Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ZYRE ME QERA NE KOMUNEN E PARISIT TEK LULISHTJA NE TIRANE (ID 4261849)

Komuna e Parisit tek Lulishtja | 79 M2 | 450 Euro

Jepet me qera Zyre ne pallat te Ri, bosh me k\bufe, siperfaqe 79 m², e ndare ne 2 ambjente, kati 2, koridor, tualet, orientim me diell.Jepet me qera 450 euro, 79 M2, Property ID : 4261849 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/02/2023
52.367 leke

MYSLYM SHYR

pas Albtelecom | 25 M2 | 25.000 Leke

25 M2, 2 ambjente, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, uji i perfshire ne cmim, Klejdia Real Estate

Botuar më 04/02/2023
25.000 leke/muaj

ZYRE ME QERA NE RRUGEN E KAVAJES, PRANE KRYQEZIMIT TE 21 DHJETORIT. (ID 4261846)

Rruga e Kavajes, prane kryqezimit te 21 Dhjetorit | 55 M2 | 720 Euro

Jepet me qera ambjent biznesi ne pallat ekzistues, siperfaqe 55 m², kati 1,tualet, orientim me diell. Ambjenti eshte i ndare ne dy pjese njera prej te cilave e investuar, ka fasade xhami dhe mundesi reklamimi. Ambjenti ka dalje direkte ne rrugen kryesore. Mund te perdoret per kategori te ndryshme biznesesh. Mund te jepet bashke ose e ndare.Jepet me qera 720 euro, 55 M2, Property ID : 4261846 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/02/2023
83.787 leke

OKAZZION!!! ZYRE ME QERA TEK BRRYLI PRANE BIG MARKET NE TIRANE (4261830)

Brryli prane Big Market | 75 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Zyre ne Pallat Buze Rruge, bosh, e rikonstruktuar totalisht, siperfaqe 75 m², kati 3, parket, tualet, ballkon, orientim me diell. Zyra e pershtatshme per studio arkitekture, klinike etj (me mundesi reklamimi nga rruga kryesore). Ambjenti jepet me qera dhe per banim afatgjate ( e organizuar ne apartament 2+1) Jepet me qera 350 euro, 75 M2, Property ID : 4261830 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/02/2023
40.730 leke

OKAZZION!!! ZYRE ME QERA TEK BRRYLI PRANE BIG MARKET NE TIRANE (4261830)

Brryli prane Big Market | 75 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Zyre ne Pallat Buze Rruge, bosh, e rikonstruktuar totalisht, siperfaqe 75 m², kati 3, parket, tualet, ballkon, orientim me diell. Zyra e pershtatshme per studio arkitekture, klinike etj (me mundesi reklamimi nga rruga kryesore). Ambjenti jepet me qera dhe per banim afatgjate ( e organizuar ne apartament 2+1) Jepet me qera 300 euro, 75 M2, Property ID : 4261830 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/02/2023
34.911 leke

ZYRE ME QERA NE ZONEN E BRRYLI TEK RRUGA ENDRI KEKO NE TIRANE (ID 4261689)

Brryl, ne rrugen Endri Keko, afer Pasticeri Tito | 84 M2 | 500 Euro

Jepet me qera zyre ne pallat te Ri, bosh, open space, siperfaqe 80.05 m² neto (total 84.02 m²) , kati 1 banimit, mundesi konvertimi ne disa ambiente, 1 tualet (mundesi dhe per 1 tualet tjeter), fasade xhami, 1 ballkon, e pershatshme per zyra noteriale, avokatie, call center, studio te ndryshme etj.Jepet me qera 500 Euro, 84 M2, Property ID : 4261689 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/02/2023
58.185 leke

ZYRA ME QERA - RR. "KOMUNA PARISIT", TEK KOMPLEKSI I RI KIKA 2 (I SAPO PERFUNDUAR),

mbas Conad, me pamje nga rruga kryesore | 100 M2 | 800 Euro

Jepet me qera ap. per zyra 3+1, sip, 100 M2, 2 banjo, sallon ndenje, 1 ballkon, korridor, kati II mbi dyqane, kondiconer, sistem çiller, hyrje totalisht e shtruar me parket, orientim nga Perendimi, i pershtasm per zyra, ambjente shertimi, etj.

Botuar më 04/02/2023
92.777 leke

AMBJENTE ME QERA - TEK PETRO NINI ID: BILLION2070

tek Petro Nini Luarasi | 77 M2 | 1.000 Euro

Ofrojme zyre me qira ne nje nga zonat me elitare dhe te preferuara per zhvillim te aktiviteteve te ndryshme te biznesit ne Tirane.Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje nga zonat me te mira te Tiranes pasi pervecse ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode, ka akses ne zonat me te frekuentuar dhe ne linjat kryesore te autobusave urban te Tiranes., 77 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Eshte i shtruar me parket dhe ka kondicioner.Per me shume informacione ose nje vizite ne prone, na kontaktoni ne numrin +3552033500

Botuar më 04/02/2023
115.096,13 leke/muaj

KOMUNA E PARISIT

Kika 2 | 70 M2 | 500 Euro

70 M2, 2 ambjente, kati 6, 1 banjo, ashensor, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Klejdia Real Esate

Botuar më 04/02/2023
58.185 leke/muaj

RRUGA E KAVAJES PAS QENDRES GLOBE

Rruga e Kavajes pas qendres globe | 105 M2 | 400 Euro

Jepet per qera apartament 3+1 për zyra ose banimNdodhet tek rruga e kavajës pas Qendres globe.Ndodhet ne kat te 1 parë të një pallati ekzistues.Mundeson akses parkimi, 105 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 ballkone, vendparkim, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/02/2023
46.548 leke
)