Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET TRUALL -NE FUSHE PREZR

SHITET TRUALL - NE FUSHE PREZE | 14.000 M2 | 400.000 Euro

SHITET TRUALL~14000M2~ME DOKUMENTA TE RREGULLTA~FUSHE PREZEÇMIMI 400.000 EUROKONTAKTONI 0676722221ND200, 14.000 M2

Botuar më 02/06/2023
400.000,00 euro

SHITET TRUALL -TALE LEZHE

SHITET TRUALL - TALE LEZHE | 7.000 M2 | 500.000 Euro

SHITET TRUALL~7.000M2~ME DOKUMENTA TE RREGULLTA~NE TALE LEZHEÇMIMI 500.000 EUROKONTAKTONI 0676722221E100, 7.000 M2

Botuar më 02/06/2023
500.000,00 euro

* TEG

Afer Teg-ut | 774 M2 | 77.400 Euro

Shitet toke per ndertim afer Qendres Tregtare TEG.Toka ka siperfaqe 774 m2.Toka ndodhet ne nje pozicion te favorshem gjeografik per zhvillim personal ose per biznes.Toka mund te nderrohet edhe me apartament. Ka koeficient ndertimi.Disponon Dokumenta te rregullta pronesie.Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230, 774 M2

Botuar më 02/06/2023
77.400,00 euro

* RRUGA DALIP TOPI

Shkoze | 500 M2 | 125.000 Euro

Shitet siperfaqe toke per ndertim te rruga Dalip Topi.Toka ndodhet ne nje pozicion te favorshem gjeografik per zhvillim personal ose per biznes.Ka koficent ndertimi me lartesi 11 m2 dhe ndertim 300 m2+bodrume.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 500 M2, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen:0692031230

Botuar më 02/06/2023
125.000,00 euro

* KSAMIL

Sarande | 400 M2 | 180.000 Euro

Shitet toke trualli ne Ksamil. Toka eshte me siperfaqe 400 m2.Disponon dhe nje ndertim 105 m2 me dokumenta te rregullta.Toka ka koficent ndertimi 1.8 nderton 700 m2.Mund te ndertohet 4 kate+bodrume.Disponon dokument te rregullt.Ksamili ka shume plazhe mahnitese me rere dhe guralece.Ndodhet ne skajin Jugor të vendit., 400 M2, Duke pasur parasysh aksesin e tij bregdetar dhe klimen mesdhetare per pese muaj mot te ngrohte.Ksamili eshte kthyer ne nje atraksion te rendesishem turistik.

Botuar më 02/06/2023
180.000,00 euro

VILAT AMERIKANE

VILAT AMERIKANE | 865 M2 | 300.000 Euro

Shitet Truall Prane Vilave Amerikane (ID BT45) TiranePrane Vilave Amerikane, ne Rrugen Tre Vellezerit Kondi, shitet toke Truall, me siperfaqe 865 m2, ME HIPOTEKE, zone e qete rezidenciale, e studiuar per kompleks vilash .a.r.Tarife sherbimi agjensie 1% te vleres se shitjesShitet 300.000 euro, 865 M2, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/06/2023
300.000,00 euro

VILAT AMERIKANE

VILAT AMERIKANE | 865 M2 | 300.000 Euro

Shitet Truall Prane Vilave Amerikane (ID BT45) TiranePrane Vilave Amerikane, ne Rrugen Tre Vellezerit Kondi, shitet toke Truall, me siperfaqe 865 m2, ME HIPOTEKE, zone e qete rezidenciale, e studiuar per kompleks vilash .a.r.Tarife sherbimi agjensie 1% te vleres se shitjesShitet 300.000 euro, 865 M2, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/06/2023
300.000,00 euro

VILAT AMERIKANE

VILAT AMERIKANE | 865 M2 | 300.000 Euro

Shitet Truall Prane Vilave Amerikane (ID BT45) TiranePrane Vilave Amerikane, ne Rrugen Tre Vellezerit Kondi, shitet toke Truall, me siperfaqe 865 m2, ME HIPOTEKE, zone e qete rezidenciale, e studiuar per kompleks vilash .a.r.Tarife sherbimi agjensie 1% te vleres se shitjesShitet 300.000 euro, 865 M2, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/06/2023
300.000,00 euro

VILAT AMERIKANE

VILAT AMERIKANE | 865 M2 | 300.000 Euro

Shitet Truall Prane Vilave Amerikane (ID BT45) TiranePrane Vilave Amerikane, ne Rrugen Tre Vellezerit Kondi, shitet toke Truall, me siperfaqe 865 m2, ME HIPOTEKE, zone e qete rezidenciale, e studiuar per kompleks vilash .a.r.Tarife sherbimi agjensie 1% te vleres se shitjesShitet 300.000 euro, 865 M2, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/06/2023
300.000,00 euro

TOKE NE SHITJE - TEK GJIRI LALEZIT!

ME NJE PAMJE PIKTORESKE, FUSHE DRAC | 7.000 M2 | 294.000 Euro

Shitet ose jepet per ndertim (partner biznesi) toke, 7.000 M2, zone e miratuar per ndertim si: vila, hotele, etj.Cmimi i zones nga 60 Euro behet okazion

Botuar më 02/06/2023
42,00 euro/m²
)