Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LOKALE ME QERA - NE GOLEM

prane miami 2 ne golem | 75 M2 | 600 Euro

Jepet me qera lokal, 75 M2, plus verande 20 metra dhe lulishte , i punuar dhe mobiluar si bar kafe gjithashtu dhe ne gjendje mund te bashkohet me dy njesi te tjera 50 m2 dhe 90 m2 , jepet me qera afat gjate

Botuar më 28/05/2023
600,00 euro/muaj

DYQANE NE SHITJE - ~ DURRES

SHITET DYQAN NE DURRES | 65 M2 | 95.000 Euro

Shitet dyqan afer qendres se Durresitne rrugen Andon Naci.Dyqani aktualisht eshte me qera.Ndodhet ne katin 0 ne nje pallat ekzistues.Me siperfaqe te brendshme 63 m2 dhe siperfaqe te jashtme 50 m2e cila eshte ne sherbim te dyqanit 1 tualet.Dyqani ka punime ekstra te bera nga vete pronari.Eshte nje mundesi e mire investimi.Disponon certifikate pronesie.Per nje vizite ne prone na kontaktoni, 65 M2

Botuar më 28/05/2023
95.000,00 euro

LOKALE ME QERA - QENDER

JEPET BAR-RESTORANT ME SIPERFAQE 150 M2 NE QENDER | 150 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera bar-restorant me vendodhje ne Qender.Ambjenti ndodhet ne katin 0.Ambjenti ka siperfaqe 150 m2.Klientela eshte e ngritur prej vitesh.Ambjenti eshte i mobiluar.Taksat jane te perfshira ne cmim.Diskutohet dhe per shitje.Per me shume informacion na kontaktoni!, 150 M2, 2 banjo

Botuar më 28/05/2023
1.500,00 euro/muaj

LOKALE NE SHITJE - ~ YZBERISHT

SHITET BAR~RESTORANT NE YZBERISHT | 183 M2 | 170.000 Euro

Shitet bar~restorant ne Yzberisht.Ambjenti ka siperfaqe 123 m2+60 m2 verande.Ndodhet ne katin 0.Organizohet ne :~1 Ambjent ~2 Tualete~60 m2 Verande para e cila eshte ne sherbim te dyqanit.Ambjenti shitet si ne foto.Mundesi shume e mire investimi.Me Certifikate PronesiePer me shume informacion, ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!, 183 M2

Botuar më 28/05/2023
170.000,00 euro

SHITET LOKAL NE LAPRAKE

AFER RRUGES DRITAN HOXHA | 155 M2 | 356.500 Euro

Pjes e jashtme,verande, 155 M2

Botuar më 28/05/2023
2.300,00 euro/m²

LOKALE NE SHITJE ~ KOMPLEKSI DELIJORGJI

SHITET DYQAN KOMERCIAL ME SIP.100 M2 TE KOMPLEKSI DELIJORGJI | 100 M2 | 525.000 Euro

Shitet dyqan komercial tek Kompleksi Delijorgji.Dyqani eshte me sip.100 m2+150 m2 verande ne sherbim te dyqanit.Organizohet ne:~Ambient Open Space~2 Tualete.Dyqani eshte i organizuar me fasad xhami nga jashte.Dyqani ka akses me rrugen kryesore dhe eshte vetem 20 metra larg.Aktualisht dyqani eshte me qera 2000 Euro ne muaj.Eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme, 100 M2, Kompleksi Delijorgji eshte ne nje nga zonat ne rritje dhe zone perfekte per biznes.Disponon Certifikate Pronesie.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 28/05/2023
525.000,00 euro

* YZBERISHT

Pallatet e Dervenit | 183 M2 | 170.000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi (Lokal) te Pallatet Derveni, Yzberisht.Organizimi:Ambjent Open Space, 2 Tualete dhe 60m2 Verande, e cila eshte ne sherbim te lokalit.Lokali eshte i investuar ne detaje dhe eshte i pajisur me cdo pajisje te nevojshme per te ushtruar aktivitetin e deshiruar. Mundesi shume e mire investimi.Disponon Certifikate Pronesie, 183 M2, Per me shume informacione ne lidhje me pronen na kontaktoni: 0692031230

Botuar më 28/05/2023
170.000,00 euro

* QENDER

Qender | 150 M2 | 1.500 Euro

Ambjent Biznesi me Qira ne Qender. Ambjenti mund te perdoret per bar-restorant.Organizohet ne:~ Ambjent Open Space ~ Ambjent Gatimi~ Tualet.Ambjenti eshte i mobiluar.Taksat jane te perfshira ne cmim.Biznesi ka klientele te ngritur prej vitesh.Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230, 150 M2

Botuar më 28/05/2023
1.500,00 euro

~ 21 DHJETORI

JEPET ME QERA BAR-RESTORANT TE 21 DHJETORI | 238 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera bar-restorant me vendodhje te 21 Dhjetori.Restoranti eshte me siperfaqe te brendshme 85 m2+verande 153 m2.Organizohet ne:1 ambjent,2 tualete,verande.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!, 238 M2

Botuar më 28/05/2023
1.500,00 euro/muaj

SHITET LOKAL NE LAPRAKE

AFER RRUGES DRITAN HOXHA | 155 M2 | 356.500 Euro

Pjese e jashtme,verande, 155 M2

Botuar më 28/05/2023
2.300,00 euro/m²
)