Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ZYRE PER QERA TEK ISH EKSPOZITA

Ish Ekspozita | 80 M2 | 400 Euro

Jepet per qera zyre 2+1 ne nje nga zonat me te mira te qytetit tek Ish Ekspozita. Apartamenti organizohet ne sallon, kuzhine,dy dhoma dhe tualet. ndodhet ne kat te 1 te nje pallati ekzistues., 80 M2, 80 ambjente, kati 1, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/02/2023
46.548 leke/muaj

QERA ZYRE RR DURRESIT

OKAZION | 20 M2 | 25.000 Leke

Rruga Durresit, Jepet me Qera Ambient Zyre, siperfaqe 20 M2, Ambienti eshte i organizuar me nje dhome open space, tualet, 20 M2

Botuar më 04/02/2023
25.000 leke/muaj

APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK KOMUNA E PARISIT PRANE RRETHRROTULLIMIT NE TIRANE (ID 42214351)

Komuna e Parisit prane rrethrrotullimit | 100 M2 | 450 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 , me siperfaqe 100m2, kati 3 ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar, organizohet ne sallon, aneks gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet edhe nje ballkon te madh. I pershtatshem edhe per zyra.Jepet me qera 450 euro (per banim)., 100 M2, Property ID : 42214351 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/02/2023
52.367 leke

KOMUNA PARISIT

prane Kika 2 | 70 M2 | 400 Euro

Jepet Zyre me qera, bosh, siperfaqe 70 m², kati i 6 ne pallat te ri me ashensor. Zyra disponon 2 ambiente pune, tualet, ballkon. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti. Kusht 6 muaj parapagim.Jepet me qera 400 euro ne muaj., 70 M2, 1 banjo, bosh

Botuar më 04/02/2023
46.548 leke/muaj

ZYRE ME QERA TE KOMUNA E PARISIT PRANE KIKES NE TIRANE (ID 4261838)

Komuna e Parisit prane Kikes | 130 M2 | 600 Euro

Jepet zyre me qera, siperfaqe 130m2 , kati 2 ne nje pallat te ri me ashensor. Zyra eshte bosh, e ndare ne 3 ambjente, 2 tualete . Zyra eshte e pajisur me kondicioner. Jepet me qera 600 euro., 130 M2, Property ID : 4261838 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/02/2023
69.822 leke

ZYRE ME QERA TEK KOMUNA PARISIT NE TIRANE (ID 4261338)

Komuna Parisit, afer Kristal Center | 540 M2 | 7 Euro

Jepet me qera ambient open space ne pallat te ri, siperfaqe 546 m² totale, kati zero me dy hyrje, tualete, fasade xhami mundesi reklamimi. Mund te ndahet nje ambient 355 m². Jepet me qera i gjithe ambienti 3822 euro (7 euro/m²) Jepen me qera 355 m², 2485 euro., 540 M2, Property ID : 4261338 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/02/2023
815 leke/m²

ZYRE ME QERA PRANE AMBASSADOR 2 NE TIRANE (ID 4261833)

Air Albania, prane Ambassador 2 | 70 M2 | 600 Euro

Jepet me qera zyre me siperfaqe 70 ,m2 , kati perdhe. Zyra eshte e ndare ne 3 ambjente , eshte teresisht e kompletuar, tualet. Zyra eshte e pajisur me 2 sisteme aspirimi dhe 2 sisteme kondicionimi. Orientimi me diell.Jepet me qera 600 euro., 70 M2, Property ID : 4261833 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/02/2023
69.822 leke

AMBJENT ZYRE ME QERA TEK BULEVARDI ZOGU I AFER MINISTRISE SE DREJTESISE QENDER TIRANE (ID 4261044)

Bulevardi Zogu I afer Ministrise se Drejtesise | 50 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Ambjent per zyra, kati 2 ne nje pallat te Ri, siperfaqe 50 m2, mundesi parkimi, ambjent open space, me fasad xhami, wc, kondiconer.Jepet me qera 350 euro, 50 M2, Property ID : 4261044 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/02/2023
40.730 leke

ZYRE ME QERA RRUGA E KAVAJES PRANE XHAMISE NE TIRANE (ID 4261377)

Rruga e Kavajes, prane Xhamise | 110 M2 | 800 Euro

Jepet me qera ambjent per zyre, bosh, siperfaqe 110 m², kati i 2, zyra eshte e ndare ne dy ambiente , 87 m²(800 euro) dhe 20 m², tualete, sistem aspirimi dhe kondicionimi, fasade xhami, mundesi reklamimi. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme si call center, zyre avokatie, mapo etj. Mundesi per tu dhene edhe vec.Jepet me Qera 800 euro neto., 110 M2, Property ID : 4261377 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/02/2023
93.097 leke

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

prane Gjykates se Rrethit | 80 M2 | 450 Euro

Ambient per zyra, 80 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re, Klejdia Real Estate

Botuar më 03/02/2023
52.187 leke/muaj
)