Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA VLLAZERIMI

Sheshi Shqiponja / Dogan / Laprake | 45 M2 | 20.000 Leke

Jepet ambjenti me qera me te dhenat si me poshte : Dhome gjumi + Kuzhine + Tualet + Oborr + Wirless i perfshire ne cmim . shtepi private me hyrje me vete , e pershtatshme per dy veta, 45 M2, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/05/2020
20.000 leke/muaj

TREGU ELEKTRIK

Kompleksi Grand | 60 M2 | 10.000 Leke

Kerkoj 1 vajze per ndarje qeraje ,te jete serioze dhe e rregullt,shtepia eshte 1 +1 me kushte shume te mira ,per me shume informacione kontaktoni ne nr cel:0693017353, 60 M2, 1 ambjent, kati 4, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/05/2020
10.000 leke/muaj

RRUGA 5 MAJI

Vila Kion | 65 M2 | 22.000 Leke

Kerkohen 1-2 goca per ndarje qeraje . Shpia ndodhet ne katin e 2 te nje vile . E mobiluar ., 65 M2, 1 ambjent, kati 2, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 24/05/2020
22.000 leke/muaj

RRUGA “LUIGJ GURAKUQI”

perballe Toptani Center | 60 M2 | 400 Euro

Jepet me qira 1+1 (preferohet per zyra), kati 4, pallat i ri, 60 M2

Botuar më 24/05/2020
400,00 euro/muaj

DON BOSCO

Kulla Hawai | 58.8 M2 | 25.000 Leke

1 ballkon, 1 dhome gjumi, 1 dhome ndejtje, 1 kuzhine, 1 banjo., 58.8 M2, kati 8, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, 58.8 M2, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 24/05/2020
25.000 leke/muaj

KERKOJ 1+1 ME QERA

Rr irfan tomini | 50 M2 | 20.000 Leke

Kerkoj apartament me qera 1+1 (jo garsoniere) ne zonat vasil shanto. Astir rr.tom plezha. Laprake rruga benard bilota .deri ne 20000, 50 M2, 1 ambjent, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/05/2020
20.000 leke/muaj

QYTETI DURRES,RRUGA ISUF FERRA

Mbrapa Gjykates | 65 M2 | 250 Euro

Jepet me Qera,1+1 i mobiluar + AC, 65 M2, kati 5, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/05/2020
250,00 euro/muaj

LAPRAKE

Mes spitalit amerikan dhe gjykates administrative | 55 M2 | 14.000 Leke

1+1 dhome e vogel gatimi ,koridor ,dhome e madhe , banjo, 55 M2, 2 ambjente, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, verande, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 24/05/2020
14.000 leke/muaj

BRENDA UNAZES TE HOTEL DIPLOMAT 2

RRUGA IRFAN TOMINI | 70 M2 | 59.000 Euro

Okazion. Ne Shitje Ap 1+1 brenda unazes, punime cilesore te kryera se fundmi, termoizolim, dritare me dopio xham alumini , 2 A/C te rinj, i kompletuar me cdo gje, 70 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Pajisur me Certifikate Pronesie dhe Rivlersim, mundesi e mire per investim, parkim makine rreth ne zone

Botuar më 24/05/2020
59.000,00 euro

SA FUTESH TEK RR. "MYSLYM SHYRI"

jepet me qera | 56 M2 | 30.000 Leke

1+1, 56 M2, kati 5, i mobiluar

Botuar më 24/05/2020
30.000 leke
)