Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JEPET PER QERA APARTAMENT 2+1 TEK PARK LIFE RESIDENCE

Liqeni i Thate | 103 M2 | 1.200 Euro

Jepet per qera apartament 2+1 me 2 tualete tek Park Life Residence, 103 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, i mobiluar

Botuar më 22/05/2023
1.200,00 euro/muaj

JEPET PER QERA TEK GOLDEN PARK

Tirana Golden Park, Yzberisht | 100 M2 | 700 Euro

Jepet per qira apartament 2+1 tek Kompleksi Golden Park Rezidence. Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe i mobiluar me stil modern dhe te kohes, me markat me prestigjoze ne treg. Organizohet ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe nje verande e cila mund te shfrytezohet per ambjent relaksi. Gjithashtu eshte e shfrytezueshme dhe tarraca e apartamentit e cila ka akses me shkalle., 100 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, i mobiluar, Apartamenti eshte i gatshem ne fund te muajit maj

Botuar më 22/05/2023
700,00 euro/muaj

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1

Prane Ish Fushes se Avjacionit | 72 M2 | 450 Euro

Jepet me qera , , apartament 2+1 , , *Detaje rreth prones : *Zona ofron te gjitha kushtet e nevojshme per te siguruar nje jetese sa me komode.*Te gjitha facilitetet e nevojshme qe ta bejene jetesen me te lehte dhe komode ndodhen afer shtepise tuaj te ardhshme.*Hyrja eshte e ndare ne : - sallon me kendin e kuzhines - 2 dhoma gjumi- 1 tualet me dritare, 72 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 22/05/2023
450,00 euro/muaj

ZYRE PER QIRA PRANE JURIDIKUT

Universiteti Juridik i Tiranes | 76 M2 | 500 Euro

Ne Rrugen Vaso Pasha ofrojme per qira ambient per zyra. Zyra ndodhet ne katin 4 te nje ndertimi te vjeter dhe organizohet ne 4 ambiente pune dhe 1 tualet.Siperfaqe 75.80. Zyra ofron ambiente te bollshme.Per me shume informacione me kontaktoni!, 76 M2, kati 4, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/05/2023
500,00 euro/muaj

MINE PEZA

RRUGA HAXHI DALLIU | 68 M2 | 400 Euro

Tek Mine Peza, ne Rugen Haxhi Dalliu, jepet me qera apartament, jepet me qera apartament 1+1, tualet, ballkon, me siperfaqe 68 m2, kati i 7, pallat i ri, me ashensor, e mobiluar ne menyre bashkekohore. g.t.Tarife sherbimi agjensie gjysem qerajeKerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje muaj garanciJepet me qera 400 euro/muaj, 68 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 22/05/2023
400,00 euro/muaj

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 RR. E KOSOVAREVE

Rruga e Kosovareve | 70 M2 | 600 Euro

*Detaje rreth prones : *Zona ofron te gjitha kushtet e nevojshme per te siguruar nje jetese sa me komode.*Te gjitha facilitetet e nevojshme qe ta bejene jetesen me te lehte dhe komode ndodhen afer shtepise tuaj te ardhshme.*Hyrja eshte e ndare ne : - sallon me kendin e kuzhines - 1 dhome gjumi- 1 tualet, 70 M2, 1 banjo

Botuar më 22/05/2023
600,00 euro/muaj

ZYRE PER QIRA PRANE JURIDIKUT

Universiteti Juridik i Tiranes | 76 M2 | 500 Euro

Ne Rrugen Vaso Pasha ofrojme per qira ambient per zyra. Zyra ndodhet ne katin 4 te nje ndertimi te vjeter dhe organizohet ne 4 ambiente pune dhe 1 tualet.Siperfaqe 75.80. Zyra ofron ambiente te bollshme.Per me shume informacione me kontaktoni!, 76 M2, kati 4, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/05/2023
500,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK PAZARI I RI

RRUGA BEQIR LUGA | 53 M2 | 92.000 Euro

Pallat ekzistues,kati 4,pallati 5 katesh,orientimi lindje- perendim,punime te reja lluksi., 53 M2, bosh

Botuar më 22/05/2023
92.000,00 euro

JEPET 1+1 ME QERA TEK RRUGA E KAVAJES

ISH PARKU | 67 M2 | 35.000 Leke

67 M2, kati 4

Botuar më 22/05/2023
35.000 leke

JEPET PER QIRA APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI I THATE

Rruga Peti | 100 M2 | 550 Euro

Jepet apartament me qira prane Liqenit te Thate ne nje zone rezidenciale me pamje nga liqeni i Tiranes. Apartamenti ka nje ndarje me sallon+kuzhine,2 dhoma gjumi, 2 tualete. Ka nje verande e cila perfshin gjithe sallonin dhe 2 dhomat e gjumit me dalje te dedikuar. Eshte me sistem kamerash dhe siguri maksimale . Ka sistem ngrohje ne cdo dhome., 100 M2, 2 banjo, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/05/2023
550,00 euro/muaj
)