Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET SHTEPI PRIVATE EDHE TRUALL -NE SANATORIUM

SHITET SHTEPI PRIVATE EDHE TRUALL -NE SANATORIUM | 135 M2 | 180.000 Euro

SHITET SHTEPI EDHE TRUALL~3+1~3 DHOMA GJUMI~ NJE TUALET~SALLON I MADHE~ 135 M2 NDERTIM~NJE KATESHE~300 M2 TRUALL~ NE SANATORIUM~ME OBORRE~ ME HIPOTEKE~CMIMI 180.000 EUROKONTAKTONI 0676722221E100, 135 M2, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 22/02/2024
180.000,00 euro

SHITET SHTEPI PRIVATE EDHE TRUALL -NE KASHAR

SHITET SHTEPI PRIVATE EDHE TRUALL -NE KASHAR | 120 M2 | 125.000 Euro

SHITET VILE+TRUALL~ 2+1+BLK~ 500M2 TRUALL~ 120M2 NDERTIM~ VILE 1 KATSHE~ I MOBILUAR~ ME HIPOTEKE~ TEK ZYRAT OST NE KASHAR, PRAN CITY PARK~ CMIMI 125.000 EUROKONTAKTONI 067 672 2221V400, 120 M2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 18/02/2024
125.000,00 euro

YRSHEK- KOMUNA KASHAR

Yrshek | 2.000 M2 | 300.000 Euro

PërshkrimiShitet Shtepi 1-kateshe e mire mbajtur +Toke ,500m2 Trualll dhe 1500m2 Toke , e rrethuar me avli, e punuar me kopsht etj ne Yrshek-Komuna e Kasharit, me rruger asfalt deri ne shtepi , jp larg rruges kryesore , me ndricim etj, 2.000 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 17/02/2024
300.000,00 euro

SHITET SHTEPI PRIVATE - NE VALA MARE

SHITET SHTEPI PRIVATE - NE VALA MARE | 75 M2 | 150.000 Euro

SHITET VILE ~ 75 M2~PRANE VALA MAR RESIDENCE NE HAMALJ~ OBORR ME PEME DHE GJELBERIM~ 5 MINUTA LARG NGA DETI ME KEMBE~ ME LEJE LEGALIZIMI~CMIMI 150.000 EUROKONTAKTONI 0676722221K800, 75 M2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 16/02/2024
150.000,00 euro

"JONUFER", VLORE

"Jonufer", Vlore | 200 M2 | 180.000 Euro

Shtepi Private  per shitje me pamje nga deti Jonufer,VloreShtepia eshte 1 kate. Shtepia ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 85 m2 dhe nje siperfaqe truall prej 200 m2. Kati i pare ka nje garazh te organizuar. Kati i dyte eshte i organizuar sallon + kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualete. Ka një oborr përballë shtëpisë.Shtepia eshte ndertim i ri dhe i investuar. Hipoteke, 200 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, bodrum, depo, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 15/02/2024
180.000,00 euro

SHITET SHTEPI PRIVATE-NE MULLET

SHITET SHTEPI PRIVATE-NE MULLET | 200 M2 | 160.000 Euro

SHITET SHTEPI PRIVATE~DY KATSHE~200 M2 NDERTIM~NE MULLET~600 M2 TOKE~ ME HIPOTEKE~CMIMI 160.000 EUROKONTAKTONI 0676722221ND200, 200 M2, 3 dhoma gjumi

Botuar më 14/02/2024
160.000,00 euro

SHTEPI PRIVATE + TOKE NE SHITJE-NJESIA ADMINISTRATIVE PERONDI, KUCOVE

150m nga qendra | 120 M2 | 6.200.000 Leke

Shitet shtepi private me mbi 3000m2 toke ne NjA Perondi,Kucove 150m nga qendra,me siperfaqe 120m²,ne gjendje shume te mire.Shtepia ka 2 dhoma gjumi, sallon/kuzhine,tualet,korridor shperndares,ballkon ,dy magazina,1 garazh dhe oborr te madh te shtruar me beton.Rruga eshte e asfaltuar dhe prona ka sistem vaditje dhe kullimi. Toka eshte e mbjelle me ullinj dhe peme te tjera frutore., 120 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Prona eshte e gjitha e rrethuar ne menyre shume te rregullt.Disponohen dokumenta te rregullta.Cmimi 62 milion leke (te vjetra),i diskutueshem.

Botuar më 21/01/2024
6.200.000 leke

SHTEPI FSHATI NE SHITJE - VORE

Mucaj | 260.8 M2 | 165.000 Euro

Shitet shtepi private 2 kate dhe 1500m2 toke ,shtepia ka nje siperfaqe 130.4m2(kati) ,ndodhet 550 meter largesi nga autostrada Tr-Dr, 260.8 M2, 6 ambjente, totali i kateve 2, 2 banjo, verande, vendparkim, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 13/01/2024
165.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - PAFTAL BERAT

MVQG+C5H, Berat | 164 M2 | 80.000 Euro

Shitje urgjente, 164 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, bodrum, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Shitet shtepia 2 kateshe 82m² secili kat

Botuar më 12/01/2024
80.000,00 euro

SHTEPI FSHATI NE SHITJE - VORE

Mucaj | 260.8 M2 | 165.000 Euro

Shitet shtepi private 2 kate dhe 1500m2 toke ,shtepia ka nje siperfaqe 130.4m2(kati) ,ndodhet 550 meter largesi nga autostrada Tr-Dr, 260.8 M2, 6 ambjente, totali i kateve 2, 2 banjo, verande, vendparkim, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 01/01/2024
165.000,00 euro
)