Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

??JEPET ME QERA 2+1??

??rruga Kol Ashta, prane Profarma [ID XHK 057] | 114 M2 | 35.000 Leke

??Shtepi private ??Kati 1?? Ashensor jo??Siperfaqa : 114 m2??Organizohet: ??Sallon dhe Ambjent Gatimi??Dhoma gjumi 2??Tualete 2??Ballkon ??Ofrohet?? Pjeserisht e mobiluar ??Me pllake??Vendparkimi per 4 makina ??Ne gjendje te mire ?? Zone e qete Cmimi: 35000 LPagesa: 1 qera + 1 garanci [ID XHK 057], 114 M2, kati 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 03/12/2022
35.000 leke/muaj

KODER KAMEZ

Rruga Isuf Gervalla | 300 M2 | 800 Euro

Jepet me qira vile 2 kateshe ne rrugen Isuf Gervalla ne Kodet Kamez. Vila eshte totalisht e mobiluar dhe është e organizuar në:Kati 1- garazh per parkimin e makinës por qe sherben edhe si depoKati 2- sallon ndenje, ambient gatimi, ambient ngrënie, 2 dhoma gjumi, tualeti, ballkonKati 3- papafingo funksionaleVila ne pjesen ballore ka oborr me pemë frutore.Çmimi 800 euro, 300 M2, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 28/11/2022
94.171 leke/muaj
)