Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E KAVAJES

21 Dhjetori | 55 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera pjese vile 1+1, 55 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, MORINA REAL ESTATE

Botuar më 02/06/2023
30.000 leke/muaj

SPITALI AMERIKAN 2

Prane | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qira pjese vile 2+1+ballkon, 100 M2, 5 ambjente, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, MORINA REAL ESTATE

Botuar më 02/06/2023
400,00 euro/muaj

RRUGA 5 MAJI

Ish Uzina Dinamo | 90 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1 ne nje shtepi private, 90 M2, 5 ambjente, kati 1, 1 banjo, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, MORINA REAL ESTATE

Botuar më 02/06/2023
30.000 leke/muaj

RRUGA E KAVAJES

21 Dhjetori | 55 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera pjese vile 1+1, 55 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, MORINA REAL ESTATE

Botuar më 02/06/2023
30.000 leke/muaj

REZIDENCA KODRRA E DIELLIT

Prane | 65 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera apartament ne nje vile, 65 M2, 3 ambjente, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, MORINA REAL ESTATE

Botuar më 02/06/2023
40.000 leke/muaj

REZIDENCA KODRRA E DIELLIT

Prane | 65 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera apartament ne nje vile, 65 M2, 3 ambjente, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, MORINA REAL ESTATE

Botuar më 02/06/2023
40.000 leke/muaj

JEPET ME QERA VILE PER BANIM NE VILE 2+1,ID PLM 10656

zona: 1 Ali Demi / Tregu ElektrikMe vendndodhje https://maps.app.goo.gl/8sLD1K9BiRaJiNqUA | 105 M2 | 260 Euro

Vile: 2 KatesheSiperfaqe Neto: 105 m2Siperfaqe BRUTO: 105 m2Kati 1Ashensor: Jo2 Dhome Gjumi1 Tualet Ajrimi Tualetit: DritareMobiluarKondicioner: JoPllakaProna nuk ka parking te perfshireBallkon: PoVerande: JoOrientimi: Lindje€ 260 ( Muaji i Pare + 1 Garanci )ID PLM 10656, 105 M2, 1 banjo

Botuar më 02/06/2023
260,00 euro

ISH PARKU

babe rexha | 82 M2 | 600 Euro

Zyre Dhe Garsoniere Me Qera Tek Ish Parku (ID BZ2160) TiraneTek Ish Parku, ne Rrugen Babe Rexha, prane palestres Angels, jepet me qera zyre+garsoniere, ne total 82 m2, 2 tualete, pa ballkon, kati i 2, pallat i ri, me ashensor. Garsonierja eshte e mobiluar ne menyre bashkekohore. a.r.Tarife sherbimi agjensie gjysem qerajeKekrohet 6 muaj me qeraJepet me qera 600 euro/muaj, 82 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 02/06/2023
600,00 euro/muaj

ISH PARKU

babe rexha | 82 M2 | 600 Euro

Zyre Dhe Garsoniere Me Qera Tek Ish Parku (ID BZ2160) TiraneTek Ish Parku, ne Rrugen Babe Rexha, prane palestres Angels, jepet me qera zyre+garsoniere, ne total 82 m2, 2 tualete, pa ballkon, kati i 2, pallat i ri, me ashensor. Garsonierja eshte e mobiluar ne menyre bashkekohore. a.r.Tarife sherbimi agjensie gjysem qerajeKekrohet 6 muaj me qeraJepet me qera 600 euro/muaj, 82 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 02/06/2023
600,00 euro/muaj

ISH PARKU

babe rexha | 82 M2 | 600 Euro

Zyre Dhe Garsoniere Me Qera Tek Ish Parku (ID BZ2160) TiraneTek Ish Parku, ne Rrugen Babe Rexha, prane palestres Angels, jepet me qera zyre+garsoniere, ne total 82 m2, 2 tualete, pa ballkon, kati i 2, pallat i ri, me ashensor. Garsonierja eshte e mobiluar ne menyre bashkekohore. a.r.Tarife sherbimi agjensie gjysem qerajeKekrohet 6 muaj me qeraJepet me qera 600 euro/muaj, 82 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 02/06/2023
600,00 euro/muaj
)