Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PRANE VILES GOLDI,

ne nje zone te qete | 207 M2 | 9 Euro

Jepet me qera ambient biznesi, E pershtatshme per Klinike Dentare. zyra, laburator mjeksor etj. orjentimi Te gjitha pamjet: Lindje, Jug, Veri, Perendim, Pamje panoramike. me fasad xhami, I gjith kati i siperm i nje pallati qe perfundon ne vere te ketij viti., 207 M2, Me garazhd makine ekstra qe nuk perfshihet ne cmimin e qerase. Mund te pershtatet edhe per banim per te huaj huaj.

Botuar më 21/06/2021
9,00 euro/m²

RRUGA MUHAMET GJOLLESHA

prane shkolles Sabaudin Gabrani | 55 M2 | 270 Euro

Jepet Zyre me qera, siperfaqe 55 m², kati i 3 ne pallat egzistues. Zyra posedon 2 ambiente, tualet, ballkon, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, dhe e shtruar e gjitha me parket. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.Jepet me qera 270 euro ne muaj., 55 M2, 1 banjo, bosh

Botuar më 21/06/2021
270,00 euro/muaj

ZYRE ME QERA NE QENDER, PRANE “SHESHIT SKEDERBEJ” NE TIRANE (ID 4261491)

Ne Qender, prane “Sheshit Skederbej”, | 96 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Apartament Zyre ne pallat te Ri, e ndare ne 3 ambjente, bosh, siperfaqe 96 m², kati 8 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell.Jepet me qera 500 euro, 96 M2, Property ID : 4261491 www.dreamalbania.al

Botuar më 21/06/2021
500,00 euro

ZYRE ME QERA NE QENDER RRUGA E KAVAJES NE TIRANE (ID 4261560)

Qender, rruga e Kavajes,afer Raiffesen Bank | 125 M2 | 500 Euro

Jepet me qera zyre ne pallat te Ri, bosh, i ndare ne 4 ambiente, siperfaqe 125 m², kati 5 me ashensor, tualet, ambiente te rregulluara totalisht, e pershatshme per klinika dentare, zyre te ndryshme noteriale, agjensi, call center etj.Jepet me qera 500 Euro, 125 M2, Zyre me qera ne Qender rruga e Kavajes ne Tirane (ID 4261560)Property ID : 4261560www.dreamalbania.al

Botuar më 21/06/2021
500,00 euro

ZYRE ME QERA AFER QENDRES RRUGA E KAVAJES NE TIRANE (ID 4261559)

Rr. Kavajes, afer Raiffesen Bank , | 105 M2 | 450 Euro

Property ID : 4261559jepet me qera zyre ne pallat te Ri, bosh, i ndare ne 2 ambiente, siperfaqe 105 m², kati 5 me ashensor, tualet, ambiente te rregulluara totalisht, e pershatshme per klinika dentare, zyre te ndryshme etj.Jepet me qera 450 Euro, 105 M2, Property ID : 4261559www.dreamalbania.al

Botuar më 21/06/2021
450,00 euro

KOMPLEKSI ARLIS, SQUARE 21

Rruga e Kavajes | 136 M2 | 600 Euro

Jepet me qera zyre te Kompleksi Arlis, 136 M2, 3 ambjente, 1 banjo, Ne cmim perfshihet kostoja e mirembajtjes dhe tatim qeraja.

Botuar më 21/06/2021
600,00 euro

SKY TOWER

SKY TOWER | 165 M2 | 2.475 Euro

Jepet ambjent me qera me siperfaqe 165 m2 tek SKY TOWER.Ambjenti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si:zyra,call center,studio kontabel,etj.Me sip., 165 M2, bosh

Botuar më 21/06/2021
2.475,00 euro

SKY TOWER

SKY TOWER | 185 M2 | 2.775 Euro

Jepet ambjent me qera me siperfaqe 185 m2.Ambjenti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si:zyra,call center,studio kontabel,etj.Me sip., 185 M2

Botuar më 21/06/2021
2.775,00 euro

BLLOK

BLLOK | 110 M2 | 1.650 Euro

Jepet ambjent komercial me qera ne Bllok me siperfaqe, 110 M2

Botuar më 21/06/2021
1.650,00 euro

KOMPLEKSI ARLIS, SQUARE 21

Rruga e Kavajes | 136 M2 | 600 Euro

Jepet me qera zyre te Kompleksi Arlis, 136 M2, 3 ambjente, 1 banjo, Ne cmim perfshihet kostoja e mirembajtjes dhe tatim qeraja.

Botuar më 21/06/2021
600,00 euro
)