industrial. Open Space me 2 Tualete, E pershtatshme per zyra, punishte industriale etj. Cmimi 700 Euro, 400 M2, Property ID : 4281157 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2023
700,00 euro

AMBJENT PER ZYRA/DYQAN NE SHITJE PRANE MATERNITETIT TE RI NE TIRANE (ID 4171439)

Brryli, prane Maternitetit te Ri | 80 M2 | 160.000 Euro

Shitet ambjent dyqani/zyre, kati i pare, me siperfaqe 80 m² me hipoteke. Ambienti jepet bosh, eshte open space dhe ka nje tualet. Mund te perdoret per kategori te ndryshme zyrash ose dyqanesh. Fasada e xhamit ofron mundesi reklamimi. Ambjenti ndodhet ne nje zone te preferuar, lehtesisht te aksesueshme.Cmimi 160000 euro., 80 M2, Property ID : 4171439 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2023
160.000,00 euro

AMBJENT ME QERA NE RRUGEN E KAVAJES PRANE SPITALIT AMERIKAN 3 (ID 4281157)

Rruga e Kavajes, prane Spitalit Amerikan 3 | 400 M2 | 700 Euro

Jepet me Qera Zyre, Me Siperfaqe 400 m², Lartesi 3.5m, Kati 3 ne Ndertim te ri, Fasade Xhami, Linje trefazor, Ashensor industrial. Open Space me 2 Tualete, E pershtatshme per zyra, punishte industriale etj. Cmimi 700 Euro, 400 M2, Property ID : 4281157 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2023
700,00 euro

QIRA, AMBIENT, RRUGA SIRI KODRA PRO+34202

Qira, Ambient, Rruga Siri Kodra PRO+34202 | 96 M2 | 400 Euro

Disponojme ambient per qira me vendodhje tek Rruga Siri Kodra.Informacione mbi ambientin:• Kati 0• Sipërfaqja 96 m2 (bruto)• Sipërfaqja 80 m2 (neto)• Ambient open space• Tualet• Mundesi shume e mire investimi• E pershtatshme dhe per aktivite te ndryshme biznesi si: lokal, klinike dentare, zyra etj.Për një vizitë në pronë na kontaktoni!, 96 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 26/09/2023
400,00 euro/muaj

RRUGA E DIBRES

Afer Funeral Albes | 90 M2 | 500 Euro

Rruga e Dibres, prane funeral Alba, jepet me qera Zyre, siperfaqa 90 m2, kati 2 ne nje pallat egzistues te rikonstruktuar me sistem kapot. Zyra organizohet nga 4 ambjente pune , 2 tualete, koridori, ballkoni. Orientimi Jug.Jepet me qera 500 Euro ne muaj, 90 M2, 2 banjo

Botuar më 26/09/2023
500,00 euro/muaj

AMBIENT BIZNESI/ZYRA ME QERA NE DON BOSKO PERBALLE KOMPLEKSIT FIORI DI BOSKO NE TIRANE (ID 4261889)

Don Bosko, perballe kompleksit Fiori di Bosko | 190 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera ambient biznesi ose zyra, siperfaqe totale 190 m², kati 3 ne nje pallat te ri me ashensor, pjese e nje kompleksi shume cilesor. Ambienti eshte apartament i madh dhe perbehet nga nje dhome ndenje shume e madhe, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, koridor shperndares, 2 ballkone. ... Cmimi 1200 Euro, 190 M2, Property ID : 4261889 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2023
1.200,00 euro

GODINE PER QERA NE RRUGEN HOXHA TASIM PRANE PAZARIT TE RI NE TIRANE ( ID 4251248 )

Rruga Hoxha Tasim prane Pazarit te Ri | 330 M2 | 1.600 Euro

Jepet godine me qera buze rruge, me fasade xhami mundesi shume e mire reklamimi, me siperfaqe 330 m², ku e cila ndahet ne 3 kate, kati i pare 70 m², kati i dyte 130 m², kati i 3 130 m². Kati i pare dhe i dyte jane me fasade xhami dhe me nje hyrje, kati i 3 perdoret per zyra, ka hyrje opsionale ose e vecuar ose e bashkuar me katin e pare dhe te dyte dhe i mobiluar. Kondicionere ne cdo dhome, 330 M2, Property ID : 4251248 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2023
1.600,00 euro

RRUGA E DIBRES

Kompleksi Arlis, Farmacia 10 | 123 M2 | 400 Euro

Zyre per qira, 3 ambiente pune, i gjithe ambienti i shtruar me parket, 123 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, adiministrimi per 2 vite i perfshire ne cmim

Botuar më 26/09/2023
400,00 euro/muaj
)