Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA ALI DEMI

tek Rossman Lala | 110 M2 | 550 Euro

Jepet me qera, vile II Kateshe me sip banimi 110m², eshte i mobiluar. Kati i I-re organizohet ne ambient ndenje e gatimi 1 tualet 1 depo si dhe nje korridor nderlidhes me dhomat e gjumit .Kati i II-te organizohet ne 1 dhome gjumi me krevat matrimonial,1 dhome gjumi e cila do te mobilohet sipas kerkes se klientit dhe 1 tualet.Gjithashtu ofron mundesi parkimi te pershtatshem per 4 automjete., 110 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.CMIMI 550 €

Botuar më 02/10/2023
550,00 euro/muaj

VAQARR PRANE TIRANES

AFER RRUGES KRYESORE | 1.500 M2 | 300.000 Euro

VILE 3 KATESHE ME PISHINE ,5 DHOMA NE KAT,NJE OBORR ME TE GJITHA PEMET DHE PARKIM,ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE.SIP E TOKES 1500M,SIP E VILES 330M, 1.500 M2, 15 ambjente, totali i kateve 3, 6 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/10/2023
300.000,00 euro

VILE 3 KATESHE ME QERA NE RRUGEN E DIBRES PRANE MEDRESES NE TIRANE ( ID 4251233 )

Rrugen e Dibres, prane Medresese | 380 M2 | 1.300 Euro

Jepet Vile 3 kateshe me qera, secili kat eshte me siperfaqe 100 m2, jepet e mobiluar, ballkon ne cdo kat, eshte e rrethuar me mure dhe 80 m2 oborr me Bace e Peme, ne cdo kat dhe ne cdo dhome ka kondicioner, kuzhina eshte vetem ne kat te pare, tualet ne cdo kat, shkalle nga brenda. Eshte e pershtateshme dhe per Call Center. Jepet me qera 1300 euro i diskutueshem., 380 M2, Property ID : 4251233 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/10/2023
1.300,00 euro

VILE PRIVATE 1 KATESHE ME QERA NE ZONEN E PAZARIT TE RI PRANE SHKOLLES SE KUQE (ID 4251212)

Pazari i Ri | 272 M2 | 1.400 Euro

Jepet me qera vile private, siperfaqja e truallit 272 m² dhe siperfaqja e ndertimit 135 m² , jepet bosh, kat i 1 i ngritur me disa shkalle. Organizohet ne 4 dhoma, kuzhine me vehte, 2 tualete me dritare, korridor, e shtruar me parket, e sapo rikonstruktuar, punime te reja dhe cilesore.Vila private disponon oborr dhe 2 vende parkimi, orientim me diell, drite natyrale. E pershtatshme per shoqata..., 272 M2, Property ID : 4251212 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/10/2023
1.400,00 euro

VILE PRIVATE 1 KATESHE ME QERA NE ZONEN E PAZARIT TE RI PRANE SHKOLLES SE KUQE (ID 4251212)

Pazari i Ri | 272 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera vile private, siperfaqja e truallit 272 m² dhe siperfaqja e ndertimit 135 m² , jepet bosh, kat i 1 i ngritur me disa shkalle. Organizohet ne 4 dhoma, kuzhine me vehte, 2 tualete me dritare, korridor, e shtruar me parket, e sapo rikonstruktuar, punime te reja dhe cilesore.Vila private disponon oborr dhe 2 vende parkimi, orientim me diell, drite natyrale. E pershtatshme per shoqata..., 272 M2, Property ID : 4251212 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/10/2023
1.300,00 euro

VILE ME QERA PRANE LIQENIT TE TIRANES. (ID4251257)

Liqeni i Tiranes, Rruga Memo Bejko | 403.6 M2 | 3.000 Euro

Jepet me qera vile, Perbehet nga 3 kate. Kati perdhe ka siperfaqe 121.7 m² ,eshte open space dhe mund te perdoret si parkim i mbyllur ose si magazinim. Kati i pare ka siperfaqe 106.3 m² banim dhe 35,6 m2 verande me pamje fantastike nga liqeni artificial i Tiranes. Kati i dyte ka siperfaqe 97 m² banim dhe 43 m2 verande gjithashtu me nje pamje fantastike nga liqeni i Tiranes. Cmimi: 3000 euro Neto, 403.6 M2, Property ID : 4251257 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/10/2023
3.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

KODRA E DIELLIT | 300 M2 | 1.500 Euro

Vila eshte 3 kate me siperfaqe ndertimi 300 m2.Siperfaqe verande 40 m2.Vila disponon sistem kondicionimi ne cdo kat dhe ambient.Permban pishine personale.Vila jepet pjeserisht e mobiluar, me nje mobilim shume bashkekohor, hapesire mjaft e bollshme per banim., 300 M2, 6 banjo, 4 dhoma gjumi, verande, i mobiluar

Botuar më 01/10/2023
1.500,00 euro

NE YZBERISHT SHITET VILE 3 KATESHE!

ID: Billion2979 | 350 M2 | 240.000 Euro

Ne Yzberisht shitet vile tre kateshe. Ne zonen me vila te yzberishtit, shume prane rruges kryesore dhe prane shkolles ofrojme per shitje vile qe eshte super mundesi investimi dhe banimi. Vila pozicionohet prane rruges kryesore dhe ka nje oborr me siperfaqe te konsiderushme aktualisht me peme decorative dhe frutore, 350 M2, kati 3, totali i kateve 3, 3 banjo, 6 dhoma gjumi, verande, oborr, bosh, gjendja: e re, Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe ofrohet me cmim okazion. Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Botuar më 01/10/2023
240.000,00 euro

KINOSTUDIO

Rruga Aleksander Moisiu | 749 M2 | 898.800 Euro

MORINA REAL ESTATE shet truall+vile 5 kateshe, 749 M2, totali i kateve 5, 9 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 15 dhoma gjumi, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/10/2023
898.800,00 euro

$ TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALZIT, DURRES.

Shitet!!!! | 249 M2 | 548.000 Euro

Kompleksi ofron izolim termik, teknologji te larte, siguri te plote me sistem te dixhitalizuar si dhe nje arkitekture moderne dhe teper funksionale.Sherbimet: Aquapark, Pishina, Marine Port, Bar, Restorant.Facilitete: Plazh Privat, Port Ankorimi per mjete lundruese, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive.Vila ka siperfaqe trualli 248.7 m², 249 M2, totali i kateve 2, 3 banjo, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re

Botuar më 01/10/2023
548.000,00 euro
)