Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E ELBASANIT

Tirane | 65 M2 | 300 Euro

Jepet apartament 1+1 me qera ne rruga e Elbasanit!Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues.Ka ambjente komode dhe ndricim natyral.Eshte i mobiluar dhe ne gjendje te mire, 65 M2, 5 ambjente, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire, Per me shume informacione kontaktoni-Agjensi imobilare ''REAL HOME''!

Botuar më 13/04/2021
300,00 euro/muaj

APARTAMENTE 1+1 ME QERA TEK BULEVARDI ZOGU 1 , PRANE MINISTRISE SE DREJTESISE NE TIRANE (ID 4219203)

Bulevardi Zogu I, prane Ministrise se Drejtesise | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 60 m², kati 5 (jo i fundit), i mobiluar me kondicioner, tualet me dritare., 60 M2, Property ID : 4219203 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/04/2021
300,00 euro

APARTAMENT 1+1 ME QERA NE BULEVARDIN ZOGU I (ID 4211582)

Ne Bulevardin Zogu I, rruga Dervish Hatixhe | 75 M2 | 400 Euro

Jepet apartament 1+1 me qera, me siperfaqe 75m², kati 6, pallat i ri me ashensor, i mobiluar, kondicioner. ndricim, tualet, ballkon, parket., 75 M2, Property ID : 4211582 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/04/2021
400,00 euro

RRUGA E KAVAJES

prane Policise Bashkiake | 66 M2 | 78.000 Euro

Rruga e Kavajes, prane Policise Bashkiake, shitet apartament 1+1, i mobiluar pjeserisht ne menyre bashkekohore, siperfaqe 66 m2 me Hipoteke, kati i 8 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon, kondicioner, dhe i shtruar i gjithi me parket. Apartamenti eshte totalisht i investuar, i sapo arreduar dhe me punime teper cilesore, 66 M2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, orientim lindje.Çmimi i shitjes 78000 Euro ne muaj.

Botuar më 13/04/2021
78.000,00 euro

DREJTORIA POLICISE

Myslym Shyri | 70 M2 | 330 Euro

Jepet apartament 1+1 pallat i ri i mireadministruar ,arreduar totalisht me cdo gje cilesore cdo gje e re dhe cileosre ambient komod, 70 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 13/04/2021
330,00 euro/muaj

LIQENI I THATE

Market Universal | 70 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1 ne Liqeni i Thate, prane market Universal.Apartamenti ka ambjente komode dhe ndricim natyral.Eshte i mobiluar me mobilim te ri dhe bashkekohor., 70 M2, 4 ambjente, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacione kontaktoni-Agjensi imobilare ''Real Home''!

Botuar më 13/04/2021
35.000 leke/muaj

DON BOSKO

Kompleksi Fiori di Bosko | 70 M2 | 350 Euro

Don Bosko, prane Kompleksit “Fiori Di Bosco”, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 70 m2, kati i 4 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti orgaizohet nga dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon, depo. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket.Jepet me qera 350 Euro ne muaj., 70 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 13/04/2021
350,00 euro/muaj

APARTAMENT 1+1 ME QERA TE RRUGA PANORAMA (ID 4211581)

Te rruga Panorama | 70 M2 | 350 Euro

Jepet apartament 1+1 me qera, me siperfaqe rreth 70m², kati 5, pallat i ri, ashensor, i mobiluar, ballkon, internet. kondicioner, 70 M2, Property ID :4211581 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/04/2021
350,00 euro

PAZARI I RI

Rruga hoxha tasim, prane parukeri Frida | 75 M2 | 30.000 Leke

??. Jepet me qera Apartament 1+1 (prane Pazarit te Ri) ??. Adresa: rruga Hoxha Tasim, mbi Pazarit te Ri,??. Siperfaqja: 72 m2 KATI 5??. Cmimi: 30000lek . I mobiluar??. Telefon: 0694533843. Per me shume informacion ose nje vizite nga afer na telefoniPershkrim: Jepet me qera apartamenti 1+1 ne katin e 5 banim te nje pallati pa ashensor te ri dhe jo te fundit, buze rruges Kryesore,, 75 M2, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ambjent me gatimi me vete

Botuar më 13/04/2021
30.000 leke/muaj

RRUGA ELBASANIT

Prane Fish op | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartamentin 1+2 ne katin e 5 te nje pallati ekzistues teper te mirembajtur, apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe i rinovuar me arredim moderb, 80 M2, kati 5, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 13/04/2021
30.000 leke/muaj
)