Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA THOMA KOXHAJ

PRANE PASTICERI LIKA | 55 M2 | 49.500 Euro

PLANIMETRI E RREGULLT.ME LULISHTE PARA.MUNDESI PER TU BERE DUBLEKS.HAPESIRE DHE LARTESI E MADHE KATI, 55 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 9, 1 banjo, gjendja: e re, MUNDESI PER BIZNESE TE NDRYSHME.MUND TE BEHET LOKAL,DYQAN,ZYRE,AVOKAT,NOTER,DENTIST,AUTOSHKOLLE,QENDER KURSESH, ETJ

Botuar më 27/03/2023
900,00 euro/m²

KAMEZ TEK BULEVARDI BLU

Kamez | 63 M2 | 125.370 Euro

Shitet ambient lokali ne kamez tek bulevardi blu. 63 metra katror anes rruges ne pallat ekzistues me hipoteke/certifikate pronesie te rregullt.Per me shume informacion kontaktoni ne numrin +355 68 536 7303, 63 M2, totali i kateve 9, 1 banjo

Botuar më 26/03/2023
1.990,00 euro/m²

LOKALE NE SHITJE - RRUGA THOMA KOXHAJ

PRANE PASTICERI LIKA | 55 M2 | 49.500 Euro

PLANIMETRI E RREGULLT, ME LULISHTE PARA. MUNDESI PER TU BERE DUBLEKS. HAPESIRE DHE LARTESI E MADHE KATI, 55 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 9, 1 banjo, gjendja: e re, MUNDESI PER BIZNESE TE NDRYSHME.MUND TE BEHET LOKAL,DYQAN,ZYRE AVOKATI,NOTERI,ZYRE DOKTORI,DENTISTI,AUTOSHKOLLE, ETJ

Botuar më 24/03/2023
900,00 euro/m²

DYQANE NE SHITJE - DURRES,

Prane ish Rajonit te Policise | 110 M2 | 88.000 Euro

Shitet dyqan, 110 M2, i pershtatshem per cdo loj aktiviteti, i pa prekur nga termeti, pallat i ri. (ose jepet me qera)

Botuar më 23/03/2023
800,00 euro/m²

LOKALE ME QERA - BULEVARDI BAJRAM CURRI

SHKOLLA BESNIK SYKJA | 70 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera lokal, 70 M2, +50 m siperfaqe e shfrytezushme perpara lokalit

Botuar më 20/03/2023
50.000 leke

LOKALE NE SHITJE - RRUGA THOMA KOXHAJ

PRANE PASTICERI LIKA | 55 M2 | 49.500 Euro

PLANIMETRI E RREGULLT.ME LULISHTE PARA.MUNDESI PER TU BERE DUBLEKS.HAPESIRE DHE LARTESI E MADHE KATI, 55 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 9, 1 banjo, gjendja: e re, MUNDESI PER BIZNESE TE NDRYSHME.MUND TE BEHET LOKAL,DYQAN,ZYRE AVOKATI,NOTERI,ZYRE DENTISTI,DOKTORI,AUTOSHKOLLE ETJ

Botuar më 20/03/2023
900,00 euro/m²

RRUGA THOMA KOXHAJ

PRANE PASTICERI LIKA | 55 M2 | 4.950 Euro

PLANIMETRI E RREGULLT. ME LULISHTE PARA.MUNDESI PER TU BERE DUBLEKS.HAPESIRE DHE LARTESI E MADHE KATI, 55 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 9, 1 banjo, gjendja: e re, MUNDESI PER BIZNESE TE NDRYSHME.MUND TE BEHET LOKAL,DYQAN,ZYRE AVOKATI,NOTERI,DENTIST,DOKTOR,AUTOSHKOLLE ETJ

Botuar më 17/03/2023
90,00 euro/m²

LOKALE NE SHITJE - RR. "QEMAL STAFA"

mbi Profarmen, ne rruge kryesore | 71 M2 | 270.000 Euro

Shitet lokal, 71 M2, 2 ambjente, 1 banjo, aktualisht ne gjendje pune, me dokumenta te rregullta, ka hapesire jashte 70m²

Botuar më 13/03/2023
270.000,00 euro

RRUGA THOMA KOXHAJ

PRANE PASTICERI LIKA | 55 M2 | 49.500 Euro

PLANIMETRI E RREGULLT.ME LULISHTE PARA.MUNDESI PER TU BERE DUBLEKS.HAPESIRE DHE LARTESI E MADHE KATI, 55 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 9, 1 banjo, gjendja: e re, MUNDESI PER BIZNESE TE NDRYSHME. MUND TE BEHET LOKAL,DYQAN,ZYRE,AVOKAT,NOTER,AUTOSHKOLLE, ETJ

Botuar më 13/03/2023
900,00 euro/m²

LOKALE NE SHITJE - KAMEZ NE QENDER

Buze rruges kryesore, prane Bankes Raiffeisen | 55 M2 | 115.000 Euro

Shitet dyqani dhe biznesi Bar-Kafe-Lojra femijesh ne pune dhe me klientel. Pervec ambjentit te brendeshem 55m2, ka ambjent te jashtem rreth 80m2 te mobiluar plotesisht, 55 M2, kati 1, totali i kateve 7, 2 banjo, ngrohje/ftohje, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Nuk bashkepunoj me agjenensi.

Botuar më 12/03/2023
115.000,00 euro
)