Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MULLET

2 minuta larg autostrades Tirane-Elbasan me hyrje-dalje ne Mullet | 7.000 M2 | 700.000 Euro

Shitet toke, 7.000 M2, MORINA REAL ESTATE

Botuar më 02/06/2023
100,00 euro/m²

3 TOKA NE SHITJE - DIVJAKE, LUSHNJE

Divjake | 9.414 M2 | 7.800.000 Leke

UNION BANK shet : 3 Toka (ZK.1492; Nr.pas.136/43, 478/33, 653/37) te ndodhura ne zonen e Divjakes ne Lushnje. Tokat pozicionohen ne zonen midis Divjakes dhe fshatit Shen e Premte.Kane konfigurim te rregullt, shtrihen ne terren fushor, jane te pershtatshme per tu shfrytezuar per bujqesi, por edhe per tu zhvilluar me ndertime te tipit rezidencial., 9.414 M2, Pronat jane bujqesore, me vendodhje prane Divjakes, ne afersi te njera tjetres. Respektivisht : S=3983m2=3,800,000 leke; S=3744m2=2,900,000 leke; S=1687m2=1,100,000 leke.

Botuar më 02/06/2023
7.800.000 leke

TOKE NE SHITJE - ISHULL-SHENGJIN, LEZHE

Liqeni i Knalles | 10.000 M2 | 16.200.000 Leke

UNION BANK shet: Toke Are (Zk.1987; Nr.pas. 14/16) e cila ndodhet ndodhet prane rruges nacionale Lezhe-Shengjin. Prona ka konfiguracion te rregullt planimetrik, forme drejtkendore dhe eshte e pershtatshme per ndertime industriale, magazina dhe ambjente biznesi. Prona shtrihet ne nje terren fushor., 10.000 M2

Botuar më 02/06/2023
16.200.000 leke

TOKE ARE NE SHITJE NE AUTOASTRADEN TIRANE-DURRES PRANE MBIKALIMIT TE RINASIT (ID 4191029)

Ne autostraden Tirane-Durres prane mbikalimit te Rinasit | 3.650 M2 | 370.000 Euro

Shitet 3650 m² toke are, me hipoteke, buze rruge, drita dhe uje 24 ore. E pershtatshme per cdo lloj investimi, Mundesi edhe per bashkepunim biznesi., 3.650 M2, Property ID : 4191029 www.dreamalbania.al

Botuar më 31/05/2023
370.000,00 euro

GJIRI LALZIT

fushe drac | 6.890 M2 | 310.000 Euro

Gjiri i Lalzit, ne fushe Drac, shitet Toke Are me siperfaqe 6890 m2. Toka mund te shitet edhe ne parcela te ndare respektivisht 4000 m2 dhe 2890 m2. Prona mund te kembehet edhe me dyqane dhe apartamente ne Tirane. Shitet me cmim Okazion 45 euro/m2 !Shitet 310000, 6.890 M2

Botuar më 31/05/2023
310.000,00 euro

TOKE NE SHITJE - KOMBINAT

afer Vilave, mbrapa hotel Mutak | 2.550 M2 | 204.000 Euro

Shitet toke projekt per vila tre kateshe, 2.550 M2, me dokumenta, certifikat pronesie

Botuar më 31/05/2023
80,00 euro/m²

SHITET 7300M2 TOKE NE VISHNJE! - ID: BILLION2556

Vishnje | 7.300 M2 | 365.000 Euro

Fshati Vishnje ndodhet vetem 9 km nga qendra e Tiranes, një zonë shumë e qetë dhe e gjelberuar, me rruge të rregullta komunikimi me zona të tjera përqark dhe me qytetin. Është vendi ideal për të jetuar shëndetshëm, vetëm 3 km larg nga Tirana East Gate, Tirana International School dhe World Academy of Tirana. Lloji i tokës është arë, 7.300 M2, Toka disponon dokumentacion të rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Botuar më 31/05/2023
50,00 euro/m²

GJIRI I LALZIT

Gjiri i Lalzit | 6.890 M2 | 45 Euro

Gjiri i Lalzit, ne fushe Drac, shitet Toke Are me siperfaqe 6890 m2. Toka mund te shitet edhe ne parcela te ndare respektivisht 4000 m2 dhe 2890 m2. Prona mund te kembehet edhe me dyqane dhe apartamente ne Tirane. Shitet me cmim Okazion 45 euro/m2 !Shitet 310000, 6.890 M2

Botuar më 31/05/2023
45,00 euro

3 TOKA NE SHITJE - DIVJAKE, LUSHNJE

Divjake | 9.414 M2 | 7.800.000 Leke

UNION BANK shet : 3 Toka (ZK.1492; Nr.pas.136/43, 478/33, 653/37) te ndodhura ne zonen e Divjakes ne Lushnje. Tokat pozicionohen ne zonen midis Divjakes dhe fshatit Shen e Premte.Kane konfigurim te rregullt, shtrihen ne terren fushor, jane te pershtatshme per tu shfrytezuar per bujqesi, por edhe per tu zhvilluar me ndertime te tipit rezidencial., 9.414 M2, Pronat jane bujqesore, me vendodhje prane Divjakes, ne afersi te njera tjetres. Respektivisht : S=3983m2=3,800,000 leke; S=3744m2=2,900,000 leke; S=1687m2=1,100,000 leke.

Botuar më 30/05/2023
7.800.000 leke

TOKE NE SHITJE - ISHULL-SHENGJIN, LEZHE

Liqeni i Knalles | 10.000 M2 | 16.200.000 Leke

UNION BANK shet: Toke Are (Zk.1987; Nr.pas. 14/16) e cila ndodhet ndodhet prane rruges nacionale Lezhe-Shengjin. Prona ka konfiguracion te rregullt planimetrik, forme drejtkendore dhe eshte e pershtatshme per ndertime industriale, magazina dhe ambjente biznesi. Prona shtrihet ne nje terren fushor., 10.000 M2

Botuar më 30/05/2023
16.200.000 leke
)