Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BABRRU

tek Kodra e Kuqe | 257 M2 | 120.000 Euro

Shitet shtepi banimi 2 kateshe me sip. ndertimi, 257 M2, Sip. e truallit eshte 254m², kati I eshte i pandare qe mund te perdoret lehtesisht per biznes. Disponon certifikate pronesie

Botuar më 18/09/2019
120.000,00 euro

SUPER OKAZION!!!

San Pietro Resort | 600 M2 | 385.000 Euro

Shitet super vile Individuale ose dyshe ne nje nga Residencat turistike me te preferuara tek Rezidenca San Pietro Resort Gjiri Lalzit. Mundesi Pagese me Keste. Vila Individuale 385.000 euro Vila Dyshe 310.000 euro Vetem 35 km nga Tirana , 30 km nga aeroporti nderkombetar dhe 2 ore nga Prishtina , ky kompleks madheshtor ofron plazhe me rere, per banoret qe do jetojne dhe per vizitoret saj., 600 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e re

Botuar më 18/09/2019
385.000,00 euro

SUPER OKAZION!!!

Selite | 300 M2 | 550.000 Euro

Shitet super vile luksoze 3 kateshe ne Selite me super cmim okazion nga 750.000 euro ne 550.000 euro. Vila eshte super e investuar deri ne detaj dhe disponon 7 dhoma ne total., 300 M2, totali i kateve 3, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 5 ballkone, verande, bosh, gjendja: e re

Botuar më 18/09/2019
550.000,00 euro

SUPER OKAZION!!!!

San Pietro Residenc | 477 M2 | 187.200 Euro

Super okazion!!! Shitet Vile ne nje nga Rezidencat Me fantastike ne Gjirin e Lalzit. Mundesi pagese me keste. Cilesia e ndertimit eshte fjala e fundit.Vetem 35 km nga Tirana , 30 km nga aeroporti nderkombetar dhe 2 ore nga Prishtina , ky kompleks madheshtor ofron plazhe me rere, per banoret qe do jetojne dhe per vizitoret saj., 477 M2, totali i kateve 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e re

Botuar më 18/09/2019
187.200,00 euro

YZBERISHT

Tek Reparti 1105 | 100 M2 | 92.000 Euro

Shitet shtepi private, 100 M2, 4 ambjente, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, me dokumenta, shitet per arsye emigrimi

Botuar më 18/09/2019
92.000,00 euro

RRUGA GJON E NDRECI PENDAVINJI

Cezma e AMZOS, Korce | 530 M2 | 35.000.000 Leke

Shitet Vile, 530 M2, 12 ambjente, totali i kateve 4, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 12 dhoma gjumi, 4 ballkone, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, e veshur me shtrese termo izoluse e rivleresuar ne vitin 2015 me cmimin shteteror

Botuar më 18/09/2019
35.000.000 leke

RR. "NJAZI MEKA",

prane karburant Kastrati, shitet vile 2 kateshe + | 305.4 M2 | 185.000 Euro

Kati III papafingo, sip.ndertimi 248m², sip. trualli, 305.4 M2, me 6 dhoma gjithsej, 2 ballkone, e pershtatshme per dy familje, me hyrje te veçanta, peme perreth. Me hipoteke brenda planit rregullues. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 18/09/2019
185.000,00 euro

RR. “DON BOSKO”,

pa shkuar te pallatet e Vizion Plus, | 146 M2 | 1.100 Euro

Shitet Vile 4 kateshe,sip.truallit 240 m², brenda kesaj sip. eshte ndertuar, kati perdhe sip 125 m² i pershtatshem per aktivitet, tre kate banim secili kat me vete, ne nje ap ka nje aneks dhome ndenje, tre dhoma gjumi, tre tualete, nje ballkon sip e çdo kati, 146 M2, Siperfaqja totale e Nderteses 564 M2. Dokumenta te rregullta,leje ndertimi,dhe certifikat pronesie.

Botuar më 17/09/2019
1.100,00 euro

REZ. ARGENTA

TEG | 150 M2 | 120.000 Euro

Shitet super Vilë në kompleksin “Argenta” i cili është një bashkësi vilash, të organizuara nën një rrethim modern dhe elegant. Ky kompleks i vogël i përbërë prej 8 vilash, fushës sportive dhe një këndi lojrash dhe pozicionhet në një kodër të butë në fshatin e quajtur Vishaj. Vila ndodhet 7 minuta larg nga TEG-u. Vilat organizohen në 2 kate. Me hipoteke te rregullt, 150 M2, totali i kateve 2, 3 banjo, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone

Botuar më 17/09/2019
120.000,00 euro

VLORE

lagjia 1 Maji, 100m larg nga deti | 210 M2 | 105.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, 210 M2, oborr, 370m², me dokumenta te rregullta. Kati I jepet me qera

Botuar më 17/09/2019
105.000,00 euro