Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JEPET ME QERA - JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TE RRUGA E RINASIT ,TIRANË

Vendndodhja: Rruga e Aeroportit | 1.800 M2 | 4.000 Euro

Ambienti ndodhet në rrugë kryesore dhe është shumë i aksesueshëm.Organizimi I ambientit konsiston në një open space + 1 tualet,I rrethuar me fasadë xhami .Një mundësi shumë e mirë për të zhvilluar biznesin , pasi vendndodhja e tij është avantazh kryesor që krijon klientelë të gjerë për biznese , si: makina me qira apo shitje,fabrikë , magazinë , servis makinash etj, 1.800 M2, 1 ambjent, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 03/06/2023
4.000,00 euro

* ARDENO

Autostrada Tirane-Durres | 2.700 M2 | 8.000 Euro

Jepet me Qira godine 3-kateshe prane Ardenos ,ne Autostraden Tirane-Durres.Eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme me volume te medha.Disponon ashensor industrial dhe poste parkimi., 2.700 M2, ashensor, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen.0692031230

Botuar më 02/06/2023
8.000,00 euro/muaj

/JEPET ME QERA KAPANONI ME VENDODHJE NE KASHAR

kashar | 421 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera kapanoni me vendodhje ne KasharKa siperfaqe totale 420m2Te dhenat e KapanonitLartesi 9mlinje 3 fazorePus ujiKapanoni eshte i investuar totalisht se fundmi.Ndodhet afer autostrades Tirane-DurresPer me teper detaje na kontaktoni:0692031247, 421 M2, kati 1, 1 banjo, gjendja: e re

Botuar më 02/06/2023
1.500,00 euro/muaj

@JEPET ME QERA KAPANONI ME VENDODHJE NE KASHAR

kashar | 420 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera kapanoni me vendodhje ne KasharKa siperfaqe totale 420m2Te dhenat e KapanonitLartesi 9mlinje 3 fazorePus ujiKapanoni eshte i investuar totalisht se fundmi.Ndodhet afer autostrades Tirane-DurresPer me teper detaje na kontaktoni:0692031248, 420 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 02/06/2023
1.500,00 euro/muaj

~ PRUSH

JEPET KAPANON ME QERA NE PRUSH | 1.000 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera kapanon 2 kateshe ne Prush.Ambjenti ndodhet ne nje zone te qete ne periferi te Tiranes.Eshte i shtrire me siperfaqe trualli 2500 m2 dhe siperfaqe ndertimi 1000 m2.Ndertesa eshte e organizuar ne 2 kate te cilat lidhen me ashensor industrial,linje 3 fazore, uje 24 ore.~ Kati i pare organizohet me nje lartesi 3.8 m.~ kati i dyte organizohet me nje lartesi 3.2 m, 1.000 M2, Ne cmim jane te perfshira dhe taksat.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 01/06/2023
4.000,00 euro/muaj

~ ARDENO

JEPET ME QERA GODINE 3-KATESHE TE ARDENO | 2.700 M2 | 8.000 Euro

Jepet me qera godine 3-kateshe prane Ardenos ne Autostraden Tirane-Durres.Godina eshte me siperfaqe 2700 m2.Eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme.Disponon dhe ashensor industrial.Godina disponon dhe poste parkimi.Per me shume detaje telefononi ne nr. tone te telefonit!, 2.700 M2

Botuar më 01/06/2023
8.000,00 euro/muaj

~ ARDENO

JEPET ME QERA GODINE 3-KATESHE TE ARDENO | 2.700 M2 | 8.000 Euro

Jepet me qera godine 3-kateshe prane Ardenos ne Autostraden Tirane-Durres.Godina eshte me siperfaqe 2700 m2.Eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme.Disponon dhe ashensor industrial.Godina disponon dhe poste parkimi.Per me shume detaje telefononi ne nr. tone te telefonit!, 2.700 M2

Botuar më 01/06/2023
8.000,00 euro/muaj

JEPET ME QERA - JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TE RRUGA E RINASIT ,TIRANË

Vendndodhja: Rruga e Aeroportit | 1.800 M2 | 4.000 Euro

Ambienti ndodhet në rrugë kryesore dhe është shumë i aksesueshëm.Organizimi I ambientit konsiston në një open space + 1 tualet,I rrethuar me fasadë xhami .Një mundësi shumë e mirë për të zhvilluar biznesin , pasi vendndodhja e tij është avantazh kryesor që krijon klientelë të gjerë për biznese , si: makina me qira apo shitje,fabrikë , magazinë , servis makinash etj, 1.800 M2, 1 ambjent, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 01/06/2023
4.000,00 euro

* KASHAR

Autostrada Tirane-Durres | 420 M2 | 1.500 Euro

Jepet me Qira Ambjent Biznesi (kapanon) ne Kashar.Te dhenat e Kapanonit:Lartesi 9m,linje 3 fazore,Pus uji.Kapanoni eshte i investuar totalisht se fundmi.Ndodhet afer autostrades Tirane-DurresNa Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen : 0692031230, 420 M2

Botuar më 31/05/2023
1.500,00 euro

* PRUSH

Kombinat | 2.500 M2 | 4.000 Euro

Jepet me Qira Kapanon i ndare ne dy kate me vendodhje ne Prush.Eshte i shtrire me siperfaqe trualli 2500 m2 dhe siperfaqe ndertimi 1000 m2.Organizimi:Ndertesa eshte e organizuar ne 2 kate te cilat lidhen me ashensor industrial,linje 3 fazore, uje 24 ore.Kati i pare eshte me lartesi 3.8 m.Kati i dyte eshte me lartesi 3.2 m.Ambjenti ndodhet ne nje zone te qete ne periferi te Tiranes., 2.500 M2, kati 2, Ne cmim jane te perfshira dhe taksat.Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen.0692031230

Botuar më 31/05/2023
4.000,00 euro
)