Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE QENDER TE TIRANES

mbrapa ambasades Gjermane | 120 M2 | 300.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe + papafingo e cila ka sherbyer bar kafe hotel, 120 M2, 3 banjo, gjendja: e re, Dokumenta te rregullta

Botuar më 18/01/2019
300.000,00 euro

RR. MAHMUT XHELIL DON BOSCO TIRANE

ndermjet hipotekes dhe vizion + | 250 M2 | 145.000 Euro

Shitet vile dy kateshe, 250 M2, 14 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 4 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire, Siperfaqe trualli 173m². Shitet per arsye familijare

Botuar më 18/01/2019
145.000,00 euro

BUBQ

5km ne veri - perendim te airoportit Nene Tereza | 260 M2 | 150.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, 260 M2, 10 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, e rrethuar, me pus me uje te bollshem per vaditje, buze rruge. Siperfaqe toke 3000m2 e mbjelle me ullinj e peme te ndryshme. Me hipoteke

Botuar më 18/01/2019
150.000,00 euro

BERAT, LAGJJA 10 KORRIKU

RRUGA MARGARITA KUMANI, PRAPA GJYKATES | 331.2 M2 | 55.000 Euro

Shitet 2+1+koridor+banje+bazament, sip.totale, 331.2 M2, sip.banimi 115.4m², sip. lire 215.8m², me gjelberim peme 15 rrenje mandarina, rrush, portokalle, uje 24 ore

Botuar më 18/01/2019
55.000,00 euro

RR. “ALUSH FRAKULLA”

afer rrethrrotullmit News24 | 124 M2 | 162.000 Euro

Shitet vile 2-kateshe, kati I dyqan me sip., 124 M2, 1 banjo, kati II banim 3+1, 2 banjo, verande, sip.147 m², me tarrace (mundesi per kat tjeter). Me hipoteke, oborr per 4-5 makina, i shtruar dhe e rrethuar. Kati I dyqan me qera.55000 leke.

Botuar më 18/01/2019
162.000,00 euro

RRUGA IDRIZ DOLLAKU

afer burgut te grave | 295 M2 | 250.000 Euro

Shitet vile 2-kateshe +papafingo me cati me certifikat pronesie, 295 M2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, oborr, secili kate 2 dhoma gjumi, kuzhine+dhome ndenje, verande+banjo,me oborr te shtruar dhe te rregulluar me peme dhe vend parkimi per 4-5 makina, sip. total trualli 395m².

Botuar më 18/01/2019
250.000,00 euro

ALI DEMI,

shitet | 310 M2 | 230.000 Euro

Vile dy kateshe, 310 M2, ndertim, sip.toke 200m², me hipoteke. E pershtatshme per dy familje pasi ka dy hyrje me vete dhe parim me vete

Botuar më 18/01/2019
230.000,00 euro

RR. SHABAN BARDHOSHI

Kombinat | 175 M2 | 200.000 Euro

Shitet shtepi private 1 kateshe, 175 M2, e organizuar ne 2 hyrje 2+1 dhe 3+1, se bashku me nje dyqan. Me hipoteke

Botuar më 17/01/2019
200.000,00 euro

DURRES LAGJIA 17,

mbrapa ujesjellesit | 73 M2 | 100.000 Euro

Shitet shtepi 2-kateshe, sip. kati, 73 M2, 3+1, me oborr, e rrethuar, ndertim i ri, kushte bashkohore, me dokumenta te rregullta.

Botuar më 17/01/2019
100.000,00 euro

RR. MYSLYM KETA

tek Kafja e Rremes, ne rruge kryesore | 360 M2 | 208.800 Euro

Shitet vile 3-kateshe, 360 M2, 10 ambjente, 6 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 5 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, bodrum, i mobiluar, gjendja: e re, kati i pare eshte perdorur si biznes (Bar Restorant), 2 katet e tjera jane perdorur per banim, ndertim i ri dhe e pajisur me te gjithe dokumetacionin ligjor

Botuar më 17/01/2019
208.800,00 euro