Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PORCELAN

Prane Klan | 54 M2 | 65.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 54 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: shume e mire, i pershtateshem per dyqan

Botuar më 26/03/2023
65.000,00 euro

SHESHI WILLSON

Prane Sheshit | 80 M2 | 127.000 Euro

Shitet apartament 2+1, i mobiluar, me dokumenta, 80 M2, kati 4

Botuar më 26/03/2023
127.000,00 euro

DON BOSKO

Prane Xhamis se Vogel | 675 M2 | 169.000 Euro

Shitet Garazhd, 675 M2

Botuar më 26/03/2023
169.000,00 euro

QSUT

Qsut | 69 M2 | 65.000 Euro

Shitet Apartamenti 1+1 65000 Euro Qsut, 69 M2, kati 4, i mobiluar

Botuar më 26/03/2023
65.000,00 euro

RRUGA NIKOLLA JORGA

Te restaurant grepi I arte Muslim shyri | 65 M2 | 400 Euro

Apartament 1+1pls ballkonKat 5 myslym shyri Te rest grepi i arte ,myslym shyri dhe ish ekzpozita ??rruga nikolla jorga Cmimi 400 euri i diskutueshem, 65 M2, kati 5, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartament 1+1pls ballkonKat 5 myslym shyri Te rest grepi i arte ,myslym shyri dhe ish ekzpozita ??rruga nikolla jorga Cmimi 400 euri i diskutueshem

Botuar më 26/03/2023
400,00 euro/muaj

SHTEPI ME QERA - RR. "E BARRIKADAVE

Perballe gjimnazi Sami Frasheri | 70 M2 | 450 Euro

Apartament 1+1tualet+30 metra verandeSiperfaqe apartamenti 70m2Kat 6 ashensore??rruga e barrikadave,perballe gjimnazit Sami FrasheriCmimi 450 euro e mobiluarJepet dhe per BNB, 70 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartament eshte totalisht I investuar

Botuar më 26/03/2023
450,00 euro/muaj

LIQENI

Rruga Eduart Mano ,Blloku Best Co | 115 M2 | 600 Euro

Jap me qera apartament 2+soxhorno , sip 115 m , kati 3 ashensor , 2 tualet nje me dritare ,1 ballkon i madh , orientim jug lindje , me kondicionere ,mobilim i ri , me garazh te mbyllur . Cmimi 600 euro /muaj., 115 M2, kati 3, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 26/03/2023
600,00 euro/muaj

OKAZION SHITET AP 2+1 DON BOSKO 91.900€ - 1.022 €/M2

PALLAT I RI | 90 M2 | 91.900 Euro

Don Bosko, 2 min nga Vizion Plus, Apartament 2+1 ne pallat te Ri i 2006, me Hipoteke, kati 5 me ashensor, bosh e pa mobiluar, siperfaqe 90 M2 me te perbashket 82m2 me Hipotek, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje vec dhe gatim vec, 2 dhoma gjumi te medha, tualet, ballkon, eshte e shtruar me parket, orientim Lindje, nuk shitet me kredi. Cmimi 91.900 €., 90 M2

Botuar më 26/03/2023
91.900,00 euro

BERRYL

Rruga Spiro Ballkameni | 65 M2 | 63.000 Euro

Okazion!!! Shitet Apartament Ne Berryl 2+2,Kati 5, pallat ekzistues tulle e kuqe,65m2,me Hipoteke 63.000€, 65 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, tarrace, i mobiluar, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Apartament me tualet te investuar dhe me orienting shume te mire me pamje jug lindje

Botuar më 26/03/2023
63.000,00 euro

RRUGA THOMA KOXHAJ

Misto Mame,afer pallateve cabej te pasticeri Nela | 82 M2 | 82.000 Leke

Shitet Apartament 2+1,Kati 2 ashensore me hipoteke pamje jug perendim cmimi 82.000€ I diskutueshem te rruga Thoma Koxhaj te pallatet cabej afer pasticeri Nela ,siperfaqja 95 m2 Bruto dhe 82m2 Neto, 82 M2

Botuar më 26/03/2023
82.000 leke
)