Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MBAS MAGAZINAVE TE QTU

Mbas Magazinave te QTU | 200 M2 | 550 Euro

Ne Tirane prane magazinave te QTU jepet me QERA ndertese me siperfaqe 205 m2 dhe lart...

Botuar më 26/05/2020
550,00 euro/muaj

NE ZONEN E PARKUT

tek nyja e Betonit | 500 M2 | 3 Euro

Jepet me qera magazine, 500 M2

Botuar më 28/05/2020
3,00 euro/m²

NE ZONEN E PARKUT

tek nyja e Betonit | 35 M2 | 3 Euro

Jepet me qera magazine, 35 M2

Botuar më 28/05/2020
3,00 euro/m²

RR. ANESTI LUBONJA

perballe shkolles Dhora Leka | 30 M2 | 7.000 Leke

Jepet me qera magazine, 30 M2

Botuar më 28/05/2020
7.000 leke/muaj

RR. “SIRI KODRA”,

perballe Frigoriferit | 150 M2 | 350 Euro

Jepet me qera magazine, 150 M2, kati 1, lartesia 5m

Botuar më 28/05/2020
350,00 euro

RR. "MIHAL GRAMENO"

siper burgut te grave | 240 M2 | 60.000 Leke

Jepen me qera 2 magazina, sip.100m², lartesia 3m dhe, 240 M2, Lartesia 4m. Rruge makine e asfaltuar. Magazina 100m jepet me cmim 40.000 leke dhe magazina 240m jepet

Botuar më 28/05/2020
60.000 leke

MBAS MAGAZINAVE TE QTU

Mbas Magazinave te QTU | 200 M2 | 550 Euro

Ne Tirane prane magazinave te QTU jepet me QERA ndertese me siperfaqe 205 m2 dhe lartesi 4,8 metra. Ndertesa ka dhe nje oborr te rrethuar perpara saj qe sherben si parkim mjetesh. Ambjenti eshte i pershtatshem per magazine, servis makinash, repart pune per marangoz duralumin etj.Cmimi 550 euro/muaj.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 200 M2, totali i kateve 1, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/05/2020
550,00 euro/muaj

DURRES

Varrezat e vjetra Durres | 300 M2 | 600 Euro

Ne Durres ne zonen e Spitalles jepet me QERA magazine me siperfaqe 300 m2 dhe me lartesi 6 metra. Magazina ndodhet prane rruges, ka oborr te rrethuar me avlli per kamiona dhe trailera, eshte e ruajtur me roje dhe kamera sigurie dhe mund te sherbeje per magazine ose repart prodhimi.Cmimi 600 euro/muajPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 300 M2, 1 ambjent, totali i kateve 1, 1 banjo, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/05/2020
600,00 euro/muaj

BERAT

Lagjia Clirim, rruga Andrea i pare | 60 M2 | 8.000 Leke

Jepet me qera magazine, 60 M2, 1 ambjent, 1 banjo, bosh

Botuar më 25/05/2020
8.000 leke

DURRES

Varrezat e vjetra Durres | 300 M2 | 600 Euro

Ne Durres ne zonen e Spitalles jepet me QERA magazine me siperfaqe 300 m2 dhe me lartesi 6 metra. Magazina ndodhet prane rruges, ka oborr te rrethuar me avlli per kamiona dhe trailera, eshte e ruajtur me roje dhe kamera sigurie dhe mund te sherbeje per magazine ose repart prodhimi.Cmimi 600 euro/muajPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 300 M2, 1 ambjent, totali i kateve 1, 1 banjo, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/05/2020
600,00 euro/muaj

LAGJIA "ALI DEMI", RRUGA "HYSEN LOÇI"

Kryegjyshata Bektashie | 128 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera kati -1 i nje vile per magazine, 128 M2, 1 ambjent, kati -1, totali i kateve 1, bodrum, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, lartesia e bodrumit 2.7m.

Botuar më 23/05/2020
50.000 leke/muaj
)