Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA MILTO TUTULANI

Ish Bllok | 20 M2 | 37.000 Euro

Shitet ambjent biznesi, 20 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, MORINA REAL ESTATE

Botuar më 02/06/2023
37.000,00 euro

NE DON BOSKO APARTAMENT 1+1 PER QIRA!

ID: Billion2702 | 70 M2 | 400 Euro

Ofrojmë per ju apartament me qira në Don Bosco tek Fiori Di Bosco. Apartamenti eshte i tipologjise 1+1 dhe ndodhet ne kompleksin me te mire dhe me te qete te zones. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nder me te preferuarat per banim, investim dhe biznes. Ofrohen të gjitha ambientet dhe shërbimet e nevojshme si spitale, shkolla, markete etj., 70 M2, 1 ambjent, kati 7, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Me nje siperfaqe prej 70m2 te mireshfrytezuara dhe orientim optimal bejne qe apartamenti te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Na kontaktoni ne numrin +355692033500!

Botuar më 02/06/2023
400,00 euro/muaj

NE ASTIR APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!

ID: Billion2703 | 67 M2 | 70.000 Euro

Ne Astir, ofrojme apartament 1+1 per shitje. Astiri është një nga zonat e cila se fundmi eshte kthyer ne me te preferuarat për të jetuar. Një zonë e cila ka nje rrjet rrugor të zhvilluar, pranë rrugës kryesore që është aksesi lidhës i Unazës së Madhe të Tiranës., 67 M2, 1 ambjent, kati 6, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal. Apartament eshte i shtruar me parket dhe shitet i mobiluar. Disponon dokumentacion te rregulla.Kontatoni +3556920335

Botuar më 02/06/2023
70.000,00 euro

UNION BANK SHET NDERTESE BIZNESI, BALLSH

Qender, prane Bashkise, Ballsh | 900 M2 | 17.500.000 Leke

Union Bank ka për shitje një Ndërtesë Biznesi (Zk.1566; Nr.pas.92/2) të ndodhur në qytetin e Ballshit. -Prona konsiston në një Truall 1,500 m2 dhe Ndërtesë 3kate, me vendodhje në qëndër të qytetit e cila pozicionohet buzë rrugës kryesore me akses të drejtpërdrejtë me të., 900 M2, totali i kateve 3, tarrace, verande, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: shume e mire, -Pasuria konsiderohet tepër atraktive, duke konsideruar fakt pozitiv, vendodhjen shumë te mirë si dhe karakteristikat e saj.

Botuar më 02/06/2023
17.500.000 leke

TEK ELEONORA

afer | 65 M2 | 71.500 Euro

Shitet dyqan, 65 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 01/06/2023
1.100,00 euro/m²

RRUGA MILTO TUTULANI

Ish Bllok | 20 M2 | 37.000 Euro

Shitet ambjent biznesi, 20 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, MORINA REAL ESTATE

Botuar më 01/06/2023
37.000,00 euro

RRUGA MILTO TUTULANI

Ish Bllok | 20 M2 | 37.000 Euro

Shitet ambjent biznesi, 20 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, MORINA REAL ESTATE

Botuar më 01/06/2023
37.000,00 euro

SHITET BIZNESI BAR PICERI. ADRESA: ZOGU I ZI

Zogu i Zi | 70 M2 | 50.000 Euro

Shitet Biznesi Bar Piceri. Adresa: Zogu i Zi Me kontrate 5+5Ambienti Jepet me Qera ne Vleren 1500 euro/Qeraja Ne gjendje PuneMe klientet te RregullteCmimi i Biznesit: 50.000 euro ( I Diskutueshem), 70 M2, kati 1, 1 banjo, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/06/2023
50.000,00 euro

RRUGA MUHAMED DELIU

Fresk | 65 M2 | 45.000 Euro

Shitet dupleks, 65 M2, kati 1, 1 banjo, ashensor, bosh, gjendja: e re, MORINA REAL ESTATE

Botuar më 01/06/2023
45.000,00 euro

UNION BANK SHET NDERTESE BIZNESI, BALLSH

Qender, prane Bashkise, Ballsh | 900 M2 | 17.500.000 Leke

Union Bank ka për shitje një Ndërtesë Biznesi (Zk.1566; Nr.pas.92/2) të ndodhur në qytetin e Ballshit. -Prona konsiston në një Truall 1,500 m2 dhe Ndërtesë 3kate, me vendodhje në qëndër të qytetit e cila pozicionohet buzë rrugës kryesore me akses të drejtpërdrejtë me të., 900 M2, totali i kateve 3, tarrace, verande, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: shume e mire, -Pasuria konsiderohet tepër atraktive, duke konsideruar fakt pozitiv, vendodhjen shumë te mirë si dhe karakteristikat e saj.

Botuar më 30/05/2023
17.500.000 leke
)