Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

UNIVERSITETI EUROPIAN

pas tij | 125 M2 | 420 Euro

Jepet ambient Open space i pershtatshem per cfaredolloj biznesi, 125 M2, 1 ambjent, kati 2, totali i kateve 7, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 08/03/2021
420,00 euro/muaj

AMBJENT ME QERA PER DYQAN/ZYRE NE ZONEN E BLLOKUT (ID4271544)

Afer Bllok | 31 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ambient, 31 m² me opsion shtese 20 m² plus pages extra, open space, kati 2, pallat i ri, ashensor dhe shkalle levizese, sistem ngrohje/ftohje qendrore, fasade xhami, ambjent i sigurt 24h/24h, 31 M2, Property ID : 4271544 www.dreamalbania.al

Botuar më 08/03/2021
400,00 euro

21 DHJETORI

mbas Mondialit | 120 M2 | 40.000 Leke

Jepet apartament 2+1 bosh pallat i ri e pershtatshme per zyra e investuar, 120 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 7, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, bosh

Botuar më 08/03/2021
40.000 leke/muaj

ZYRE ME QERA NE QENDER RRUGA BARDHOK BIBA NE TIRANE (ID 4261497)

Qender, afer Hotel Arbri | 118 M2 | 800 Euro

Jepet me qera zyre ne pallat te Ri, e ndare dy ambjente,siperfaqe 118 m², kati 3 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, mundesi reklamimi, e pershtatshme per call center, agjensi etj., 118 M2, Property ID : 4261497 www.dreamalbania.al

Botuar më 08/03/2021
800,00 euro

VASIL SHANTO

Prane Kryqezimit | 90 M2 | 400 Euro

Jepet apartament 3+1 bosh vetem me kondrabufe kati 2 pallat ekzistues buze rruges kryesore e restauruar totalisht, 90 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 08/03/2021
400,00 euro/muaj

ZYRE ME QERA NE ZONEN E RRUGES SE ELBASANIT PRANE FAKULTETIT TE GJUHEVE TE HUAJA NE TIRANE (ID 4261386 )

Rruga e Elbasanit, perballe Fakultetit te Gjuheve te Huaja | 150 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent per Zyra, bosh, me kundrabufe, i ndare ne 5 ambjente, siperfaqe 150 m², kati i 2 me ashensore, koridor, 2 tualete, 2 ballkone, orientim me diell, e pershtatshme per aktivitete te ndryshme. Ne cmim nuk perfshihet taksa 15% dhe pagesa e administrimit te pallatit., 150 M2, Property ID : 4261386 www.dreamalbania.al

Botuar më 08/03/2021
500,00 euro

ZYRE ME QERA RRUGA E KAVAJES PRANE XHAMISE NE TIRANE (ID 4261377)

Rruga e Kavajes, prane Xhamise | 110 M2 | 510 Euro

Jepet me qera ambjent per zyre, bosh, siperfaqe 110 m², kati i 2, zyra eshte e ndare ne dy ambiente , 90 m² dhe 20 m², tualete, sistem aspirimi dhe kondicionimi, fasade xhami, mundesi reklamimi. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme si call center, zyre avokatie, mapo etj., 110 M2, Property ID : 4261377 www.dreamalbania.al

Botuar më 08/03/2021
510,00 euro

ZYRE ME QERA NE ZONEN E BLLOKUT NE RRUGEN NIKOLLA TUPE NE TIRANE (ID 4261453 )

Bllok, rruga Nikolla Tupe | 120 M2 | 600 Euro

Jepet Zyre me qera ne pallat te Ri, siperfaqe 120 m², k/bufe, kati 4 me ashensor, kondicioner, 2 tualet, 2 ballkon, orientim me diell, Zyra eshte e ndare ne tre ambjente, e pershtateshme per nje ser aktivitet si; klinik dentare, zyre kontabiliteti etje., 120 M2, Property ID : 4261453 www.dreamalbania.al

Botuar më 08/03/2021
600,00 euro

QENDER

Banka e Shqiperise | 90 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ambjent i pershtatshem per zyra . Ambjenti eshte totalisht i rikonstrukturuar dhe ndodhet ne nje zone e cila ofron akses ne levizje dhe ka prane te gjitha llojet e faciliteteve., 90 M2, 3 ambjente, 1 banjo, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 08/03/2021
600,00 euro/muaj

ZYRE ME QERA NE ZONEN E RRUGES SE ELBASANIT PRANE FAKULTETIT TE GJUHEVE TE HUAJA NE TIRANE (ID 4261386 )

Rruga e Elbasanit, perballe Fakultetit te Gjuheve te Huaja | 150 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent per Zyra, bosh, me kundrabufe, i ndare ne 5 ambjente, siperfaqe 150 m², kati i 2 me ashensore, koridor, 2 tualete, 2 ballkone, orientim me diell, e pershtatshme per aktivitete te ndryshme. Ne cmim nuk perfshihet taksa 15% dhe pagesa e administrimit te pallatit., 150 M2, Property ID : 4261386 www.dreamalbania.al

Botuar më 08/03/2021
500,00 euro
)