Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LOKAL NE SHITJE - RR. "SIRI KODRA", 90M POSHTE ISH PUNISHTES SE PASTAVE,

perballe kafe Tito, ngjitur me Materiale Ndertimi | 89 M2 | 135.000 Euro

Shitet ambjent 89m² + verande 30m². me sip, 89 M2, Aktualisht ne pune te cilat jane dhene me qera si Bar Kafe dhe Parukeri. Me çertifikate pronesie. Lutemi kontaktoni ne whap ne: 0018055857807 ose mob ne 0694125118. Çmimi

Botuar më 02/06/2023
135.000,00 euro

* YZBERISHT

Pallatet e Dervenit | 183 M2 | 170.000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi (Lokal) te Pallatet Derveni, Yzberisht.Organizimi:Ambjent Open Space, 2 Tualete dhe 60m2 Verande, e cila eshte ne sherbim te lokalit.Lokali eshte i investuar ne detaje dhe eshte i pajisur me cdo pajisje te nevojshme per te ushtruar aktivitetin e deshiruar. Mundesi shume e mire investimi.Disponon Certifikate Pronesie, 183 M2, Per me shume informacione ne lidhje me pronen na kontaktoni: 0692031230

Botuar më 02/06/2023
170.000,00 euro

* QENDER

Qender | 150 M2 | 1.500 Euro

Ambjent Biznesi me Qira ne Qender. Ambjenti mund te perdoret per bar-restorant.Organizohet ne:~ Ambjent Open Space ~ Ambjent Gatimi~ Tualet.Ambjenti eshte i mobiluar.Taksat jane te perfshira ne cmim.Biznesi ka klientele te ngritur prej vitesh.Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230, 150 M2

Botuar më 02/06/2023
1.500,00 euro

SHITET || AMBIENT BIZNESI || LOKAL ||XHAMLLIK PRANE SHKOLLES XHEZMI DELLI

Xhamllik prane shkolles Xhezmi Delli | 106 M2 | 85.000 Euro

106 M2, 1 ambjent, totali i kateve 8, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Hyrja eshte e ndare ne -ambient open space-1 tualet-verande

Botuar më 02/06/2023
85.000,00 euro

LOKALE NE SHITJE - RR.VIKTIMAT E POJANIT, KORCE

Lendina e Loteve | 121 M2 | 10.500.000 Leke

UNION BANK shet: Njesi (Zk.8561; 6/257-N3) e cila ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re ne qytetin e Korces, prane lulishtes “Lendina e Loteve”. Zona ku ndodhet njesia eshte shume atraktive ku shume biznese ushtrojne aktivitetet e tyre, sidomos ne fushen e hotelerise, tavernave, apote bar-restoranteve.Ambjenti me pare ka funksionuar si Restorant dhe eshte totalisht i rikonstruktuar., 121 M2, 2 ambjente, 1 banjo, bodrum, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, Prona ka si pjese se saj edhe nje pjese te katit nentoke i cili ka funksonuar me pare si kuzhine per re restorantin

Botuar më 02/06/2023
10.500.000 leke

~ 21 DHJETORI

JEPET ME QERA BAR-RESTORANT TE 21 DHJETORI | 238 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera bar-restorant me vendodhje te 21 Dhjetori.Restoranti eshte me siperfaqe te brendshme 85 m2+verande 153 m2.Organizohet ne:1 ambjent,2 tualete,verande.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!, 238 M2

Botuar më 02/06/2023
1.500,00 euro/muaj

~ 21 DHJETORI

JEPET ME QERA BAR-RESTORANT TE 21 DHJETORI | 238 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera bar-restorant me vendodhje te 21 Dhjetori.Restoranti eshte me siperfaqe te brendshme 85 m2+verande 153 m2.Organizohet ne:1 ambjent,2 tualete,verande.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!, 238 M2

Botuar më 01/06/2023
1.500,00 euro/muaj

LOKALE NE SHITJE ~ KOMPLEKSI DELIJORGJI

SHITET DYQAN KOMERCIAL ME SIP.100 M2 TE KOMPLEKSI DELIJORGJI | 100 M2 | 525.000 Euro

Shitet dyqan komercial tek Kompleksi Delijorgji.Dyqani eshte me sip.100 m2+150 m2 verande ne sherbim te dyqanit.Organizohet ne:~Ambient Open Space~2 Tualete.Dyqani eshte i organizuar me fasad xhami nga jashte.Dyqani ka akses me rrugen kryesore dhe eshte vetem 20 metra larg.Aktualisht dyqani eshte me qera 2000 Euro ne muaj.Eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme, 100 M2, Kompleksi Delijorgji eshte ne nje nga zonat ne rritje dhe zone perfekte per biznes.Disponon Certifikate Pronesie.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 01/06/2023
525.000,00 euro

LOKALE NE SHITJE - ~ YZBERISHT

SHITET BAR~RESTORANT NE YZBERISHT | 183 M2 | 170.000 Euro

Shitet bar~restorant ne Yzberisht.Ambjenti ka siperfaqe 123 m2+60 m2 verande.Ndodhet ne katin 0.Organizohet ne :~1 Ambjent ~2 Tualete~60 m2 Verande para e cila eshte ne sherbim te dyqanit.Ambjenti shitet si ne foto.Mundesi shume e mire investimi.Me Certifikate PronesiePer me shume informacion, ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!, 183 M2

Botuar më 01/06/2023
170.000,00 euro

LOKALE ME QERA - QENDER

JEPET BAR-RESTORANT ME SIPERFAQE 150 M2 NE QENDER | 150 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera bar-restorant me vendodhje ne Qender.Ambjenti ndodhet ne katin 0.Ambjenti ka siperfaqe 150 m2.Klientela eshte e ngritur prej vitesh.Ambjenti eshte i mobiluar.Taksat jane te perfshira ne cmim.Diskutohet dhe per shitje.Per me shume informacion na kontaktoni!, 150 M2, 2 banjo

Botuar më 01/06/2023
1.500,00 euro/muaj
)