Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

QERA, ID 4281019, MAGAZINE, ASTIR, RRUGA DAUT BORICI, TIRANE

Astir, Rruga Daut Borici, mbrapa ALPHA BANK | 400 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera magazine, kati 0, me siperfaqe 400 m2, ndertim i ri, rregulluar totalisht, bosh, 1 tualet me ajrim,(magazina eshte e ndare ne dy pjese 200 m2 secili) Cmimi 1000 euro., 400 M2, Property ID : 4281019 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/02/2023
1.000,00 euro

MAGAZINE 900M2 PER QIRA! - TEK TIRANA INDUSTRIAL PARK ID: BILLION2461

Kashar | 900 M2 | 4.500 Euro

Tirana INDUSTRIAL PARK është një projekt ambicioz, i pari në llojin e tij në Shqipëri, i cili ndërthur konceptin e parkut logjistik me administrimin e biznesit, duke formuar një “Park industrial”.Parku industrial është projekti i parë në Shqipëri që ofron jo thjesht ambiente industriale dhe magazinuese të cilësisë së lartë, por dhe një gamë të plotë të shërbimeve logjistike., 900 M2, gjendja: e re, “TIRANA INDUSTRIAL PARK” është një pikë kyçe për biznesin. Per informacione me te detajuara ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

Botuar më 04/02/2023
4.500,00 euro/muaj

AMBJENT ME QERA - RR. DIBRES

jepet me qera gjysem bodrum | 115 M2 | 700 Euro

Buze rruges kryesore, sip., 115 M2, bosh, i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Linje tre fazore, 2 tualete.

Botuar më 03/02/2023
700,00 euro

AMBJENTE ME QERA - LAPRAKE

RRUGA ANDON FRASHERI | 153 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera magazine, 153 M2

Botuar më 02/02/2023
40.000 leke

GODINE 3 KATESHE DHE MAGAZINE ME QERA TE RRUGA SIRI KODRA PRANE KONTAKTIT NE TIRANE (ID 4251231)

Rruga Siri Kodra, prane Kontaktit | 1.500 M2 | 3.600 Euro

Jepet me qera Godine 3 kateshe, siperfaqe ndertimi 1400 m², open space, ashensor, bosh, e rrethuar me kangjella dhe dere te madhe. Ambjenti organizohet ne:kati i pare, nje ambjent open space, tualet, koridor shperndares, zyre roje.kati i dyte, kater ambjente, tualet. kati i trete, kater ambjente, tualet. ... Jepet me qera 3600 euro., 1.500 M2, Property ID : 4251231 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/02/2023
3.600,00 euro

MAGAZINE BASHKE ME ZYRA ME QERA NE RRUGEN 5 MAJI PRANE BLLOKUT TE MAGAZINAVE NE TIRANE (ID 4281075 )

Rruga 5 maji, zone magazinash | 280 M2 | 1.130 Euro

Jepet me qera magazine dy kateshe, me siperfaqe 280 m2 (140 m2 per kat), kati i pare eshte indare ne 5 ambjente dhe 2 tualete , kati i dyte eshte open space mund te perdoret per fasoneri dhe magazinim, kati i pare eshte i pershtatshem per zyra/magazinim. jepet me qera 140000 leke (500 lek/m2) i diskutueshem., 280 M2, Property ID : 4281075 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/02/2023
1.130,00 euro/muaj

MAGAZINE PER SHITJE PRANE QTU ( ID 4181058 )

Prane QTU | 150 M2 | 150.000 Euro

Shitet magazine me siperfaqe 150 m², lartesia 4 metra, buze rruge.Shitet 150000 euro i dskutueshem., 150 M2, Property ID : 4181058 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/02/2023
150.000,00 euro

MAGAZINE ME QERA NE ZONEN AUTOSTRADES TIRANE-DURRES PRANE CITY PARK NE TIRANE (ID 4281035)

Autostrada Tirane-Durres, prane City Park | 1.000 M2 | 1.800 Euro

Jepet me qera kati i dyte i nje magazine , ndertim i ri, kati i 2 1000 m², me lartesi 4 metra, open space, tualet, oborr per hyrje dhe shkarkim mallrash, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti tregtar.Jepet me qera 1800 euro, 1.000 M2, Property ID : 4281035 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/02/2023
1.800,00 euro

JEPET AMBJENT PER BIZNES, ME QERA NE KOMBINAT PRANE KOMISARIATIT TE POLICISE NR.6 NE TIRANE (ID 4281166)

Ne Kombinat prane Komisariatit te Policise nr.6 | 250 M2 | 1.250 Euro

Jepet me qera Ambient per biznes, siperfaqe 250 m², kati i 1, ndertim i ri buze rruge, open space, mundesi modifikimi dhe ndarjeje, 2 tualete, me fasade xhami dhe 80% ndricim, me ashensor industrial dhe 700 m² siperfaqe parkimi. I shfrytezueshem per te gjitha llojet e biznesit. Ndodhet ne zone te akseseshme gjate gjithe kohes si edhe e aksesueshme nga transporti urban., 250 M2, Property ID : 4281166 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/02/2023
1.250,00 euro

QERA, ID 4281019, MAGAZINE, ASTIR, RRUGA DAUT BORICI, TIRANE

Astir, Rruga Daut Borici, mbrapa ALPHA BANK | 400 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera magazine, kati 0, me siperfaqe 400 m2, ndertim i ri, rregulluar totalisht, bosh, 1 tualet me ajrim,(magazina eshte e ndare ne dy pjese 200 m2 secili) Cmimi 1000 euro., 400 M2, Property ID : 4281019 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/02/2023
1.000,00 euro
)