Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BLLOKU "VASIL SHANTO",

Perballe KESH-it | 55 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 55 M2, tarrace, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 26/06/2019
25.000 leke/muaj

RRUGA "LORD BAJRON",

prane Spitalit Ushtarak, Laprake, Tirane | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera shtepi banimi 1+1, kati i trete i nje shtepie private., 70 M2, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 26/06/2019
20.000 leke

RR. "BOGDANEVE",

nr.31 (tek rr. "Kavajes) | 95 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 95 M2, kati 2, i mobiluar, me verande te madhe, preferohen vetem djem, qera vetem per veren

Botuar më 26/06/2019
25.000 leke

RR. 'DON BOSKO",

afer Vision Plus, | 150 M2 | 350 Euro

Ne shtepi private jepet me qera 2+1, kati 4, sip, 150 M2, hyrje totalisht e mobiluar dhe rregulluar. Pa ashensor

Botuar më 26/06/2019
350,00 euro

PRANE ING. NDERTIMIT, ISH PALLATET E TELEBINGOS,

tek fusha Aviacionit, | 80 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 26/06/2019
18.000 leke

NE ZGJATIM TE BULEVARDIT TE RI

perballe tregut, | 60 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, i mobiluar

Botuar më 26/06/2019
18.000 leke

RR."GRAMOZ PASHKO"

ne Qytet Studenti | 45 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, shtepi private, 45 M2, i mobiluar

Botuar më 26/06/2019
14.000 leke

RR."BABE REXHA"

Mbrapa Globit | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne shtepi private, 100 M2, kati 1, i mobiluar, hyrje me vehte,

Botuar më 25/06/2019
30.000 leke

RR. STAVRI THEMELI

200m prane Shkolles Jopublike Albanet | 120 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, kati 1 i nje vile, 120 M2, vendparkim, oborr, bosh

Botuar më 25/06/2019
20.000 leke

AFER KODRES SE DIELLIT

rruga : Gjon Nikoll Kazazi | 76 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera kati i pare i nje shtepie private, 76 M2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, dhe dhome gatimi dhe dhome ndenje , jepet vetem per familjare ( 2 muaj parapagim)

Botuar më 25/06/2019
25.000 leke/muaj