Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA "JORDAN MISJA",

afer Burgut | 30 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 6, i mobiluar

Botuar më 04/08/2020
20.000 leke

RR. "MINE PEZA"

pallati i Pentagoneve | 71 M2 | 70.000 Euro

Shitet 1+1, 71 M2, kati 3, me hipoteke, e kompletuar.

Botuar më 04/08/2020
70.000,00 euro

RR. ALI VISHA

tek pallati Grand | 60 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 60 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 04/08/2020
17.000 leke

RRUGA STAVRI THEMELI

Rruga e Kavajes, Ish Parku, prapa Nova Home, prapa Pallatit me Tunel | 70 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, i kompletuar totalisht, 70 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, banjo me dritare, preferohet çift familjar, te mos telefonojne Agjencite Imobiliare.

Botuar më 04/08/2020
30.000 leke/muaj

RR.ALI BAUSHI, TIRANE

QSUT, Spitali 5 | 53 M2 | 28.000 Leke

Apartament 1+1, 2 anekse, banjo. Hidraulike, elektrike te reja, uje 24 ore, izolim termik kapote. Mobilim total dhe elektroshtepiaket total te gjitha bashkekohore. Kondicioner 12btu, tv 32", frigorifer, mikrovale, furre, pianure, lavatrice, boiler.Tualet me dritare, porcelane cilesore. Lagjie e qete dhe e kendshme me te gjitha sherbimet prane, dalje per 5min ne unaze, porcelan, kinostudio., 53 M2, 6 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Pervec cilesise dhe cmimit te mire perfitoni fqinje te mire, bonuse ne sherbimin e internetit, etj.

Botuar më 04/08/2020
28.000 leke/muaj

RR. "IRFAN TOMINI"

mbrapa Hotel Diplomat 2 | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 1, 1 ballkon, i mobiluar, ne pallat ekzistues

Botuar më 04/08/2020
25.000 leke

SELITE,

rr. "Ibrahim Dervishi", | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 04/08/2020
20.000 leke

RR. "JORDAN MISJA",

poshte kolegjit Turk, ne vile 3-kateshe | 70 M2 | 22.000 Leke

Jepen me qera 1+1, sip, 70 M2, kati 3, 1 banjo, hyrje e mobiluar, preferohen çifte. Çmimi

Botuar më 04/08/2020
22.000 leke

MINISTRIA E DREJTESISE NE QENDER

MBRAPA MINISTRISE SE DREJTESISE, Rr. "Asim Vokshi" (Rruga Fortuzi) pall. 33, 58 M2, | 58 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1+aneks, me k/bufe edhe sobe gatimi. 25000 leke per banim, 30000 per zyra., 58 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 04/08/2020
25.000 leke/muaj

RRUGA BUDI

prane ambasades Amerikane | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 6, i mobiluar, jepet per vajza

Botuar më 04/08/2020
30.000 leke
)