Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

~TURQUOISE MARINE~GJIRI I LALZIT

SHITET VILE 2 KATESHE TE TURQUOISE MARINE~GJIRI I LALZIT | 502 M2 | 540.000 Euro

Turquoise Marina eshte nder projektet me te medha,jo vetem ne Shqiperi,por edhe ne rajonin e Ballkanit,i pozicionuar ne Hamallaj,ne Gjirin e Lalzit.Vila ka siperfaqe trualli 502 m²,Siperfaqe ndertimi 320 m²,Siperfaqe bodrumi 100.7 m²,Post Parkimi Privat ekstra brenda cmimit i perfshire ne kontraten e shitjes.Vila ndodhet ne bllokun me elitar te vilave me distance nga bregdeti 30 metra, 502 M2, Punimet jane ne faze suvatimesh.Na kontaktoni!

Botuar më 01/06/2023
540.000,00 euro

JEPET ME QIRA || VILE || 4 KATESHE||RRUGA MIHAL GRAMENO, TREGU ELEKTRIK

Rruga Mihal Grameno, tregu elektrik | 450 M2 | 1.300 Euro

Kati perdhes :bodrum , kantine vere, garazhd per dy makina.Kati 1: sallon me oxhak, aneksi me te gjitha elektroshtepiaket, biblioteke,tualet, korridorr, ballkon me dalje nga cdo ambient.Kati 2: 4 dhoma dhumi, 2 tualete njeri prej tyre me hidromasash , korridor.Kati 3 : ambient open space + verande me pamje panoramike., 450 M2, 8 ambjente, totali i kateve 3, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 3 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, — sistem kondicionimi ne cdo ambient — bahce perreth viles —gjenerator silencioz* Ajer i paster dhe vend i qete

Botuar më 01/06/2023
1.300,00 euro/muaj

VILE REZIDENCIALE NE SHITJE NE FARKE TEK RRUGA E VILAVE PRANE TEG NE TIRANE (ID 4151089)

Farke tek Rruga e Vilave prane TEG | 334.8 M2 | 669.600 Euro

Shitet Vile 2-kateshe ne Rezidence qe perfundon ne Dhjetor 2023, siperfaqe 334,8 m² me dokumenta te rregullta nga firma, siperfaqe parcele 325 m², koridor qe lidhe gjithe te gjitha dhomat, kuzhine si me vete, dhome ngrenie, garderobe, 3 tualete me dritare, 2 ballkone, verande, bosh, orientimi me diell.Kati nentoke i viles me siperfaqe 113,7 m² disponon 2 garazhe, nje dhome ndenje, 2 depo, 334.8 M2, Property ID : 4151089 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/06/2023
669.600,00 euro

~ REZIDENCA ROLLING HILLS, NE TEG!

SHESIM SUPER VILE TE REZIDENCA ROLLING HILLS, NE TEG! | 495.5 M2 | 1.450.000 Euro

Vile ne Shitje te Rezidenca Rolling Hills,prane TEG-ut.Vila ka sip.495.5m2.Vila organizohet nga:Kati 0~me sip.173.1m2 ofron garazh,dhome teknike,lavanderi,tualet,salle fitnesi,depo dhome lojrash.Kati 1~me sip.173.1m2 ofron dhome ndenje,oxhak funksional, kuzhine e vecuar,studio,tualet dhe verande e madhe e cila lidhet me pishinen., 495.5 M2, Kati 2~me sip.149.3m2 ofron verande, dhome matrimoniale,tualet,garderobe dhe 3 dhoma gjumi me tualet perkates.Nese deshironi te jetoni ne kompleksin elitar ne Tirane na kontaktoni!

Botuar më 01/06/2023
1.450.000,00 euro

~ SELITE

SHITET SUPER VILE 3-KATESHE NE SELITE | 680 M2 | 500.000 Euro

Shitet Vile 3-kateshe 5+1 ne Selite prane Komunes se Parisit.Vila eshte me siperfaqe totale 680m2 nga te cilat sip.e ndertimit eshte 410.6m2 me sip.trualli 270m2.Organizohet:sallon ndenje,2 ambjente gatimi,5 dhoma gjumi,4 tualete,Ballkone,Bodrum.Bodrumi 42.16 m2 ofron mundesine e parkimit te 3 makinave, 680 M2, Vila eshte e investuar ne detaje:parket laminat cilesor Ac5,shkalle druri,dyer dhe dritare dopio xham,sistem ngrohje qendrore chiller,punime gipsi brenda dhe jashte ne ballkone etj

Botuar më 01/06/2023
500.000,00 euro

~PALASE~DHERMI

SHITET SUPER VILE INDIVIDUALE TE GREEN COAST RESORT~DHERMI | 493 M2 | 800.000 Euro

Shitet super vile 2 kateshe individuale ne bregdet tek Green Coast Resort ne Palase, Dhermi.Vila ka sip.ndertimi 151.42 m2.Sallon ndenje~Ambjent gatimi~3 dhoma gjumi~2 tualete~Verande e madhe~Garazhd 37.41 m².Parcele me sip.294.87 m2.Green Coast Residence eshte kompleksi me elitar ne bregdetin Shqiptar.Ofron cilesine me te larte te jeteses me nje arkitekture bashkekohore, 493 M2, gjendja: e re, Ketu mund te shijoni pamjen fantastike te bregdetit te Palases, me kodrat e gjelberuara, si edhe plazhin e bukur te Jugut.Per me shume detaje na kontaktoni!

Botuar më 01/06/2023
800.000,00 euro

~KAMEZ

SHITET VILE 2-KATESHE INDIVIDUALE NE KAMEZ | 250 M2 | 180.000 Euro

Shitet Vile 2-kateshe individuale ne Kamez afer shkolles se Mesme Profesionale Kamez.Ka nje siperfaqe trualli prej 340m2.Siperfaqja e katit 0 perdhe 125 m2.Siperfaqja e katit pare 125m2.Organizimi ne cdo kat eshte :1 Ambjent gatimi,sallon ndenje,2 dhoma gjumi,1 tualete,1 verande me siperfaqe 15m2.Vila ka punime extra, eshte e organizuar me dy hyrje te vecanta, 250 M2, 2 banjo, 4 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re

Botuar më 01/06/2023
180.000,00 euro

~RR.DALIP TOPI NE SHKOZE

SHITET VILE 3 KATESHE TE RR.DALIP TOPI NE SHKOZE | 450 M2 | 210.000 Euro

Shitet vile 3~kateshe te rr.Dalip Topi,ne Shkoze.Vile ka sip.ndertimi 450 m2 dhe sip.trualli 274 m2.Vila organizohet ne:Kati 1~Sallon ndenje,ambjent gatimi,2 dhoma gjumi,1 tualet me dritare,ballkon.Kati 2~Sallon ndenje,ambjent gatimi,2 dhoma gjumi,2 tualete me dritare,ballkon.Kati 3~Sallon ndenje,ambjent gatimi,2 dhoma gjumi,1 tualet me dritare,verande.Cdo kat i viles eshte me shkalle me vete, 450 M2, Vila shitet e mobiluar.Disponon dhe 4 poste parkimi.Disponon dhe dyqan me sip.25 m2,me hipoteke.Disponon Certifikate Pronesie.Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

Botuar më 01/06/2023
210.000,00 euro

DHERMI

DHERMI | 265 M2 | 510.000 Euro

SHITEN TWIN VILA 3-KATESHE, PRANE BLACK DIAMOND, DHERMI!la ndodhet prane Hotel Black Diamond, nje zone mjaft e kerkuar per qetesine dhe rehatine qe ju ofron., 265 M2, 6 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e re

Botuar më 01/06/2023
510.000,00 euro

~KODRA E DIELLIT

JEPET VILE ME QERA TE KODRA E DIELLIT | 250 M2 | 1.500 Euro

Jepet Super Vile 2-kateshe me qera te Rr.Bill Klinton mbi Komunen e Parisit.Vila ka siperfaqe ndertimi 250 m2 dhe 200 m2 verande.Organizohet ne:2 Sallone ndenje~1 ambjent gatimi~3 dhoma gjumi~2 tualete~verande.Kati i pare: Organizohet ne:sallon ndenje me oxhak funksional,ambjent gatimi,tualet.Kati i dyte:Organizohet ne:sallon ndenje me oxhak funksional,3 dhoma gjumi,tualet,ballkon, 250 M2, Vila eshte e mobiluar dhe ka sistem ngrohje ne te gjithe ambjentin.Ka orientim shume te mire me diell.Taksat jane te perfshira ne cmim.Per me shume detaje na kontaktoni!

Botuar më 01/06/2023
1.500,00 euro/muaj
)