Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMPLEKI ZIRKON

Kongresi Manastirit | 42.2 M2 | 126.600 Euro

Shitet njesi sherbimi me siperfaqe 42.2 m2, me Hipotek, kati 1, me ashensor, buze rru...

Botuar më 20/09/2023
126.600,00 euro

ZYRE ME QERA TEK KOMUNA E PARISIT PRANE LUIS MEDICAL CENTER NE TIRANE (ID 4229319)

Komuna e Parisit, prane Luis Medical Center | 70 M2 | 450 Euro

Jepet me qera Ambjent Zyre, e ndare ne dy ambjente, e rikonstruktuar totalisht, bosh, siperfaqe 70 m², kati 1,tualet me dritare, ballkon i mbyllur, orientim me diell. E pershtatshme per zyre noteriale, studio projektimi, klinike etj. Jepet me qera 450 euro, 70 M2, Property ID : 4229319 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/09/2023
450,00 euro

OKAZZION!! ZYRE ME QERA NE MYSLYM SHYR PRANE GJYKATES SE LARTE NE TIRANE (ID 4261929)

Ne Myslym Shyri | 160 M2 | 550 Euro

Jepet me qera Ambjente Zyre ne pallat te Ri, bosh, siperfaqe 160 m², kati 3 me ashensor, cdo dhome me kondicioner, 2 tualete, 3 ballkone, orientim me diell.Ambjenti zyrave eshte i pershtatshem per zyre arkitekture, programimi, dizajni etj, 160 M2, www.dreamalbania.al

Botuar më 27/09/2023
550,00 euro

RRUGA E DIBRES

Afer Funeral Albes | 90 M2 | 500 Euro

Rruga e Dibres, prane funeral Alba, jepet me qera Zyre, siperfaqa 90 m2, kati 2 ne nje pallat egzistues te rikonstruktuar me sistem kapot. Zyra organizohet nga 4 ambjente pune , 2 tualete, koridori, ballkoni. Orientimi Jug.Jepet me qera 500 Euro ne muaj, 90 M2, 2 banjo

Botuar më 27/09/2023
500,00 euro/muaj

ZYRË ME QIRA NË ZONËN E BLLOKUT / RRUGA ISMAIL QEMALI / AFËR VILËS 31 NË TIRANË (ID 4261549)

rruga Ismail Qemali | 130 M2 | 900 Euro

Zyre me qera ne pallat te ri ,me siperfaqe 130 m² ,bosh ,kati i 4 me ashensor ,2 tualete ballkon dhe orientimi me diell.Jepet me qera 900 euro i diskutueshem., 130 M2, Property ID : 4261549 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/09/2023
900,00 euro

ZYRË ME QIRA NË ZONËN E BLLOKUT / RRUGA ISMAIL QEMALI / AFËR VILËS 31 NË TIRANË (ID 4261549)

rruga Ismail Qemali | 130 M2 | 900 Euro

Zyre me qera ne pallat te ri ,me siperfaqe 130 m² ,bosh ,kati i 4 me ashensor ,2 tualete ballkon dhe orientimi me diell. Jepet me qera 900 euro i diskutueshem., 130 M2, Property ID : 4261549 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/09/2023
900,00 euro

OKAZZION!! ZYRE ME QERA NE MYSLYM SHYR PRANE GJYKATES SE LARTE NE TIRANE (ID 4261929)

Ne Myslym Shyri | 160 M2 | 550 Euro

Jepet me qera Ambjente Zyre ne pallat te Ri, bosh, siperfaqe 160 m², kati 3 me ashensor, cdo dhome me kondicioner, 2 tualete, 3 ballkone, orientim me diell.Ambjenti zyrave eshte i pershtatshem per zyre arkitekture, programimi, dizajni etj, 160 M2, www.dreamalbania.al

Botuar më 27/09/2023
550,00 euro

AMBIENT BIZNESI, BLLOK – RRUGA “NIKOLLA TUPE” (ZY4020662)

Ambient Biznesi, Bllok – Rruga “Nikolla Tupe” (Zy4020662) | 134 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera Ambient Biznesi, ne zonen e Bllokut Rruga “Nikolla Tupe”, sipërfaqja totale 134m² dhe me siperfaqe neto 120m², pallat i ri me ashensor, kati 1 mbi dyqane, bosh 3 ambiente, e shtruar me parket, kondicioner, tualet me sistem aspirimi. Ambienti ndodhet buze rruge kryesore me mundesi shum te mire reklamimi., 134 M2, 3 ambjente, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, https://isea.al/property/ambient-biznesi-bllok-rruga-nikolla-tupe-zy4020662/

Botuar më 27/09/2023
1.200,00 euro/muaj

ZYRE, RRUGA E KAVAJËS – 21 DHJETORI (AP501175)

Zyre, Rruga e Kavajës – 21 Dhjetori (Ap501175) | 75 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Ambient Komercial Zyre, Rruga e Kavajës, pranë 21 Dhjetorit, sipërfaqe totale 75 m², kati 5, pallat i ri me ashensor, bosh, e shtruar me pllaka, tualet, ballkon., 75 M2, 2 ambjente, kati 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, https://isea.al/property/apartament-11-rruga-e-kavajes-ap501175/

Botuar më 27/09/2023
350,00 euro/muaj

ZYRË, RRUGA E DIBRËS – KOMPLEKSI “ARLIS” (ZY4020669)

Zyrë, Rruga e Dibrës – Kompleksi “Arlis” (Zy4020669) | 220 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera Ambient Komercial Zyrë, ndodhet te Rruga e Dibrës, në Kompleksin “Arlis”, sipërfaqja totale 220m². Ambienti ndodhet në katin e 10 të një ndërtimi të ri të vitit 2022, organizohet ne 6 ambiente, 2 tualet , i shtruar me parket.Zyra jepet per here te pare me qera., 220 M2, kati 10, totali i kateve 10, 2 banjo, bosh, gjendja: e re, https://isea.al/property/zyre-rruga-e-dibres-kompleksi-arlis-zy4020669/

Botuar më 27/09/2023
1.500,00 euro/muaj

JEPET ZYRE ME QERA-NE QENDER

JEPET ZYRE ME QERA-NE QENDER | 245 M2 | 2.400 Euro

JEPET ZYRE ME QERA~ 245 M2 SIPERFAQE NETO~ KATI 2~ ME PUNIME CILESORE~ ME PARKET~ SISTEM NGROHJE/FTOHJE~ I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI~ TEK BULEVARDI “ZOGU I PARE”~ PRAN MULLIRIT VJETER~ CMIMI 2.400 EUROKONTAKTONI 676722221V400, 245 M2, kati 2, 1 banjo

Botuar më 27/09/2023
2.400,00 euro
)