Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JEPET SHTEPI NE QERA , BANIM NE SHTEPI PRIVATE 2+1

Me vendndodhje https://maps.app.goo.gl/dvs1YwkAmfWyWAwt9 | 90 M2 | 300 Euro

Zona: Ministria e jashtme / BrryliSiperfaqe Neto: 90 m2Siperfaqe BRUTO: 90 m2Kati 1Nuk ka Ashensor2 Dhome Gjumi1 Tualet Tualet me DritareMobiluarKa kondicionerPllakaProna nuk ka parking te perfshireKa ballkonNuk ka verandOrientimi: Jug-LindjeID PVI 11306 - € 300 ( Muaji i Pare + 1 Garanci), 90 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/12/2023
300,00 euro/muaj

TEK VILAT AMERIKANE

Rruga Elbasanit prane Ambasades Turke | 130 M2 | 500 Euro

Jepet me qera kati i I-re i nje vile me siperfaqe 130 m² 2+1, e mobiluar. Organizohet ne ambient ndenje, guzhine gatimi e ngrenie, korridor nderlidhes me 2 dhomat e gjumit, 1 tualet. E gjithe vila eshte e rrethuar me oborr. Gjithashtu ofron mundesi parkimi te pershtatshem per 2 automjete. Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Ç???????? 500 €uro., 130 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te agjensise imobiliare

Botuar më 07/12/2023
500,00 euro/muaj

APARTAMENT NE NDERTESE PRIVATE - SELITE

Selite | 240 M2 | 180.000 Leke

Kati 2 i nje vile me qera. Ndodhet ne Selite dhe i pershtatshem per cdo person qe eshte i interesuar per kete prone.Cmimi : 180.000 ALL/ MuajiVR077, 240 M2, kati 2

Botuar më 07/12/2023
180.000 leke/muaj

APARTAMENT NE NDERTESE PRIVATE - SELITE

Selite | 240 M2 | 180.000 Leke

Kati 2 i nje vile me qera. Ndodhet ne Selite dhe i pershtatshem per cdo person qe eshte i interesuar per kete prone.Cmimi : 180.000 ALL/ MuajiVR077, 240 M2, kati 2

Botuar më 07/12/2023
180.000 leke/muaj

NE ZONEN E RRUGES SE DIBRES

Rruga Gjon Buzuku prane Viles Gold | 100 M2 | 900 Euro

Ne katin e 1-re te nje vile jepet me qera apartament 2+1 ,me siperfaqe 100 ??2 i investuar dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 tualet qendror , 1 dhome gjumi me krevat matrimonial nje dhome gjumi me 1 krevat tek.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Cmimi: 900 Euro ( i diskutueshem), 100 M2, kati 1, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
900,00 euro/muaj

SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1

QENDER KASALLE,KAMEZ | 520 M2 | 55.000 Euro

520 M2, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/12/2023
55.000,00 euro

APARTAMENT NE NDERTESE PRIVATE - SELITE

Selite | 240 M2 | 180.000 Leke

Kati 2 i nje vile me qera. Ndodhet ne Selite dhe i pershtatshem per cdo person qe eshte i interesuar per kete prone.Cmimi : 180.000 ALL/ MuajiVR077, 240 M2, kati 2

Botuar më 07/12/2023
180.000 leke/muaj

PJESE VILE ME QERA - VILAT GJERMANE

Vilat Gjermane | 160 M2 | 40.000 Leke

Këto janë pamjet e dhomave të hyrjes me qera,por të pa mobiluara me krevatë e dollapë,ndërsa është e pajisur me: Kundrabufe,Stuf për gatim,Aspirator,Frigorifer,Lavatriçe,Dush.Hyrja ka tre dhoma gjumi,nje dhomë gatimi,nje dhomë ndenjëje,korridor të bollshëm, ka dy banjo dhe tre ballkone.Me sipërfaqe 120 m2 pa ballkonet,me ballkonet është 160 m2.Cmimi : 400 ALL / MuajiVR 077, 160 M2

Botuar më 07/12/2023
40.000 leke

AMBIENT BIZNESI ME QERA - VILAT GJERMANE

Vilat Gjermane | 120 M2 | 20.000 Leke

Ambjent me qera 120 m2,që është kati më i poshtëm i nje vile dhe mund të përdoret për magazinë materjalesh,ose për shërbime elektrike,ose për shërbime hidraulike ose për çdo shërbim tjetër që kanë nevojë klientët Vila është e rrethuar.Cmimi : 200 ALL / Muaji VR 077, 120 M2

Botuar më 07/12/2023
20.000 leke

JEPET SHTEPI NE QERA , BANIM NE VILE 2+1

Me vendndodhje https://maps.app.goo.gl/JvZrTjA3hJyWHYbP8 | 200 M2 | 400 Euro

Vile: 4 Kateshezona: Qyteti Studenti / SaukSiperfaqe Neto: 200 m2Siperfaqe BRUTO: 200 m2Kati 4Nuk ka Ashensor2 Dhome Gjumi1 Tualet Tualet me DritareMobiluarNuk ka kondicionerParketProna nuk ka parking te perfshireKa ballkonKa verandOrientimi: LindjeID PLM 11381 - € 400 ( Muaji i Pare + 1 Garanci), 200 M2, 3 ambjente, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 06/12/2023
400,00 euro/muaj
)