Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMPLEKI ZIRKON

Kongresi Manastirit | 42.2 M2 | 126.600 Euro

Shitet njesi sherbimi me siperfaqe 42.2 m2, me Hipotek, kati 1, me ashensor, buze rru...

Botuar më 30/09/2023
126.600,00 euro

KOMPANIA "FRATARI CONSTRUCTION" SHET AMBJENTE DHE DYQANE ME ÇMIMET ME KONKURUES NE TREG!! *ME ÇERTIFIKATE PRONESIE.

Pronat ndodhen ne “Astir” dhe Kopeshti Botanik, pallatet Fratari. | 2.000 M2 | 1 Leke

* Ambiente Komerciale me sip. deri ne, 2.000 M2

Botuar më 28/09/2023
1 leke

!!OKAZION PER PAK DITE NXITONI TE PERFITONI.. APARTAMENT NE SHITJE TEK PEDIATRIA

Rruga Kongresi Manastirit | 50 M2 | 64.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne ndertim ekzistues eshte i sapo investuar. Ndodhet ne katin e 2...

Botuar më 28/09/2023
64.000,00 euro

XHAMIA E TABAKEVE

afer shkolles se baletit | 80 M2 | 140.000 Euro

Prane Xhamise se Tabakeve, ne rrugen Shyqyri Ishmi, shitet apartament me siperfaqe 80...

Botuar më 27/09/2023
140.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Rezidenca Kodra e Diellit 2 | 167 M2 | 249.000 Euro

Rezidenca Kodra e Diellit 2 shitet apartament 3+1 me siperfaqe 167m2 kati i 2 me ashe...

Botuar më 25/09/2023
249.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Prane Ola Fast | 62.4 M2 | 105.000 Euro

Komuna e Parisit , pran lulishtes , shitet apartament 1+1 me siperfaqe 62.4 m2, me H...

Botuar më 24/09/2023
105.000,00 euro

RRUGA BARDHYL PRANE FARMACISE NR 10 , SHITET APARTAMENT 1+1, 75,000 €URO

prane Farmacise nr 10 | 50 M2 | 75.000 Euro

Rruga Bardhyl prane Farmacise nr 10 , shitet apartament 1+1, 75,000 €uroApartament...

Botuar më 24/09/2023
75.000,00 euro

TEK KOMPLEKSI PANORAMA

Kompleksi Panorama | 68 M2 | 48.000 Leke

Tek Kompleksi Panorama jepet me qera apartament 1+1, 68 ??2 i mobiluar. Apartamenti ...

Botuar më 24/09/2023
48.000 leke/muaj

PLAZH I DURRËSIT

Plazh i Durrësit | 104 M2 | 85.000 Euro

Në Plazhin e Durrësit 3 minuta nga deti pranë Unazës së Plazhit SHITET shtëpi 1...

Botuar më 23/09/2023
85.000,00 euro

SHESIM APARTAMENT 1+1 ME CMIM OKAZION NE SELITE MBI UNIVERSITETIN MARIN BARLETI

Rr. Hasan Vogli | 49.9 M2 | 59.880 Euro

90% e punimeve kane perfunduar..Objekti ka cilesi te larte ndertimi.Objekti parashiko...

Botuar më 07/09/2023
1.200,00 euro/m²

DYQANE NE SHITJE - STADIUMI DINAMO, RRUGA KOMUNA E PARISIT

Perballe Peshkut te Eger | 64.09 M2 | 352.000 Euro

Shitet dyqan, 70 m 2 (64.09 e brendshme).Me dy hyrje dalje ne te dy anet e pallatit, 64.09 M2, 2 ambjente, 1 banjo

Botuar më 02/10/2023
352.000,00 euro

TOKE NE SHITJE - BULEVARDI BLU KAMEZ

PRANE FABRIKES EVEREST | 510 M2 | 40.800 Euro

PARCELE ME FORME TE RREGULLT.POZICION FANTASTIK.ZONE ME SHUME ZHVILLIM, 510 M2, SUPER CMIM.MUNDESI E SHKELQYER INVESTIMI.MUND TE NDERTOHET VILE,MAGAZINE,PIKE SHITJE,HOTEL,LOKAL DASMASH,SERVIS MAKINASH,PUNISHTE,SHOWROOM, ETJ

Botuar më 02/10/2023
80,00 euro/m²

LOKALE NE SHITJE - RRUGA THOMA KOXHAJ

PRANE KOMPLEKSIT CABEJ.NGJITUR ME KMY-ne | 55 M2 | 49.500 Euro

PLANIMETRI E RREGULLT.ME LULISHTE PARA.MUNDESI PER TU BERE DUBLEKS.HAPESIRE DHE LARTESI E MADHE KATI, 55 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 9, 1 banjo, gjendja: e re, SUPER CMIM.SHITET PER ARSYE TE JETUARI JASHTE.MUND TE PERDORET PER BIZNESE TE NDRYSHME,LOKAL,DYQAN,ZYRE,FARMACI,KLINIKE,QENDER ESTETIKE,QENDER KURSESH, ETJ

Botuar më 02/10/2023
900,00 euro/m²

SHTEPI ME QERA - TEK 21 DHJETORI AFER MOZAIKUT TE TIRANES

Rruga Mihal Ciko afer Mozaikut te Tiranes tek 21 Dhjetori | 130 M2 | 700 Euro

Jepet me qera 3+1, 130 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 4, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/10/2023
700,00 euro/muaj

VILA NE SHITJE - VLORE L PARTIZANI

Spitali i vlores | 500 M2 | 75.000 Euro

Shitet shtepi private me dokumenta, 500 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, tarrace, verande, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Shtepia eshte e kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme

Botuar më 02/10/2023
75.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - RRUGA HYSEN LOCI

Ali Dem ,Kryegjyshata | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet apartament me qera 1+1 komplet i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket, 60 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Pallati 10,shkalla 1

Botuar më 02/10/2023
30.000 leke

VILA NE SHITJE - AUTOSTRADA TR-DR,KM2

Rruga dytesore pas Ardeno | 500 M2 | 350.000 Euro

Shitet shtepi 2-kateshe,ME HIPOTEKE, 500 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 02/10/2023
350.000,00 euro

AMBJENTE ME QERA - PALLATET AGIMI

kulla perballe gazetes koha | 81 M2 | 800 Euro

Jepet me qera 1+1, 81 M2, kati 1, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 02/10/2023
800,00 euro/muaj

GARSONIERE ME QERA - MIHAL GRAMENO

TE MINIBASHKIA | 30 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera garsioniere, 30 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 02/10/2023
25.000 leke

SHITET DYQAN 21 DHJETORI

NE FUND TE RRUGES NDRE MJEDA | 30 M2 | 60.000 Euro

DYQAN I RI ME HIPOTEKE AMJENT HAPESIRE PER CDO LLOJ BIZNESI NE NJE ZONE TE MIRE TE TIRANES ME DOKUMENTE TE RREGULLTA, 30 M2, kati 1, 1 banjo, gjendja: e re

Botuar më 02/10/2023
2.000,00 euro/m²
)