Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA MIKEL MARULI PAK MINUTA LARG NJESISE ADMINISTRATIVE JEPET ME QERA BAR KAFE ME SIPERFAQE 180 M², 1,200€

Ne zonen e Astirti | 180 M2 | 1.200 Euro

Ambjenti eshte i mireinvestuar dhe i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme per zhvillimin e aktivitetit, ka sistem ngrohje/ftohje dhe aspirimi, fasade xhami, , banak led. Siperfaqja totale eshte 180 m2 organizohet ne ambientin e brendshem me siperfaqe 120m2 ku ndodhen dhe dy tualete , si dhe veranda prej 60 m2. Pozicioni i prones e ben ate te favorshem per nje biznes te suksesshem., 180 M2, 2 banjo, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kusht: 6 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate afatgjate.Na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensis Imobiliare

Botuar më 05/12/2023
1.200,00 euro/muaj

TEK ISH FRIGORIFERI

rruga Siri Kodra | 300 M2 | 3.000 Euro

Jepet me qera Bar Kafe .Ambjenti eshte i mireinvestuar dhe i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme per zhvillimin e aktivitetit, ka sistem ngrohje/ftohje dhe aspirimi, fasade xhami, , banak led. Siperfaqja totale eshte 300 m2 organizohet ne ambientin e brendshem ku ndodhen dhe dy tualete . Pozicioni i prones e ben ate te favorshem per zhvillimin e nje aktiviteti te suksesshem, 300 M2, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate afatgjate.Na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensis Imobiliare

Botuar më 05/12/2023
3.000,00 euro/muaj

RESTORANT ME QERA NE RRUGEN E DURRSIT PRANE SHKOLLES “QEMAL STAFA” (ID4271728)

Rruga e Durresit, prane Shkolles “Qemal Stafa” | 157 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera Restorant, i kompletuar totalisht me 15 tavolina dhe 42 karrike, e gatshme per pune. sip brendshme, 157 M2, Restoranti ka dhe nje ambjent te jashtem 24 m2 ( jo ne pronesi). Klientel e ngritur , arredimi ne nje menyre shume te zgjidhur deri ne detaje , 2 tualet ., 157 M2, Property ID : 4271728 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2023
2.000,00 euro

TEK ISH FRIGORIFERI ,JEPET ME QERA BAR KAFE ME SIPERFAQE 300M², 3000€

rruga Siri Kodra | 300 M2 | 3.000 Euro

Tek Ish Frigoriferi ,rruga Siri Kodra jepet me qera Bar Kafe me siperfaqe 300m², 3000€Ambjenti eshte i mireinvestuar dhe i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme per zhvillimin e aktivitetit, ka sistem ngrohje/ftohje dhe aspirimi, fasade xhami, , banak led. Siperfaqja totale eshte 300 m2 organizohet ne ambientin e brendshem ku ndodhen dhe dy tualete ., 300 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate afatgjate. Cmimi: 3000 €uro (neto) Agjensi Imobiliare

Botuar më 05/12/2023
3.000,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

myslym shyri | 90 M2 | 175.000 Euro

Shitet Lokal ne Myslym Shyr (ID BL027) TiraneNe Myslym Shyr. prane kryqezimit me Muhamet Gjolleshen, shitet lokal me siperfaqe 90 m2 (66 m2 ME HIPOTEKE dhe 34 m2 proces hipotekimi), 36 m2 verande me leje bashkie, e mobiluar, ne gjendje pune,ne rruge dyresore, me klientele te ngritur. S.KTarife sherbimi agjesie 1% e vleres se shitjesShitet 175000 euro, 90 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 05/12/2023
175.000,00 euro

NE ZONEN E ASTIRTI

Rruga Mikel Maruli pak minuta larg Njesise Administrative | 180 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera Bar Kafe ambjenti eshte i mireinvestuar dhe i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme per zhvillimin e aktivitetit,ka sistem ngrohje/ftohje dhe aspirimi, fasade xhami,banak led. Siperfaqja totale eshte 180 m2 organizohet ne ambientin e brendshem me siperfaqe 120m2,si dhe veranda prej 60 m2. Pozicioni i prones e ben ate te favorshem per zhvillimin e nje aktiviteti te suksesshem., 180 M2, 2 banjo, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensis Imobiliare

Botuar më 05/12/2023
1.200,00 euro/muaj

TEK ISH FRIGORIFERI

Rruga Siri Kodra | 300 M2 | 3.000 Euro

Jepet me qera Bar Kafe me siperfaqe 300m²,Ambjenti eshte i mireinvestuar dhe i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme per zhvillimin e aktivitetit, ka sistem ngrohje/ftohje dhe aspirimi, fasade xhami,banak led. Siperfaqja totale eshte 300 m2 organizohet ne ambientin e brendshem ku ndodhen dhe dy tualete.Pozicioni i prones e ben ate te favorshem per zhvillimin e nje aktiviteti te suksesshem., 300 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate afatgjate. Agjensi Imobiliare.

Botuar më 05/12/2023
3.000,00 euro/muaj

RRUGA DURRESIT

prane Shkolles Qemal Stafa | 157 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera restorant me siperfaqe 157m². Ambjenti eshte restauruar dhe rimobiluar se fundmi. Ka sistem ngrohje/ftohje dhe aspirimi, fasade xhami, tavane te varur, banak led me te gjitha pajisjet e nevojshme per aktivitetin. Organizohet nga ambjenti i brendshem i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe nje tualet, si dhe ambient jasht., 157 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, CMIMI 2,000 €uro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensis Imobiliare

Botuar më 05/12/2023
2.000,00 euro/muaj

AMBJENT BIZNESI/LOKAL NE SHITJE NE ZONEN E BLLOKUT NE TIRANE (ID 4171443)

NProperty ID : 4171443e zonen e Bllokut | 193.4 M2 | 1.100.000 Euro

Property ID : 4171443 Shitet ambjent biznesi/lokal me certifikate pronesie, siperfaqe 193.4m². Lokali eshte duplex, funksional, i arreduar, banaku, depo, tualete , dhe kondicioner, fasade xhami e madhe, me tavolina ne pjesen e brendeshme dhe verande.Cmimi 1100000 Euro, 193.4 M2, Property ID : 4171443 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2023
1.100.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

KOMUNA E PARISIT | 120 M2 | 720 Euro

Shitet Biznes Restorant Peshku Tek Komuna E Parisit (ID BSHB87) TiraneTek Komuna e Parisit, ne rrugen Tish Daija, shitet biznes restorant peshku, me siperfaqe 130 m2, kati 0, me fasade xhami, ne rruge kryesore, e sapo investuar, me xhiro te kenaqshme ditore, e mobiluar , investim i 2023, kuzhinë speciale me të gjitha pajisjet e nevojshme, ekspozitor peshku. Shitet si biznes 30000 euro, 120 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 05/12/2023
720,00 euro/muaj
)