Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

100 m, poshte vila L | 121 M2 | 59.000 Euro

Shitet 2+1, pallat i ri, me verande., 121 M2, kati 2, totali i kateve 8, 2 banjo, ash...

Botuar më 23/04/2019
59.000,00 euro

DURRES! LAGJIA 11,

perballe gropes arkeologjike | 308 M2 | 300.000 Euro

Shitet ambjent komercial, aktualisht i ndare ne 2 ambjente, njeri i kompletuar si zyr...

Botuar më 22/04/2019
300.000,00 euro

RR. “DIBRES”

mbrapa Medreses, 10m nga rruga kryesore, prane furre buke Suaj, me fasad xhami nga rruga kryesore, | 43 M2 | 58.000 Euro

Shitet dyqan, 43 M2, kati I, me tend, kondicionim, me tualet, me hipoteke. Aktualisht...

Botuar më 22/04/2019
58.000,00 euro

OKAZION-UNAZA E RE

Kompleksi rezidencial Green City | 119.1 M2 | 90.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 119.1 M2, kati 1, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjen...

Botuar më 20/04/2019
90.000,00 euro

YZBERISHT, RR. “PANAJOT PANO”,

pallati Atemo | 154 M2 | 170.000 Euro

Shitet 3+1, 154 M2, kati 9, 2 banjo, (njera me dritare), me 2 vende parkimi, sistem n...

Botuar më 19/04/2019
170.000,00 euro

SUPER OKAZION!!!

DON BOSKO | 68 M2 | 48.500 Euro

Shitet apartament 1+1 perballe me Rezidencen Fiori Di Bosko ne Zonen e Don Boskos. Zo...

Botuar më 18/04/2019
48.500,00 euro

BLV. BAJRAM CURRI

BRRYLI | 100 M2 | 350 Euro

Apartamenti eshte i restauruar totalisht. Pamje te lire vizive dhe panoramike nga kra...

Botuar më 17/04/2019
350,00 euro/muaj

UNAZA E RE

Tek Bar Artisti | 103.9 M2 | 72.000 Euro

Shitet super apartament 2+1, 103.9 M2, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ...

Botuar më 17/04/2019
72.000,00 euro

21 DHJETORI

21 Dhjetori | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet ambjenti me qera te 21 Dhjetori,3+1 me siperfaqe 100 m2. Ambjenti eshte i rikon...

Botuar më 15/04/2019
30.000 leke/muaj

QENDER

Sheshi Skenderbej | 120 M2 | 400 Euro

Jepet apartamenti me qera ne qender te Tiranes, apartamenti mund te perdoret per bizn...

Botuar më 15/04/2019
400,00 euro/muaj

RR. NJAZI MEKA

tek Fakulteti i Mjekesise | 85 M2 | 58.000 Euro

Shitet 2+1, 85 M2, kati 4, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, me dokumenta te rregullta

Botuar më 24/04/2019
58.000,00 euro

AFER PARLAMENTIT

prane qendres, | 50 M2 | 26.000 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje ne ap 1+1, 50 M2, kati 5, pjeserisht i mobiluar, Mbi 30 vjec, e punesuar. Pershtatet per 2 veta

Botuar më 24/04/2019
26.000 leke

RR. SAMI FRASHERI

tek Ish Ekspozita | 60 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 60 M2

Botuar më 24/04/2019
60.000 leke

TEK MYSLYM SHYRI

prane ish bar Luna, | 81 M2 | 217.000 Leke

Shitet 2+1, 81 M2, kati 5, i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 24/04/2019
217.000 leke

4 DESHMORET

per shkolles | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 80 M2, I pershtatshem per biznes

Botuar më 24/04/2019
30.000 leke

RR. KONGRESI I MANASTIRIT

Mbrapa Spitalit te Pediatrise QSUT | 55 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera zyre, 55 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 7, 1 banjo, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, Ambjenti eshte i pershtatur dhe per per klinike, laborator, fizioterapi, etj

Botuar më 24/04/2019
20.000 leke/muaj

DON BOSKO

NGJITUR ME PLL. E VIZION PLUS | 60 M2 | 35.000 Leke

Jepet dyqan me qera, 60 M2

Botuar më 24/04/2019
35.000 leke

RRUGA E TELEFERIKUT

Restaurant "Deliu" | 96 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 96 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 24/04/2019
20.000 leke/muaj

RRUGA PANORAMA

Hipoteka | 100 M2 | 100.000 Euro

Rruga Panorama, perball Hipotekes, shitet Apartament 2+1, 100 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Hipotek, e gjithe me parket, orientimi jug-perendim

Botuar më 24/04/2019
100.000,00 euro

RRUGA DRITAN HOXHA

PARA SE TE SHKOSH NE LAPRAK | 78 M2 | 62.400 Euro

Shitet 1+1 ne ndertim, 78 M2, kati 4, vendparkim, me parket

Botuar më 24/04/2019
62.400,00 euro