Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET APARTAMENT TEK RR.STAVRI THEMELI 2+1+VERANDE

Rruga e Kavajes ,pas Qendres Globe | 86 M2 | 155.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne ndertim te viteve te fundit dhe eshte i sapo investuar. Ndodhe...

Botuar më 27/09/2023
155.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Rezidenca Kodra e Diellit 2 | 167 M2 | 249.000 Euro

Rezidenca Kodra e Diellit 2 shitet apartament 3+1 me siperfaqe 167m2 kati i 2 me ashe...

Botuar më 25/09/2023
249.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Prane Ola Fast | 62.4 M2 | 105.000 Euro

Komuna e Parisit , pran lulishtes , shitet apartament 1+1 me siperfaqe 62.4 m2, me H...

Botuar më 24/09/2023
105.000,00 euro

RRUGA BARDHYL PRANE FARMACISE NR 10 , SHITET APARTAMENT 1+1, 75,000 €URO

prane Farmacise nr 10 | 50 M2 | 75.000 Euro

Rruga Bardhyl prane Farmacise nr 10 , shitet apartament 1+1, 75,000 €uroApartament...

Botuar më 24/09/2023
75.000,00 euro

TEK KOMPLEKSI PANORAMA

Kompleksi Panorama | 68 M2 | 48.000 Leke

Tek Kompleksi Panorama jepet me qera apartament 1+1, 68 ??2 i mobiluar. Apartamenti ...

Botuar më 24/09/2023
48.000 leke/muaj

PLAZH I DURRËSIT

Plazh i Durrësit | 104 M2 | 85.000 Euro

Në Plazhin e Durrësit 3 minuta nga deti pranë Unazës së Plazhit SHITET shtëpi 1...

Botuar më 23/09/2023
85.000,00 euro

KOMPLEKI ZIRKON

Kongresi Manastirit | 42.2 M2 | 126.600 Euro

Shitet njesi sherbimi me siperfaqe 42.2 m2, me Hipotek, kati 1, me ashensor, buze rru...

Botuar më 20/09/2023
126.600,00 euro

KOMPANIA "FRATARI CONSTRUCTION" SHET APARTAMENTE DHE DYQANE ME ÇMIMET ME KONKURUES NE TREG!! *ME ÇERTIFIKATE PRONESIE.

Pronat ndodhen ne “Astir” dhe Kopeshti Botanik, pallatet Fratari. | 120 M2 | 1 Leke

*Apartamente me siperfaqe 49 deri, 120 M2

Botuar më 18/09/2023
1 leke

!!OKAZION PER PAK DITE NXITONI TE PERFITONI.. APARTAMENT NE SHITJE TEK PEDIATRIA

Rruga Kongresi Manastirit | 50 M2 | 64.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne ndertim ekzistues eshte i sapo investuar. Ndodhet ne katin e 2...

Botuar më 18/09/2023
64.000,00 euro

SHITET SHTEPI 2+1 NE ZOG TE ZI

PRANE UNIVERSITETIT TE SPORTEVE | 75 M2 | 155.000 Euro

E KOMPLETUAR ME HIPOTEKE PER BANIM DHE MENYRE SHUME E MIRE PER BIZNES ESHTE NE ZEMER TE TIRANES BUZE RRUGE TE AKSESUESHME, 75 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 27/09/2023
155.000,00 euro

SHITET SHTEPI 1+1 MYSLYM SHYR

HIM KOLLI | 68 M2 | 125.000 Euro

PALALAT I RI ME HIPOTEKE PAMJE JUG LINDJE, 68 M2, kati 9, totali i kateve 11, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 27/09/2023
125.000,00 euro

FRESK SHITET APARTAMENT 2+1+2 ,I MOBILUAR 120,000 €URO OSE BOSH ME CMIMIN 105,000 €URO

Rruga Dalip Topi prane Rezidences Platea | 96 M2 | 120.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te pallatit te pajisur me ashensor dhe ka siperfaqe bruto 96 m² dhe siperfaqe neto 86 m2. Apartamenti organizohet nga ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon . Ofrohet bosh ose i mobiluar .Orientimi : Veri –Perendim-Lindje Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re ( Me ashensor) Eshte i pajisur me çertifikate pronesie., 96 M2, kati 1, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi i apartamentit (bosh ):105,000 €uro Per informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 27/09/2023
120.000,00 euro

TEK BULEVARDI GJERGJ FISHTA SHITET APARTAMENT 2+1 , 128,000 €URO

pas Ish Ekspozites Shqiperia sot prane Grepit te Arte , | 72 M2 | 128.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe neto 72m2. Organizohet ne ambjent ndenje e ngrenie, nje korridor nderlidhes me 2 dhomat e gjumit, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati ekzistues . Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim.Siperfaqe neto: 72 m² Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et. Disponon çertifikate pronesie.Orientimi Lindje-Perendim Çmimi : 128,000, 72 M2, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 27/09/2023
128.000,00 euro

NE ZONEN E TUFINES SHITET APARTAMENT 3+1+2, BOSH, 90,000 EURO

Rruga Myslym Keta prane Kafes se Rremes | 119.5 M2 | 90.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale 119.5 m² . Organizohet ne ambjent ndenje, ambient gatimi e ngrenie, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 2 tualete ne korridorin nderlidhes. Ndodhet ne katin e 3-te te pallatit te pajisur me ashensor . Siperfaqe: 119.5 m² Apartamenti ndodhet ne katin e 3-t(me ashensor). Disponon çertifikate pronesie. Çmimi : 90,000 Euro., 119.5 M2, kati 3, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Çmimi : 90,000 Euro. Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 27/09/2023
90.000,00 euro

RRUGA ALI DEMI SHITET APARTAMENT 1+1, 70,000 €URO

tek Ish Markata Peshkut | 57.1 M2 | 70.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 57.1 m² dhe organizohet ne ambient ngrenie e ndenje, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet dhe 1 ballkon . Ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati ekzistues. Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim Siperfaqe totale: 57.1 m² Kati i 1-re. Disponon çertifikate pronesie, 57.1 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Çmimi: 70,000 EuroPer nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 27/09/2023
70.000,00 euro

RRUGA FORTUZI

prane Ministrise se Drejtesise | 90 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 2+1me siperfaqe 90 ??2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie ,2 dhoma gjumi 1 tualet dhe 1 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin 2-te te nje pallati pa ashensor . Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.CMIMI : 500 Euro, 90 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, CMIMI : 500 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 27/09/2023
500,00 euro/muaj

TREGU ELEKTRIK

Rruga Hekuran Mara | 85 M2 | 50.000 Leke

MORINA REAL ESTATE jep me qira apartament 2+1+2+ballkon, 85 M2, 5 ambjente, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/09/2023
50.000 leke

SHTEPI 2 KATESHE NE SHITJE - NE QENDER TE VORES

Rruga Unaza | 500 M2 | 500.000 Euro

Shitet shtepi private dy kateshe, sip.totale rreth, 500 M2, dhe sip.ndertimi 400m oborr me lulishte, secila me vete, me hipopteke, te kompletuar. Cmimi ne total

Botuar më 27/09/2023
500.000,00 euro

TEK 21 DHJETORI, SHITET APARTAMENT 1+1, 82,000 €URO

Rruga Ylbere Bylykbashi prane Komisariatit nr2 | 43 M2 | 82.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 43 m² dhe organizohet ne ambient ngrenie e ndenje, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim Siperfaqe totale: 43 m² Orientimi : Lindje Kati i 3-te. Disponon çertifikate pronesie Çmimi: 82,000 Euro, 43 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Çmimi: 82,000 EuroPer nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 27/09/2023
82.000,00 euro
)