Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JEPET VILE DYKATESHE ME PAPAFINGO+GARSONIERE ME QERA-TE CASA ITALIA

JEPET VILE DYKATESHE ME PAPAFINGO+GARSONIERE ME QERA-TE CASA ITALIA | 1.040 M2 | 1.200 Euro

JEPET VILE DYKATESHE ME PAPAFINGO+GARSONIERE ME QERA~SIPERFAQJA PER SECILIN KAT 120M2+800M2 OBORR~KATI 1:HOLL NDENJE,KUZHINE,TUALET~KATI 2:2 DHOMA GJUMI,TUALET,PAPAFINGO~E MOBILUAR DHE TOTALISHT E KOMPLETUAR~HAPESIRE E GJELBERUAR~JEPET PER BANIM OSE BIZNES~ME DALJE NE DY RRUGE KRYESORE~PRANE TERMINALIT,TE CASA ITALIA~CMIMI 1200 EUROKONTAKTONI 0676722221K200, 1.040 M2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi

Botuar më 01/10/2023
1.200,00 euro

$ TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALZIT, DURRES

Shitet!!!! | 238.5 M2 | 581.200 Euro

Sherbimet: Aquapark, Pishina, Marine Port, Bar, Restorant.Facilitete: Plazh Privat, Port Ankorimi per mjete lundruese, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive.Vila ka siperfaqe trualli 238.5 m²,Siperfaqe ndertimi 198 m²,Siperfaqe pishine 24.7 m²,Post Parkimi Privat 64.13 m², 238.5 M2, totali i kateve 2

Botuar më 01/10/2023
581.200,00 euro

~ ROLLING HILLS LUXURY RESIDENC

SHITET VILE INDIVIDUALE TE ROLLING HILLS LUXURY RESIDENC | 517.3 M2 | 1.500.000 Euro

Shitet vile 2-kateshe individuale te Rolling Hills Luxury Residences.Vila ka sip.parcele 517.3m2 dhe sip.ndertimi 490 m2.Siperfaqe e katit nentoke 168.3 m2.Siperfaqe e katit perdhe 172.3 m2.Siperfaqe e katit te pare 149.4 m2.Siperfaqe verande 22.8 m2.Jo vetem nje rezidence banimi, por nje qender e vertete komunitare. Nje eksperience e re qe ju lejon te shijoni lirine prane natyres, 517.3 M2, Planimetri te rregullt dhe ndriçim natyral.Vila te projektuara me hapesira te bollshme ne çdo mjedis.Bazuar ne arkitekturen neoklasike franceze.Per me shume detaje na kontaktoni!

Botuar më 01/10/2023
1.500.000,00 euro

~ TURQUOISE MARINA/HAMALLAJ

SHITET VILE INDIVIDUALE NE TURQUOISE MARINA/HAMALLAJ | 303 M2 | 395.000 Euro

Shitet Vile Individuale ne Turquoise Marina.Vila ndodhet ne bllokun me elitar ne Shqiperi.Vila ka siperfaqe parcele 303 m²,Siperfaqe oborri 220.38 m²,Siperfaqe fizike 131 m²,Siperfaqe verande 32 m².Turquoise Marina eshte nder projektet me te medha, jo vetem ne Shqiperi, por edhe ne rajonin e Ballkanit, i pozicionuar ne Hamallaj, ne zonen e Gjirit te Lalzit., 303 M2, Kompleksi ofron izolim termik, teknologji te larte, siguri te plote me sistem te dixhitalizuar si dhe nje arkitekture moderne dhe teper funksionale.Na kontaktoni!

Botuar më 01/10/2023
395.000,00 euro

~ GJIRI I LALZIT

SHITET VILE INDIVIDUALE 2-KATESHE TE KOMPLEKSI LURA 1 | 521.8 M2 | 450.000 Euro

SUPER OKAZION! Shitet vile individuale 2-kateshe te Kompleksi Lura 1.Vila ndodhet tek "Lura 1 Resort",Gjiri i Lalzit.Vila eshte e perfunduar.Vila ka siperfaqe:521.8m2.Organizohet ne:Ambjent ndenje~Ambjent gatimi te veçuar~5 dhoma gjumi~3 tualete~1 depo.Detaje te tjera:E investuar ne detaje.Oxhak funksional. Sistem kondicionimi Chiller.Parket Cilesor.Verande ne te dyja katet dhe oborr me gjelberim., 521.8 M2, Disponon Certifikate Pronesie!!!

Botuar më 01/10/2023
450.000,00 euro

~ SELITE

SHITET SUPER VILE 3-KATESHE NE SELITE | 680 M2 | 500.000 Euro

Shitet Vile 3-kateshe 5+1 ne Selite prane Komunes se Parisit.Vila eshte me siperfaqe totale 680m2 nga te cilat sip.e ndertimit eshte 410.6m2 me sip.trualli 270m2.Organizohet:sallon ndenje,2 ambjente gatimi,5 dhoma gjumi,4 tualete,Ballkone,Bodrum.Bodrumi 42.16 m2 ofron mundesine e parkimit te 3 makinave, 680 M2, Vila eshte e investuar ne detaje:parket laminat cilesor Ac5,shkalle druri,dyer dhe dritare dopio xham,sistem ngrohje qendrore chiller,punime gipsi brenda dhe jashte ne ballkone etj

Botuar më 01/10/2023
500.000,00 euro

JEPET VILA LUKSOZE ME QERA! SAUK I RI!

ID: Billion2936 | 1.000 M2 | 8.000 Euro

Ofrojme vile me qira ne rrugen Ramazan Begu, në një vendodhje shumë të mirë, shtrihet në një terren kodrinor mes ajrit të pastër, gjelbërimit , dhe vetëm 1.5 KM nga TEG dhe 3.3 KM nga qendra e Tiranës. Vila ofron dritë natyrale gjatë gjithë ditës falë orientimit të optimal. Ka një panoramë shumë të bukur të zonës përreth e cila karakterizohet nga kodrina dhe paracela të gjelbëruara., 1.000 M2, kati 3, totali i kateve 3, 7 banjo, 10 dhoma gjumi, tarrace, verande, depo, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Disponon nje kat 0 i cili mund te perdoret si salle argetimi, ofron gjithashtu poste parkimi. Per me shume informacione na kontaktoni ne +355692033500!

Botuar më 01/10/2023
8.000,00 euro/muaj

$ HAMALLAJ, TE GJIRIT TE LALZIT, DURRES.

OKAZION!!!! | 772 M2 | 850.000 Euro

Turquoise Marina eshte nder projektet me te medha, jo vetem ne Shqiperi, por edhe ne rajonin e Ballkanit, i pozicionuar ne Hamallaj, ne zonen e Gjirit te Lalzit.Vila 2-kateshe ka nje siperfaqje te pergjithshme prej 772 m2. Per me shume detaje mbi pronen na kontaktoni!, 772 M2, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, verande, bosh, gjendja: e re

Botuar më 01/10/2023
850.000,00 euro

$ HAMALLAJ, TE GJIRIT TE LALZIT, DURRES.

OKAZION!!!! | 772 M2 | 850.000 Euro

Turquoise Marina eshte nder projektet me te medha, jo vetem ne Shqiperi, por edhe ne rajonin e Ballkanit, i pozicionuar ne Hamallaj, ne zonen e Gjirit te Lalzit.Vila 2-kateshe ka nje siperfaqje te pergjithshme prej 772 m2. Per me shume detaje mbi pronen na kontaktoni!, 772 M2, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, verande, bosh, gjendja: e re

Botuar më 01/10/2023
850.000,00 euro

$ LIQENI FARKES

OKAZION!!! | 291 M2 | 400.000 Euro

Jepet per shitje nje vile 2-kateshe te liqeni i farkes. Siperfaqja e viles eshte 291.29. Organizimi: siperfaqja e viles, parcele, verande oborr.Per me shume detaje mbi pronen na kontaktoni!, 291 M2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, verande, bosh, gjendja: e re

Botuar më 01/10/2023
400.000,00 euro
)