Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. 5 MAJI

ne krah te qendres Concord | 18 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 18 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 20/01/2021
15.000 leke/muaj

APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE NE ZONEN E PORCELANIT, PRANE ISH ARTISTIKES NE TIRANE (ID 4111226)

Ne zonen e Porcelanit, prane Ish Artistikes | 61.7 M2 | 53.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 61.7 m² (57.1 m² me hipoteke), kati 5 me ashensor, tualet me dritare, shitet i mobiluar, ballkon, orientim me diell., 61.7 M2, Property ID : 4111226 www.dreamalbania.al

Botuar më 20/01/2021
53.000,00 euro

APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE PRANE KRISTAL CENTER RRUGA SHKELQIM FUSHA NE TIRANE (ID 4111167)

Komuna e Parisit, afer Kristal Center, Rruga Shkelqim Tufa | 74 M2 | 84.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 74 m² me Hipoteke, kati 8 me ashensor (jo i fundit), tualete, 2 ballkone, orientimi Lindje – Jug, shitet pjeserisht i mobiluar,, 74 M2, Property ID : 4111167 www.dreamalbania.al

Botuar më 20/01/2021
84.000,00 euro

TIRANE

Myslym shyri | 68 M2 | 350 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te miradministruar, ka siperfaqe 68m² dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Te gjitha ambientet jane te pajisura me kondicioner. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha kushtet e nevojshme per banim si markete , dyqane , bar etj., 68 M2, i mobiluar

Botuar më 20/01/2021
350,00 euro

ALLIAS

Allias | 53 M2 | 38.000 Euro

Shitet Apartamenti ne Allias 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e1 (perdhe) te nje pallati ekzistues parafabrikat. Apartamenti organizohet nga ambient i ndenjes, aneksi i gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet, ballkoni dhe nje koridor i bollshem. Apartamenti eshte i investuar me dyer, dritare te reja, tualeti i rregulluar dhe instalimet elektrike., 53 M2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 20/01/2021
38.000,00 euro

ALLIAS

Allias | 53 M2 | 38.000 Euro

Shitet Apartamenti ne Allias 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e1 (perdhe) te nje pallati ekzistues parafabrikat. Apartamenti organizohet nga ambient i ndenjes, aneksi i gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet, ballkoni dhe nje koridor i bollshem. Apartamenti eshte i investuar me dyer, dritare te reja, tualeti i rregulluar dhe instalimet elektrike., 53 M2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 20/01/2021
38.000,00 euro

STADIUMI DINAMO

Ish-Shushica | 70 M2 | 94.000 Euro

Ne shitje apartament 1+1 te Ish-Shushica, ne zonen e Stadiumit Dinamo.Apartamenti ka siperfaqe totale 70m2 dhe eshte i strukturuar nga sallon ndenje/ambient gatimi, dhome gjumi, koridor, ballkon, tualet. Hyrja eshte ne katin e pare banim te nje pallati te ndertuar vitet e fundit.Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 70 M2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/01/2021
94.000,00 euro

ISH-PARKU

Rruga Ndre Mjeda | 60 M2 | 48.000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek rruga Ndre Mjeda, ish parku i autobuzave. Ndodhet ne katin e fundit te nje pallati ekzistues. I dhene me qera me nje cmim te kenaqshem. Ideale per investim ose banim., 60 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/01/2021
48.000,00 euro

BRRYL

Prane Tito-s. | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1 prane Tito Bar ne Brryl. Apartamenti jepet bosh , permban vetem kundrabufe. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar me 2 ashensore. Kubature e rregullt. Per me shume na kontaktoni., 70 M2, 1 banjo, gjendja: e re

Botuar më 20/01/2021
25.000 leke

RRUGA GEORGE W BUSH

(perball parlametit) | 56 M2 | 7.500 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje 1+1, 56 M2, i mobiluar, Cmimi

Botuar më 20/01/2021
7.500 leke/person
)