Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PJESE VILE ME QERA - RR. ”SIRI KODRA”

(PAL HASI) | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera shtepi private garsoniere + nje kuzhine e madhe, 80 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 23/03/2023
20.000 leke

SHTEPI ME QERA - PRANE ING. NDERTIMIT, ISH PALLATET E TELEBINGOS,

tek fusha Aviacionit, | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 23/03/2023
25.000 leke

ZONA E RRUGËS SE DURRESIT

Ofrojmë me qera 2+1 Ambient ne nje vile me 3 kate | 100 M2 | 40.000 Leke

Prane Bllokut te Ambasadave, 100 M2, kati 2, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/03/2023
40.000 leke/muaj

RRUGA ELBASANIT

prane Vilave Amerikane | 100 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 2+1 ne katin e 3 te nje Vile, i mobiluar, siperfaqe 100 m². Hyrja organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, 2 ballkone, kondicioner, oxhak funksional.Jepet me qera 500 euro ne muaj., 100 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 23/03/2023
500,00 euro/muaj

SHTEPI PRIVATE ME QERA - NE DON BOSKO

Ne Don Bosko | 110 M2 | 500 Euro

Jepet me Qera Shtepi private 2+1 ne Don Bosko Sipërfaqe e Shtepise, 110 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, https://topdeal.al/jepet-me-qera-shtepi-private-21-ne-don-bosko-tirane-307

Botuar më 23/03/2023
500,00 euro/muaj

KASHAR

Kashar | 89 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qira hyrje 2+1+parkim., 89 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/03/2023
35.000 leke/muaj

RRUGA " JORDAN MISJA "

Pranë Don Boskos | 60 M2 | 25.000 Leke

Hyrje 1+1 me qera. Kuzhine, tualet, dhome gjumi te gjitha te mobiluara ??. Shtepia ka ballkon dhe oborr per parking ???. Shtëpi private ??., Rruga Jordan Misja, Tirane, 60 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/03/2023
25.000 leke/muaj

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QERA, PER BAR- RESTORANT. ADRESA: KOMUNA PARISIT

Komuna Parisit | 270 M2 | 1.200 Euro

Jepet Ambient Biznesi me Qera, per Bar- Restorant. Adresa: Komuna Parisit Siperfaqja Brenda 140 m2Siperfaqja Verandes 130 m2 Kati 0 i VilesMobilimi : Pjeserisht i MobiluarCmimi : 1200 euro, 270 M2, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/03/2023
1.200,00 euro/muaj

SHTËPI PRIVATE ME QERA - SPITALI NENE TEREZA

Afër Spitalit Nene Tereza | 60 M2 | 400 Euro

JEPET ME QERA SHTËPI PRIVATE 1+1 60m² ,DHOME GJUMI ,SALLON PRITJE, GUZHINE GATIMI, E MOBILUAR ME TE GJITHA ORENDITË E RINOVUAR KOHET E FUNDIT UJË/DRITA 24 ORE ,2 KONDICIONERË 18 SI PËR DIMËR DHE PËR VERE VEND PARKIMI SHTËPIA GJENDET AFËR SPITALIT NENE TEREZA, 60 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, https://topdeal.al/jepet-me-qera-shtepi-private-60m2-me-super-mobilim-plus-vend-parkimi-tek-spitali-nene-tereza-tirane-266

Botuar më 22/03/2023
400,00 euro/muaj

RRUGA FILIP PAPAJANI

Mbrapa Universitetit te Sporteve , Vojo Kushi | 80 M2 | 35.000 Leke

Jepet shtepi me qera 2+1 e mobiluar, 80 M2, 1 banjo

Botuar më 21/03/2023
35.000 leke
)