Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TOKE, VORË – RRUGA “HEKURUDHA” (TT505084)

Toke, Vorë – Rruga “Hekurudha” (TT505084) | 10.000 M2 | 100.000 Euro

Shitet Toke, në zonën e Vorës, Rruga “Hekurudha” me sipërfaqja totale 1000m², me Hipoteke e cilesuar Are.Me dokumentacion te rregullt Hipotekor., 10.000 M2

Botuar më 07/12/2023
100.000,00 euro

SHITET TOKE

KASHAR | 1.170 M2 | 120.000 Euro

Shitet toke me dokumentacion te rregullt ne Kashar.Siperfaqia 1170m².300 m nga Rruga Iliria paralel me Autostraden Tirane - Durres. Prane Pelikani Security Group.Toke ndohet buze rouge te asfaltuar ne nje gjatesi rreth 100m.Linja elektrike e instaluar., 1.170 M2

Botuar më 05/12/2023
120.000,00 euro

UNION BANK SHET NDERTESE BIZNESI, BALLSH

Qender, prane Bashkise, Ballsh | 900 M2 | 17.500.000 Leke

Union Bank ka për shitje një Ndërtesë Biznesi (Zk.1566; Nr.pas.92/2) të ndodhur në qytetin e Ballshit. -Prona konsiston në një Truall 1,500 m2 dhe Ndërtesë 3kate, me vendodhje në qëndër të qytetit e cila pozicionohet buzë rrugës kryesore me akses të drejtpërdrejtë me të., 900 M2, totali i kateve 3, tarrace, verande, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: shume e mire, -Pasuria konsiderohet tepër atraktive, duke konsideruar fakt pozitiv, vendodhjen shumë te mirë si dhe karakteristikat e saj.

Botuar më 05/12/2023
17.500.000 leke

SHITET TOKE

KASHAR | 1.170 M2 | 120.000 Euro

Shitet toke me dokumentacion te rregullt ne Kashar.Siperfaqia 1170m²300 m nga Rruga Iliria paralel me Autostraden Tirane - Durres. Prane Pelikani Security Group.Toke ndohet buze rouge te asfaltuar ne nje gjatesi rreth 100m.Linja elektrike e instaluar., 1.170 M2

Botuar më 05/12/2023
120.000,00 euro

HOTEL SUPER LUKSOZ ME QERA NE VLORE (ID 4251280)

Ne Vlore | 3.000 M2 | 29.200 Euro

Property ID : 4251280 Ne Vlore, jepet me qera hotel super luksoz , dizenjuar me stil arkitekturor modern dhe standarte te larta punimesh. Organizohet ne 33 dhoma,nder to 3 Suita, dhoma dyshe,dhoma teke dhe dhoma familjare, si dhe 45 poste parkimi.Hoteli disponon ashensor sherbimi per klientet dhe stafin por dhe ashensor ne pjesen e kuzhines me te gjithe elementet e sigurise sipas standarteve., 3.000 M2, ambjent gatimi, Property ID : 4251280 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2023
29.200,00 euro/muaj

TOKE, VORË – RRUGA “HEKURUDHA” (TT505084)

Toke, Vorë – Rruga “Hekurudha” (TT505084) | 1.000 M2 | 100.000 Euro

Shitet Toke, në zonën e Vorës, Rruga “Hekurudha” me sipërfaqja totale 1000m², me Hipoteke e cilesuar Are.Me dokumentacion te rregullt Hipotekor., 1.000 M2

Botuar më 05/12/2023
100.000,00 euro

TIRANË TEK VILAT GJERMANE

Tiranë tek Vilat Gjermane | 520 M2 | 500.000 Euro

Mundësi investimi për biznes !!!Në Tiranë pranë Vilave Gjermane buzë rrugës SHITET ndërtesë 3 kate me sip ndërtimi 520 m2. Kati 1 me sip 170 m2 janë dyqane të dhëna me qera. Kati 2 dhe Kati 3 janë të përbëra nga garsoniere dhe apartamente 1+1 të dhëna me qera për familjar dhe studentë. Shumë i përshtatshëm për Hostel.Disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE. Çmimi 500.000 euro. INFO. 0684109062., 520 M2, 30 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 14 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/12/2023
500.000,00 euro

HOTEL SUPER LUKSOZ ME QERA NE VLORE (ID 4251280)

Ne Vlore | 3.000 M2 | 29.200 Euro

Property ID : 4251280 Ne Vlore, jepet me qera hotel super luksoz , dizenjuar me stil arkitekturor modern dhe standarte te larta punimesh. Organizohet ne 33 dhoma,nder to 3 Suita, dhoma dyshe,dhoma teke dhe dhoma familjare, si dhe 45 poste parkimi.Hoteli disponon ashensor sherbimi per klientet dhe stafin por dhe ashensor ne pjesen e kuzhines me te gjithe elementet e sigurise sipas standarteve., 3.000 M2, ambjent gatimi, Property ID : 4251280 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/12/2023
29.200,00 euro/muaj

HOTEL SUPER LUKSOZ ME QERA NE VLORE (ID 4251280)

Ne Vlore | 3.000 M2 | 29.200 Euro

Property ID : 4251280 Ne Vlore, jepet me qera hotel super luksoz , dizenjuar me stil arkitekturor modern dhe standarte te larta punimesh. Organizohet ne 33 dhoma,nder to 3 Suita, dhoma dyshe,dhoma teke dhe dhoma familjare, si dhe 45 poste parkimi.Hoteli disponon ashensor sherbimi per klientet dhe stafin por dhe ashensor ne pjesen e kuzhines me te gjithe elementet e sigurise sipas standarteve., 3.000 M2, ambjent gatimi, Property ID : 4251280 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/12/2023
29.200,00 euro/muaj

HOTEL SUPER LUKSOZ ME QERA NE VLORE (ID 4251280)

Ne Vlore | 3.000 M2 | 29.200 Euro

Property ID : 4251280 Ne Vlore, jepet me qera hotel super luksoz , dizenjuar me stil arkitekturor modern dhe standarte te larta punimesh. Organizohet ne 33 dhoma,nder to 3 Suita, dhoma dyshe,dhoma teke dhe dhoma familjare, si dhe 45 poste parkimi.Hoteli disponon ashensor sherbimi per klientet dhe stafin por dhe ashensor ne pjesen e kuzhines me te gjithe elementet e sigurise sipas standarteve., 3.000 M2, ambjent gatimi, Property ID : 4251280 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/12/2023
29.200,00 euro/muaj
)