Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK PAZARI I RI SHITET NJESI 1+1, 130,000 EURO

Rruga Qemal Stafa , prane OSShE-se, | 65 M2 | 130.000 Euro

Njesia ka siperfaqe bruto 65 m² dhe siperfaqe neto 58.5 m² . Organizohet ne 2 dhoma ,1 ballkon dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e 2-te teknik te pallatit te mireadministuar dhe te pajisur me ashensor .Aktualisht e shfrytezuar me qera si njesi banimi. Siperfaqe bruto : 65 m² Siperfaqe neto : 58.5 m Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te teknik. Disponon çertifikate pronesie., 65 M2, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi : 130,000 Euro.Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
130.000,00 euro

FUSHA E AVIJACIONIT

tek Bar Agron | 48 M2 | 78.000 Euro

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 48 m2, me Hipotek, kati 10 (jo i fundit), pallat i ri me 2 ashensor., 48 M2

Botuar më 07/06/2023
78.000,00 euro

RRUGA KASTRIOTET, SHITET APARTAMENT 1+1+2+VERANDE, 110,000 €URO

pak minuta larg spitalit Hygeia | 87.19 M2 | 110.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje pike hyrese dhe dalese te Tiranes, ç’ka e ben te pelqyeshem per banim, dhe investim. Ka sip banimi 87.19 m2 dhe siperfaqe verande 97.29 m2. Organizohet ne ambjent ndenje, gatimi e ngrenie, 1 dhome gjumi (me hapsire optimale per t’u ndare ne dy dhoma), korridor 2 tualete si dhe nje verande. Apartamenti eshte i investuar dhe i mobiluar. Siperfaqe bruto : 204.4m², 87.19 M2, kati 3, 2 banjo, 1 dhome gjumi, verande, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Sip te perbashketa : 19.92 m² Disponon çertifikate pronesie.Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
110.000,00 euro

21 DHJETORI

HOTEL MONDIAL | 55 M2 | 400 Euro

Apartament Me Qera 1+1 Tek 21 Dhjetori (ID B210350) TiraneTek 21 Dhjetori ,Rruga Kongresi i Lushnjes, pas Hotel Mondial, jepet me qera Apartament 1+1 me siperfaqe 55 m2, kati 5 me ashensor i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner, orientim me diell. A.PTarife sherbimi agjenise gjysem qerajeKerkohet muaji i pare i qerase dhe nje muaj garanciJepet me qera 400 euro/ mua, 55 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 07/06/2023
400,00 euro/muaj

KOMUNA E PARSIT

Prane Kika 2 | 65 M2 | 60.000 Leke

65 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 01 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/06/2023
60.000 leke/muaj

TEK PAZARI I RI, SHITET APARTAMENT 1+1, 78,000 €URO

Rruga Beqir Luga | 43 M2 | 78.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe neto 43 m2 dhe eshte i rikonstruktuar se fundmi duke nisur me sistemin elektrik, hidraulik .Apartamenti organizohet ne ambient ngrenie e ndenje, 1 dhome gjumi, dhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati ekzistues . Siperfaqe neto : 43 m² Orientimi: Lindje-Perendim Eshte i pajisur me certifikate pronesie.Çmimi : 78,000 €uro, 43 M2, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Çmimi 78,000 €uro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
78.000,00 euro

* KODRA E DIELLIT

Kodra e Diellit | 85 M2 | 650 Euro

Jepet me Qira Apartament 1+1 te Kodra e Diellit.Apartamenti disponon edhe nje garazhd., 85 M2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, depo, i mobiluar, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen.0692031230

Botuar më 07/06/2023
650,00 euro/muaj

TEK PAZARI I RI, SHITET APARTAMENT 1+1, 92,000 €URO

Rruga Beqir Luga | 53 M2 | 92.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe neto 53m2 dhe eshte i rikonstruktuar se fundmi duke nisur me sistemin elektrik, hidraulik .Apartamenti organizohet ne ambient ngrenie e ndenje, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati ekzistues .Siperfaqe neto : 53 m² Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati ekzistues .Orientimi: Lindje-Perendim, 53 M2, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
92.000,00 euro

* MOZAIKU

Mozaiku | 66 M2 | 81.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 te Mozaiku.Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues.Disponon certifikate Pronesie. Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen.0692031230, 66 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon

Botuar më 07/06/2023
81.000,00 euro

OKAZIONNN SHITET APARTAMENT 1+1 NE KOMBINAT,TEK SPITALI

Rruga Haki Stermilli | 53 M2 | 45.000 Euro

Shitet Vetem me Cash.Pallat ekzistues ne gjendje shume te mire.Me certifikat pronesie.Hyrje me ndricim natyral., 53 M2, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
45.000,00 euro
)