Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA THOMA KOXHAJ

PRANE PASTICERI LIKA | 55 M2 | 49.500 Euro

PLANIMETRI E RREGULLT.ME LULISHTE PARA.MUNDESI PER TU BERE DUBLEKS.HAPESIRE DHE LARTESI E MADHE KATI, 55 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 9, 1 banjo, gjendja: e re, MUNDESI PER BIZNESE TE NDRYSHME.MUND TE BEHET LOKAL,DYQAN,ZYRE,AVOKAT,NOTER,DENTIST,QENDER ESTETIKE,AUTOSHKOLLE,QENDER KURSESH, ETJ

Botuar më 14/04/2023
900,00 euro/m²

LOKAL ME QERA - RRUGA E KAVAJES

qendra Globe | 110 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera lokal, 110 M2, 50m verande perpara, e kompletuar, veranda bosh

Botuar më 13/04/2023
130,00 euro/muaj

LOKALE NE SHITJE - KAMEZ NE QENDER

Buze rruges kryesore, prane Bankes Raiffeisen | 55 M2 | 115.000 Euro

Ne Qender te Kamzes, prane Bankes Raiffaizen, buze rruge kryesore, shes lokalin dhe biznesin.Bar-Kafe-Lojra femijesh, lokal familjare ne pune dhe me klientele.Siperfaqe dyqanit 55m2 dhe jashta ka 80m2 verande te mbyllur.Me hipoteke.Ne kete dyqan eshte bere investim teper serioz.Shitet per angazhime jashte shtetit., 55 M2, kati 1, totali i kateve 7, 2 banjo, ngrohje/ftohje, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Cmimi i dyqanit eshte aq sa eshte blere 100.000 Euro. Ndersa biznesi nga 35.000 euro qe ka kushtuar shitet 15.000 euro.Nuk bashkepunoj me agjensite imobilare.

Botuar më 11/04/2023
115.000,00 euro

DYQANE NE SHITJE - DURRES

Prane ish Rajonit te Policise, | 110 M2 | 88.000 Euro

Shitet dyqan, 110 M2, i pershtatshem per cdo loj aktiviteti, i pa prekur nga termeti, pallat i ri. (ose jepet me qera)

Botuar më 10/04/2023
800,00 euro/m²

LOKALE ME QERA - RRUGA THOMA KOXHAJ

PRANE PASTICERI LIKA | 55 M2 | 49.500 Euro

PLANIMETRI E RREGULLT.ME LULISHTE PARA.MUNDESI PER TU BERE DUBLEKS.HAPESIRE DHE LARTESI E MADHE KATI, 55 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 9, 1 banjo, gjendja: e re, MUNDESI PER BIZNESE TE NDRYSHME.MUND TE BEHET LOKAL,DYQAN,ZYRE,AVOKAT,NOTER,DENTIST,DOKTOR,QENDER ESTETIKE,AUTOSHKOLLE, ETJ

Botuar më 10/04/2023
900,00 euro/m²

LOKALE NE SHITJE - RRUGA THOMA KOXHAJ

PRANE PASTICERI LIKA | 55 M2 | 49.500 Euro

PLANIMETRI E RREGULLT.ME LULISHTE PARA.MUNDESI PER TU BERE DUBLEKS.HAPESIRE DHE LARTESI E MADHE KATI, 55 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 9, 1 banjo, gjendja: e re

Botuar më 07/04/2023
900,00 euro/m²

DYQANE NE SHITJE - DURRES,

Prane ish Rajonit te Policise | 110 M2 | 88.000 Euro

Shitet dyqan, 110 M2, i pershtatshem per cdo loj aktiviteti, i pa prekur nga termeti, pallat i ri. (ose jepet me qera)

Botuar më 05/04/2023
800,00 euro/m²

LOKALE ME QERA - BULEVARDI BAJRAM CURRI

SHKOLLA BESNIK SYKJA | 70 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera lokal, 70 M2, +50 m siperfaqe e shfrytezushme perpara lokalit

Botuar më 05/04/2023
50.000 leke

RRUGA THOMA KOXHAJ

PRANE PASTICERI LIKA | 55 M2 | 49.500 Euro

PLANIMETRI E RREGULLT.ME LULISHTE PARA.MUNDESI PER TU BERE LOKAL DUBLEKS.HAPESIRE DHE LARTESI E MADHE KATI, 55 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 9, 1 banjo, gjendja: e re, MUNDESI PER BIZNESE TE NDRYSHME. LOKAL,DYQAN,ZYRE,AUTOSHKOLLE,NOTER,AVOKAT,QENDER KURSESH, ETJ

Botuar më 03/04/2023
900,00 euro/m²

RR. DURRESIT

prane Gjimnazit Qemal Stafa | 110 M2 | 80.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 110 M2, te pershtatshm per cdo lloj aktiviteti si Bar Restorant, zyra etj. Mundesi edhe per shitje. Cmimi i qeras

Botuar më 31/03/2023
80.000 leke
)