Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA THOMA KOXHAJ

PRANE PASTICERI LIKA | 55 M2 | 49.500 Euro

PLANIMETRI E RREGULLT.ME LULISHTE PARA.MUNDESI PER TU BERE DUBLEKS.HAPESIRE DHE LARTESI E MADHE KATI, 55 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 9, 1 banjo, gjendja: e re, MUNDESI PER BIZNESE TE NDRYSHME.MUND TE BEHET LOKAL,DYQAN,KLINIKE DENTARE,KLINIKE MJEKESORE,ZYRE AVOKATI,ZYRE NOTERI,QENDER ESTETIKE,ZYRE KONTABILITETI,AUTOSHKOLLE,BERBER, ETJ

Botuar më 29/05/2023
900,00 euro/m²

OKAZION!!! POSHTE TV. KLAN, RR. "HYSEN XHURA",

ne rruge kryesore | 73 M2 | 350.000 Euro

Shitet Bar Kafe me hipoteke, sip. brendshme, 73 M2, mobilim dhe arredim lux ambient i jashtem me gjelberim 200m². Me çertifikate pronesie lokali+ambienti jashtem. Aktualisht ne pune, me biznes dhe klientele te ngritur prej vitesh.

Botuar më 29/05/2023
350.000,00 euro

JEPET ME QERA LOKAL, PRANE TREGUT CAM

Rruga Shyqyri Berxolli | 110 M2 | 80.000 Leke

Epet me qera lokalAdresa: Myslym Shyr (tek Tregu Cam)Ambienti eshte totalisht i mobiluar, i gatshem per pune. Me siperfaqe prej 110m2, 1 tualet. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone mjaft e preferuar dhe ka levizje goxha te madhe.Cmimi: 80.000 leke/muajPer me shume detaje na kontaktoni!, 110 M2, 1 banjo

Botuar më 29/05/2023
80.000 leke/muaj

SHITET LOKAL NE LAPRAKE

AFER RRUGES DRITAN HOXHA | 155 M2 | 356.500 Euro

Pjese e jashtme,verande, 155 M2

Botuar më 29/05/2023
2.300,00 euro/m²

LOKALE NE SHITJE - RR.VIKTIMAT E POJANIT, KORCE

Lendina e Loteve | 121 M2 | 90.700 Euro

UNION BANK shet: Njesi e cila ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re ne qytetin e Korces, shume prane lulishtes “Lendina e Loteve”. Zona ku ndodhet njesia eshte nje zone shume atraktive ku shume biznese ushtrojne aktivitetet e tyre, sidomos ne fushen e hotelerise, tavernave, apote bar-restoranteve.Ambjenti me pare ka funksionuar si Restorant dhe eshte totalisht i rikonstruktuar., 121 M2, 2 ambjente, 1 banjo, bodrum, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, Prona ka si pjese se saj edhe nje pjese te katit nentoke i cili ka funksonuar me pare si kuzhine per re restorantin

Botuar më 29/05/2023
90.700,00 euro

UNAZA E RE UNA31790

Shitet, Ambient Biznesi, Unaza e Re, Tiranë. | 101 M2 | 350.000 Euro

Disponojmë Ambient Biznesi, për Shitje.Ambienti ndodhet në Rrugën "Teodor Keko" , Unaza e Re, Tiranë.Informacion mbi ambientin:• Kati 0• Sipërfaqja neto: 100.6m2• Sipërfaqe verande : 55m2• Sipërfaqja e përbashkët: 15.9m2Cilësime të tjera:• Ambienti disponon 2 tualete• I investuar• I arreduar• Momentalisht nuk është në gjendje pune •Mundësi e mire investimi, 101 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 29/05/2023
350.000,00 euro

LOKALE NE SHITJE - RR.VIKTIMAT E POJANIT, KORCE

Lendina e Loteve | 121 M2 | 10.500.000 Leke

UNION BANK shet: Njesi (Zk.8561; 6/257-N3) e cila ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re ne qytetin e Korces, prane lulishtes “Lendina e Loteve”. Zona ku ndodhet njesia eshte shume atraktive ku shume biznese ushtrojne aktivitetet e tyre, sidomos ne fushen e hotelerise, tavernave, apote bar-restoranteve.Ambjenti me pare ka funksionuar si Restorant dhe eshte totalisht i rikonstruktuar., 121 M2, 2 ambjente, 1 banjo, bodrum, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, Prona ka si pjese se saj edhe nje pjese te katit nentoke i cili ka funksonuar me pare si kuzhine per re restorantin

Botuar më 29/05/2023
10.500.000 leke

SHITET LOKAL NE LAPRAKE

AFER RRUGES DRITAN HOXHA | 155 M2 | 356.500 Euro

Pjese e jashtme,verande, 155 M2

Botuar më 29/05/2023
2.300,00 euro/m²

MYSLYM SHYRI

MESLYM SHYRI | 50 M2 | 650 Euro

Jepet Me Qera Lokal-Piceri Tek Myslym Shyri (ID BL226) Tirane prane Karburantit, jepet me qera lokal, bar, piceri, fastfood, me siperfaqe te brendshme 50 m2 dhe verande te shfrytezueshme, pallat i ri, kati 0, fasade xhami, ne rruge dytesore, mundesi reklamimi. Dyqani është i kompletuar me të gjitha paisjet e nevojshme i gatshëm për punë. JEPET ME QERA 650 EURO/MUAJ, 50 M2

Botuar më 29/05/2023
650,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

MESLYM SHYRI | 50 M2 | 650 Euro

Jepet Me Qera Lokal-Piceri Tek Myslym Shyri (ID BL226) Tirane prane Karburantit, jepet me qera lokal, bar, piceri, fastfood, me siperfaqe te brendshme 50 m2 dhe verande te shfrytezueshme, pallat i ri, kati 0, fasade xhami, ne rruge dytesore, mundesi reklamimi. Dyqani është i kompletuar me të gjitha paisjet e nevojshme i gatshëm për punë. JEPET ME QERA 650 EURO/MUAJ, 50 M2

Botuar më 29/05/2023
650,00 euro/muaj
)