Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE QENDER TE KAMZES

ne fillim te rruges Berisha | 260 M2 | 57.000 Euro

Shitet shtepi private nje kateshe, 130m² ndertim, 260 M2, Me mundesi edhe per dy kate te tjera. Dokumentacion i rregullt

Botuar më 14/12/2018
57.000,00 euro

BABRRU QENDER

100m mbrapa Komunes | 120 M2 | 100.000 Euro

Shitet shtepi private nje kate e gjysem, 3+1, siperfaqe ndertimi, 120 M2, plus 400m trruall me peme frutore, me hipoteke dhe rivleresim.

Botuar më 14/12/2018
100.000,00 euro

TEK "ALI DEMI",

RR. "DHIMITER KAMARDA", | 240 M2 | 85.000 Euro

Shitet shtepi e vjeter private 2+1, sip. banimi 90m², sip. totale, 240 M2, 1 banjo, dokumenta te rregullta hipotekore, me çertifikate pronesie. Shitet per arsye emigrimi.

Botuar më 14/12/2018
85.000,00 euro

SHITET VILE ME HIPOTEKE! GOLEM, PERBRI VILES KAPITEN, MBRAPA HOTEL MIRAGE

shitet vile III kateshe | 90 M2 | 185.000 Euro

Kati I me verand hyrje me vehte, kati II dhe III me ballkon dhe hyrje me vehte, secili kat, 90 M2, me oborr, vend parkimi i per makina (i mbuluar) , çertifikate pronesie toke dhe ndertimi, me rivleresim. Çmim ofert nga 179.900 Euro behet ne:

Botuar më 13/12/2018
185.000,00 euro

FSHATI KUS, TIRANE,

komuna Kashar, ne zone te mire, | 1.000 M2 | 6.500.000 Leke

Shitet shtepi private 3+1+toke, sip. totale, 1.000 M2, hyrje e rregulluar. Me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 13/12/2018
6.500.000 leke

VAQARR,

prane burgut, | 160 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet vile, 160 M2, Kollona te gatshme per kat te III-te, sip. oborri+bahçe 300m², drita, uje 24/h. Mund te jepet dhe me qera, 10.000 leke secili kat, e legalizuar

Botuar më 13/12/2018
8.000.000 leke

RR. SIRI KODRA

tek punishtja e pastave | 64 M2 | 160.000 Euro

Shitet shtepi private 2-kateshe, sip e secilit kate, 64 M2, sip truallit 217m². Me hipoteke

Botuar më 13/12/2018
160.000,00 euro

RR. QEMAL STAFA

prane shkolles se kuqe | 78 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera shtepi private 2+1, 78 M2, oborr, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 13/12/2018
25.000 leke

BABRRU,

qender, | 137 M2 | 100.000 Euro

Shitet vile, 137 M2, me hipoteke. Totalisht e rregulluar dhe mobiluar

Botuar më 13/12/2018
100.000,00 euro

RR. "NASI PAVLLO"

prane Qendres se Shendetit Publik, pas Liceut Artistik | 20 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera nje dhome, 20 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, shtepi private, e pershtatshme per 1 person te punesuar, sherben edhe per aktivitet private

Botuar më 12/12/2018
15.000 leke