Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NDARJE QERAJE - RRUGA GANI DOMI, ALI DEMI,

Perballe shkolles " Kushtrimi i Liris " | 70 M2 | 12.500 Leke

Kerkohet 1 vajze per ndarje qeraje. Shtepia eshte e mobiluar dhe me te gjitha kushtet. Apartamenti eshte ne pallat., 70 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/11/2023
12.500 leke/person

SHTEPI ME QERA - UNAZA E RE, TEK ISH ASTRI. RRUGA TEODOR KEKO

Prane stacionit te urbanit ne Astir. Prane Hotel Light | 90 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 1+1e pa mobiluar. Ka kundrabufe, sobe, frigorifer dhe lavatrice. Nuk ka mobilje. Qeraja nuk ulet, eshte perfundimtare., 90 M2, kati 4, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Garanci 2 qera mujore. Nuk diskutohet ulje qeraje. Me kontrate noteriale. Nuk bashkepunojme ne agjensite imobilare.

Botuar më 27/11/2023
40.000 leke/muaj

APARTAMENTE ME QERA - SAMI FRASHERI

SHESHI WILLSON, SIPER KALEMI TRAVEL | 62 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 1+1, 62 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 27/11/2023
450,00 euro/muaj

SHKOLLA KUQE TIRANE RRUGA QEMAL STAFA

Ne qender mbi pazarin e ri mbi shkollen e kuqe | 55 M2 | 28.000 Leke

Ambjen banimi me qera kati 2 i nje vile 2 kateshe mbi pazarin e ri edhe shkollen kuqe totalisht i mobiluar jepet me qera per 2 persona, 55 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Jepet per cift ose 2 vajza 0673330222

Botuar më 27/11/2023
28.000 leke/muaj

RR. MUHAMET DELIU

tek Fresku | 67.4 M2 | 70.000 Euro

Shitet 1+1 jo agjensi, 67.4 M2, kati 4, i mobiluar, me dokumenta te rregullta. Jo agjensi

Botuar më 27/11/2023
70.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - TEK SHKOLLA E BALETIT

tek Tregu Fshatar | 60 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 5, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 27/11/2023
450,00 euro

ME QERA - BLLOK,

PERBALL IZZY LIVING | 80 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 3, ashensor, i mobiluar, jepet per afat te gjate kohe

Botuar më 27/11/2023
400,00 euro

SHTEPI ME QERA - VILA L 3,ASTIR

200 m nga "vila L" | 68 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1., 68 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re

Botuar më 26/11/2023
30.000 leke/muaj

SHTEPI NE SHITJE - RR. E KOSOVAREVE

rruga e kosovareve | 65 M2 | 178.000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Kosovareve, pallat i ri, 65 M2, 2 ambjente, kati 6, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 26/11/2023
178.000,00 euro

SHTEPI ME QERA GOLEM

Shkembi i Kavajes, Golem | 50 M2 | 300 Euro

Hyrje me qera 1+1 me pamje nga deti, 50 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 26/11/2023
300,00 euro/muaj
)