Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LOKALE NE SHITJE - KAMEZ NE QENDER

Buze rruges kryesore, prane Bankes Raiffeisen | 55 M2 | 130.000 Euro

Shitet dyqani dhe biznesi Bar-Kafe-Lojra femijesh ne pune dhe me klientel. Pervec ambjentit te brendeshem 55m2, ka ambjent te jashtem rreth 80m2 te mobiluar plotesisht, 55 M2, kati 1, totali i kateve 7, 2 banjo, ngrohje/ftohje, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Nuk bashkepunoj me agjenensi.

Botuar më 04/02/2023
130.000,00 euro

LOKAL NE SHITJE BUZE RRUGE NE YZBERISHT NE TIRANE (ID 4171386)

Yzberisht | 105 M2 | 270.000 Euro

Yzberisht, shitet lokal buze rruge , me siperfaqe 105 m2 me hipoteke + 150m2 (hapsire e jashtme e shfrytezueshme) ne kat perdhe.Lokali shitet i mobiluar se bashku me biznesin. Lokali ndodhet buze rruge ne nje zone te frekuentuar. Aktualisht i dhene me qera 700 euro.Shitet 270.000 i diskutueshem., 105 M2, Property ID : 4171386 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/02/2023
270.000,00 euro

LOKAL NE SHITJE NE LAPRAKE RRUGA LORD BAJRON NE TIRANE (ID 4171258)

Laprake , rruga Lord Bajron | 120 M2 | 230.000 Euro

Shitet lokal , siperfaqe 120 m² (60 m² hapsire e brendeshme ) me Hipoteke (60 m² hapsire e jashteme ), i mobiluar, tualet, kend lojrash per femije , vend parkimi, ndodhet ne nje zone te populluar .Cmimi 230000 euro., 120 M2, Property ID : 4171258 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/02/2023
230.000,00 euro

LOKAL PER SHITJE - NE QENDER TE TIRANES!ID: BILLION2429

Ne qender te Tiranes | 136 M2 | 450.000 Euro

Ofrojme ambient biznesi-lokal per shitje. Ndodhet ne nje rruge e cila eshte nder te preferuarat per banim dhe zhvillim aktivitetsh te ndryshme biznesi.Ambienti funksionon si lokal , ka nje klientele te rregullt dhe xhiro te kenaqshme. Gjithashtu hapesira e jashte e favorizon ambientin per shkak te vendodhjes qe ka buze rruge dhe ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes., 136 M2, verande, oborr, Disponon dokumentacion te rregull hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Botuar më 04/02/2023
450.000,00 euro

LOCAL/PICERI ME QERA - OKAZION! ASTIR, PRANE BULEVARDIT TE RI

ne zone shume te mire | 100 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera Local/Piceri, i kompletuar me furre per pica si dhe te gjitha paisjet e kuzhines + ambjent te jashtem te shfrytezueshem, sip. e lokalit eshte, 100 M2

Botuar më 03/02/2023
1.300,00 euro

BAR-KAFE ME QERA NE MYSLYM SHYR PRANE QENDRES TEN NE TIRANE (ID 4271806)

Myslym Shyr, prane Qendres Ten | 100 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera Bar-Kafe i mireinvestuar ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 100 m², kati 0, kondicioner, tualet, open space, fasade xhami, parket, depo, orientim me diell. Biznesi shitet 25000 euro. Jepet me qera 1000 euro, 100 M2, Property ID : 4271806 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/02/2023
1.000,00 euro

RRUGA THOMA KOXHAJ

PRANE KOMPLEKSIT CABEJ | 55 M2 | 49.500 Euro

PLANIMETRI E RREGULLT.ME LULISHTE PARA.MUNDESI PER TU BERE DUBLEKS.HAPESIRE DHE LARTESI E MADHE KATI, 55 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 9, 1 banjo, gjendja: e re, BLERJE E SHKELQYER.ZONE ME SHUME ZHVILLIM.CMIM OKAZION

Botuar më 03/02/2023
900,00 euro/m²

RRUGA BARDHYL

TEK KRYQEZIMI | 59 M2 | 350 Euro

Jepet me qera lokal i cili mund te perdoret per dyqan, zyre ,market,etj, per cdo lloj biznesi i cili ka mundesi zhvillimi, pasi ndodhet ne lokacion perfekt., 59 M2, 1 banjo

Botuar më 03/02/2023
350,00 euro

LOKALE NE SHITJE - RR.VIKTIMAT E POJANIT, KORCE

Lendina e Loteve | 121 M2 | 90.700 Euro

UNION BANK shet: Njesi e cila ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re ne qytetin e Korces, shume prane lulishtes “Lendina e Loteve”. Zona ku ndodhet njesia eshte nje zone shume atraktive ku shume biznese ushtrojne aktivitetet e tyre, sidomos ne fushen e hotelerise, tavernave, apote bar-restoranteve.Ambjenti me pare ka funksionuar si Restorant dhe eshte totalisht i rikonstruktuar., 121 M2, 2 ambjente, 1 banjo, bodrum, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, Prona ka si pjese se saj edhe nje pjese te katit nentoke i cili ka funksonuar me pare si kuzhine per re restorantin

Botuar më 03/02/2023
90.700,00 euro

AMBIENT BIZNESI PER SHITJE! - TEK LIBRI UNIVERSITAR ID: BILLION2351

Tek Libri Universitar | 120 M2 | 1 Euro

Ofrojme ambient biznesi per shitje te pozicionuar buze rruge.shume mire i organizuar dhe i investuar. Momentalisht eshte ne gjendje pune "bar-coffe". Disponon dokumantacion te rregullt hikotekor., 120 M2, Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500!

Botuar më 03/02/2023
1,00 euro
)