Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ZYRE, RRUGA E KAVAJËS – 21 DHJETORI (AP501175)

Zyre, Rruga e Kavajës – 21 Dhjetori (Ap501175) | 75 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Ambient Komercial Zyre, Rruga e Kavajës, pranë 21 Dhjetorit, sipërfaqe totale 75 m², kati 5, pallat i ri me ashensor, bosh, e shtruar me pllaka, tualet, ballkon., 75 M2, 2 ambjente, kati 5, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, https://isea.al/property/apartament-11-rruga-e-kavajes-ap501175/

Botuar më 01/10/2023
350,00 euro/muaj

AMBJENTE ME QERA - ~BLLOK

JEPEN ZYRA ME QERA ME SIPERFAQE TE NDRYSHME NE BLLOK | 150 M2 | 2.250 Euro

Jepen zyra me qera te tipologjive te ndryshme,me vendodhje ne Bllok.Zyrat jane me siperfaqe 150 m2,360 m2,160 m2,500 m2,etj.Ambjentet mund te perdoren per:~Ambjente zyrash~Zyra marketingu~Zyra kontabiliteti~Call center,etj.Zona ne te cilen ndodhen ambjentet ka akses me rrugen kryesore duke ju afruar te gjitha facilitetet per zhvillimin e biznesit tuaj me nje vendodhje lehtesisht te aksesueshme, 150 M2, Taksat jane te perfshira ne cmim.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 01/10/2023
2.250,00 euro/muaj

AMBJENT PER ZYRA ME QERA NE QENDER, PRANE PARLAMENTIT (ID 4261942)

Qender, prane Parlamentit | 30 M2 | 350 Euro

Jepet ambjent per zyra me qera, siperfaqja 30 m², kat i 3 ,jepet i mobiluar. Ambjenti ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe te aksesueshme. Cmimi 350euro, 30 M2, [email protected]

Botuar më 01/10/2023
350,00 euro

RRUGA E KAVAJES

ne kompleksin square 21 | 108 M2 | 1.500 Euro

Jepet Me Qera Zyre, Tek Rruga E Kavajes, (ID BZ2175),Tirane.Tek Rruga e Kavajes, ne kompleksin Square 21, jepet me qera zyre, me siperfaqe 108 m2, 1 tualet, kati i 2, pallat i ri, me ashensor, jepet i mobiluar. G.TTarife sherbimi agjencie gjysme qeraje. Kerkohet muaji i pare dhe 3 muaj garanci.Jepet me qera 1 500 euro/muaj., 108 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 01/10/2023
1.500,00 euro/muaj

~ MYSLYM SHYRI

SHITET AMBJENT BIZNESI NE MYSLYM SHYRI | 297 M2 | 500.000 Euro

Shitet ambjent biznesi me siperfaqe 297 m2 ne Myslym Shyri.Ambjenti eshte i ndare ne disa seksione te ndryshme.Aktualisht eshte me qera 1500 Euro ne muaj.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!, 297 M2

Botuar më 01/10/2023
500.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

ne kompleksin square 21 | 108 M2 | 1.500 Euro

Jepet Me Qera Zyre, Tek Rruga E Kavajes, (ID BZ2175),Tirane.Tek Rruga e Kavajes, ne kompleksin Square 21, jepet me qera zyre, me siperfaqe 108 m2, 1 tualet, kati i 2, pallat i ri, me ashensor, jepet i mobiluar. G.TTarife sherbimi agjencie gjysme qeraje. Kerkohet muaji i pare dhe 3 muaj garanci.Jepet me qera 1 500 euro/muaj., 108 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 01/10/2023
1.500,00 euro/muaj

~ MYSLYM SHYRI

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA TE ISH EKSPOZITA | 45 M2 | 400 Euro

Jepet ambjent biznesi me qera te Ish Ekspozita ne Myslym Shyri.Ambjenti eshte me siperfaqe 45 m2.Eshte e pershtatshme per klinika dentare ose per zyra te ndryshme., 45 M2

Botuar më 01/10/2023
400,00 euro/muaj

AMBIENT PER ZYRA ME QIRA NE KOMPLEKSIN LION PARK, PRANE AIR ALBANIA, TIRANE (ID 4261943)

Lion Park, Rruga e Elbasanit | 1.000 M2 | 15.000 Euro

Ne Kompleksin LION PARK, jepet me Qira Ambient per Zyra,Sip 1000 m²,organizohet ne ambjent open space me mundesi ndarje sipas kerkeses,sisteme kondicionimi dhe ndricimi, pozicionohet ne katin e 13 (i fundit).Zyrat kane dalje ne ballkon. Te gjitha zyrat disponojne nje sistem ndricimi te shkelqyer. Ambienti eshte i pershtatshem per: Kompani programimi, Agjensi te ndryshme, Kompani Financiare., 1.000 M2, bosh, Property ID : 4261943

Botuar më 01/10/2023
15.000,00 euro/muaj

RRUGA E DIBRES

Afer Funeral Albes | 90 M2 | 500 Euro

Rruga e Dibres, prane funeral Alba, jepet me qera Zyre, siperfaqa 90 m2, kati 2 ne nje pallat egzistues te rikonstruktuar me sistem kapot. Zyra organizohet nga 4 ambjente pune , 2 tualete, koridori, ballkoni. Orientimi Jug.Jepet me qera 500 Euro ne muaj, 90 M2, 2 banjo

Botuar më 01/10/2023
500,00 euro/muaj

RRUGA E DIBRES

Afer Funeral Albes | 90 M2 | 500 Euro

Rruga e Dibres, prane funeral Alba, jepet me qera Zyre, siperfaqa 90 m2, kati 2 ne nje pallat egzistues te rikonstruktuar me sistem kapot. Zyra organizohet nga 4 ambjente pune , 2 tualete, koridori, ballkoni. Orientimi Jug.Jepet me qera 500 Euro ne muaj, 90 M2, 2 banjo

Botuar më 01/10/2023
500,00 euro/muaj
)