Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

VILA NE SHITJE - BERAT

Lagjia Clirim, afer Ypsilonit | 330 M2 | 170.000 Euro

Shitet Shtepi Private me Truall (Baçe dhe Oborr) dhe Dyqan (Ngjitur me Shtepine) 55m2. Te Shtepia Kati 1 eshte 150m² dhe Kati 2 eshte 180m² . Trualli komplet eshte 400 M2, 330 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 3 ballkone, tarrace, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, Kati 1 eshte 150m² dhe kati 2 180m². Kati 1 eshte bosh, i dyti i mobiluar. Dyqani eshte i shkeputur nga shtepia dhe eshte 55m2. Ndertesat jane me certifikate pronesie.

Botuar më 19/05/2023
170.000,00 euro

VILA NE SHITJE - TEK KODRA E PRIFTIT

Rruga Zana Floqi Nr 46 | 223 M2 | 22.000.000 Leke

Shtepi private ne shitje, kati i pare 2+1+1 banjo+garazh, kati i dyte 3+1+2 banjo, 223 M2, totali i kateve 2, 3 banjo, ngrohje/ftohje, 2 ballkone, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Secili kat ka hyrje me vete. Me Hipoteke

Botuar më 18/05/2023
22.000.000 leke

VILA ME QERA - ILIRIA PLAZH DURRES,RRUGA BORZILOK

Pas Kadrises dhe shinave te trenit | 122 M2 | 250 Euro

Jepet me qera vile, 122 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 3 banjo, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 16/05/2023
250,00 euro/muaj

VILA NE SHITJE - YZBERISHT

Shkolla Myslym Shima | 198 M2 | 260.000 Euro

Shitet vile 300 m2 truall, 198 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 15/05/2023
260.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - RRUGA KAVAJES

pas Volkwsagen | 240 M2 | 375.000 Euro

Shitet shtepi private, 240 M2, Me hipoteke.

Botuar më 15/05/2023
375.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - RRUGA "NDOC RAKAJ"

Ish Misto Mame | 60 M2 | 23.000 Leke

Kati i pare shtepi private, 1+1 e kompletuar., 60 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 15/05/2023
23.000 leke/muaj

VILA NE SHITJE - 21 DHJETORI

Pas shkolles sabaudin gabrani | 260 M2 | 475.000 Euro

Shitet shtepi dy kateshe me dokumenta te rregullta hipotekore. siperfaqe trualli 190 m". Kati Perdhe 130 M (260 M Total ) Mundesi papafingoje. Mundesi Zhvillimi, 260 M2, 7 banjo

Botuar më 15/05/2023
475.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - KRUJE

Ne fshatin Budull | 250 M2 | 160.000 Euro

Shitet vile dy kateshe karabina dhe toke e mbjelle me ullinj dhe peme te ndryshme, 250 M2, 8 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Toka eshte e rrethuar dhe buze rruge, e pershtateshme per aktivitet. Me hipoteke dhe prone e vjeter.

Botuar më 13/05/2023
160.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - NE RRUGEN DERVISH LUZHA BABRRU TIRANE.

Shitet Shtepi e re 1-Kateshe ne rrugen Dervish Luzha Babrru Tirane. | 78 M2 | 74.000 Euro

Shitet Shtepi e re 1-Kateshe ne rrugen Dervish Luzha Babrru Tirane. Shtepia ka siperfaqe ndertimi 87.5 m2 dhe Sip. truall 205 m2 me hipoteke. Shtepia organizohet: nje dhome ndene/kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridori, tualeti dhe veranda.Shtepia eshte ndertim i llogaritur per 3- kate. Shtepia eshte ne nje zone me rruge te asfaltuara dhe te qete dhe me te gjitha sherbimet. Shtepia ka Hipoteke, 78 M2, 6 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 13/05/2023
74.000,00 euro

NDODHET AFËR KOMPLEKSIT DINANO, PRANE OLIMPIKUT

ish blloku dhe afër me Unazen e Madhe të kryeqytetit e cila të krijon lehtësi qarkullimi me daljen direkt nga qyteti dhe zona. Vendodhja e të ciles është në një nga zonat më të mir | 330 M2 | 2.500 Euro

Jepet godinë 3 katshe me qera,Godinë 3 katshe ka sipërfaqe totale ndërtimi 330 m2 + oborr.Vila eshte e organizuar ne 8 hapësira, kuzhinë, 2 depo, 3 tualete me dritare dhe 4 ballkone. Jepet e pamobiluar, ka ajer te kondicionuar dhe oborr te gjelberuar.Mund te jepet dhe e ndarë në 2 dhe 1 kat më vete ku:Kati 1dhe 2 ofron 5 ambiente,1 kuzhine,2 tualete 2 ballkone parkim te brendshem dhe te, 330 M2, të jashtem dhe oborr(Çmimi 2000€)Kati 3 me hyrje më vete ka 3 hapësira 1 tualet,2 ballkone dhe oborr(Çmimi 700€)është e përshtatshme për banim ose biznes , Cmimi është neto.

Botuar më 13/05/2023
2.500,00 euro/muaj
)