Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHKOLLA VASIL SHANTO

Shkolla Vasil Shanto | 100 M2 | 60 Leke

Kerkojme djale per ndarje qeraje. Shtepia ndodhet mbas shkolles vasil shanto me te gjitha kushtet. 60 mije leke personi 1 muaj paradhenie. shtepi ne pallat, 100 M2, 5 ambjente, kati 6, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, depo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 22/05/2020
60 leke/person

ZONA E ISH PARKUT PRANE ME QENDREN KONDOR

RRUGA NDRE MJEDA TE KRYQEZIMI ME RRUGEN E KAVAJES | 74 M2 | 63.000 Euro

OKAZION. Ne shitje SUPER apartamet 1+1 i kompletuar dhe punime cilesore, 74 M2, kati 4, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Pajisir me Certifikate Pronesie dhe Rivlersim

Botuar më 22/05/2020
63.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT

Tirane | 65 M2 | 35.000 Leke

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 (pallat ekzistues) ne zone me shume mundesi facilitetesh,akses ne rrugen kryesore, lehtesisht e arritshme me transport publik dhe me kembe.Organizim interesant dhe i vecante i ambienteve , mobiluar ne stil minimalist bashkekohor me te gjitha kushtet e nevojshme per jetese.Drite dhe ndricim natyral. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni., 65 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/05/2020
35.000 leke/muaj

RR. "JORDAN MISJA",

poshte kolegjit Turk, | 35 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 35 M2, kati 3, i mobiluar, preferohen vajza

Botuar më 22/05/2020
17.000 leke

RR. "BAJRAM ALLARAJ", PRANE PALLATIT GRAND,

tek Tregu Elektrik, | 74 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 74 M2, kati 1, i mobiluar, Preferohen djem.

Botuar më 22/05/2020
20.000 leke

RR. "5 MAJI",

prane qendres Concord | 70 M2 | 300 Euro

Ne pallat te ri, jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 5, i mobiluar, hyrje totalisht e rregulluar, arredim lux.

Botuar më 22/05/2020
300,00 euro

RR. "E DIBRES",

mbas Viles Gold | 65 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 1, pallat i ri, arredim dhe e mobiluar totalisht luks, te gjitha paisjet e reja, me kondicioner inverter, ballkon. JO AGJENSI!!

Botuar më 22/05/2020
35.000 leke
)