Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

"UJI FTOHTE", VLORE

"Uji Ftohte", Vlore | 500 M2 | 600.000 Euro

Shitet shtepi private me pamje nga deti "Uji Ftohte", Vlore.Shtepia perbehet nga 2 kate. Shtepia ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 300 m2 dhe nje siperfaqe truall prej 500 m2. Kati i pare organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 2 tualete dhe 2 mini kuzhina. Kati i dyte eshte i organizuar sallon + kuzhine, 3 dhoma gjumi, 3 tualete. Perballe shtepise ka nje oborr te gjelberuar., 500 M2, kati 2, totali i kateve 2, 5 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 5 dhoma gjumi, 3 ballkone, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/09/2023
600.000,00 euro

KANINE, VLORE

Kanine, Vlore | 900 M2 | 230.000 Euro

Shtepi private per shitje Kanine, Vlore. Ndodhet ne nje zone shume te qete te qytetit.Shtepia perbehet nga 2 kate. Ka nje siperfaqe trualli 900 m2 dhe siperfaqe ndertimi 120 m2. Kati i pare ka tipologji 2+1 dhe kati 2 ka tipologji 1+1. Ka një garazh dhe një oborr. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor.Cmimi i shitjes 230000 euro., 900 M2, kati 2, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/09/2023
230.000,00 euro

KANINE, VLORE

Kanine, Vlore | 300 M2 | 120.000 Euro

Shtepi private per shitje Kanine, Vlore. Ndodhet ne nje zone shume te qete te qytetit.Shtepia eshte kati I. Ka nje siperfaqe trualli 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi 70 m2. Organizohet ne sallon + kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe oborr. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor.Cmimi i shitjes 120000 euro., 300 M2, kati 1, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/09/2023
120.000,00 euro

SHITET SHTEPI PRIVATE, LAGJIA 12, KORCË

Lagjia 12, Korce | 99 M2 | 6.500.000 Leke

Shitet shtëpi private tek Lagjia 12 Korcë. E ndodhur në një nga lagjet e qeta dhe shumë të preferuara për banim në qytetin e Korcës. Shtëpia është e përbërë nga 1 kat + bodrum me sipërfaqe ndërtimi 63,9 m2. Disponon truall me sipërfaqe 99 m2. Shtëpia është ndërtim i vjetër dhe ka nevojë për rikonstruksion ose për ndërtim të ri rezidencial. Cmimi i shitjes 6,500,000 lek., 99 M2, totali i kateve 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, oborr

Botuar më 25/09/2023
6.500.000 leke

NE KAMEZ SHTEPI PRIVATE+TRUALL PER SHITJE!

ID: Billion3028 | 550 M2 | 150.000 Euro

Ofrojme shtepi private per shitje ne Kamez. Shtepia eshte nje kateshe,ka siperfaqe ndertimi 124m2 dhe siperfaqe trualli 550 m2. Eshte e organizuar ne nje korridor te bollshem i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, tre dhomat e gjumit dhe nje tualet me dritare., 550 M2, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone na kontaktoni +355692033500!

Botuar më 23/09/2023
150.000,00 euro

HIMARE

Himare | 180 M2 | 160.000 Euro

Shitet shtepi private me 2 kate me siperfaqe trualli 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi 180 m2.Shtepia ndodhet ne nje zone ne zhvillim te vazhdueshem dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.Cmimi 160,000 €.Per me shume informacion ju ftojmë te na kontaktoni!, 180 M2, 1 banjo

Botuar më 21/09/2023
160.000,00 euro

NE DURRES SHTEPI PRIVATE PER SHITJE!

ID: Billion2913 | 246 M2 | 200.000 Euro

Shtepi private per shitje ne Durres, prane Ures se Dajlanit. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet, ajrin e paster dhe qetesine si dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te qytetit. Shtepia eshte 2- kateshe, dhe ka nje siperfaqe totale 246 m2 dhe siperfaqe ndertimi 105 m2 .Orientim lindje-jug-perendim., 246 M2, kati 2, totali i kateve 2, 3 banjo, 6 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni! 0692033500!

Botuar më 18/09/2023
200.000,00 euro

SHTEPI FSHTAI NE SHITJE - KOMUNA NDROQ

fshati Grupllesh | 10.000 M2 | 120.000 Euro

Shitet shtepi fshati, 10.000 M2, pemetari vreshtari 1 hektare, me dokumenta

Botuar më 24/08/2023
12,00 euro/m²

BABRRU TIRANE

Shitet Shtepi e re 1-Kateshe ne Babrru Tirane | 88 M2 | 7.500.000 Leke

Shitet Shtepi e re 1-Kateshe ne Babrru Tirane. Shtepia ka siperfaqe ndertimi 88 m2 dhe Sip. trualli 205 m2 me hipoteke. Shtepia organizohet: nje dhome ndene/kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridori, tualeti dhe veranda.Shtepia eshte ndertim i llogaritur per 3- kate. Shtepia eshte ne nje zone me rruge te asfaltuara dhe te qete dhe me te gjitha sherbimet. Shtepia ka dokumentacion te rregullt hipotekor., 88 M2, 8 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 29/07/2023
7.500.000 leke

NE SEKTORIN RINIA DURRES.

Shitet Shtepi 1-Kateshe ne rrugen Vath Turaj Sektori Rinia Durres. | 45 M2 | 36.000 Euro

Shitet Shtepi 1-Kateshe ne rrugen Vath Turaj Sektori Rinia Durres. Shtepia ka siperfaqe ndertimi 45 m2 dhe Sip. trualli 230 m2 me hipoteke. Shtepia organizohet: nje dhome ndene/kuzhine, 1 dhome gjumi, koridori, dhe tualeti. Shtepia eshte ne nje zone te qete dhe me te gjitha sherbimet. Shtepia ka dokumentacion te rregullt hipotekor per shtepine dhe truallin. Per me shume informacion, telefononi, 45 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, tarrace, vendparkim, depo, kopesht, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 26/06/2023
36.000,00 euro
)