Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA MARGARITA TUTULANI

Pas shkolles Deshmoret e Lirise | 30 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garzoniere, 30 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 06/07/2020
20.000 leke/muaj

PRANE PEDIATRISE, RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT

Sa kalon shkollen "Cajupi" | 43 M2 | 41.000 Euro

Shitet1+1 pallat ekzistues dhe shitet i mobiluar, me hipoteke. Nuk bashkëpunoj me agjenci, 43 M2, kati 2, 1 banjo

Botuar më 06/07/2020
41.000,00 euro

RRUGA IRFAN TOMINI

Rruga Irfan Tomini | 70 M2 | 30.000 Leke

Rruga Ifran Tomini, jepet me qera Apartamenti 1 + 1, siperfaqe 70 m2, kati i 4 ne pallat ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, ambjent gatimi, tualet, ballkon i mbyllur, gjendja shume e mire dhe i mobiluar me kushte bashkekohore, 2 kondicioner., 70 M2, 1 banjo

Botuar më 06/07/2020
30.000 leke

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

afer UET | 60 M2 | 300 Euro

Bulevardi Gjergj Fishta, prane UET-se, jepet me qera Duplex, siperfaqe 60m2. Duplexi ndodhet ne katin e 1 dhe te 2, i mobiluar ne menyre bashkekohore, i gjithi me parket. Apartamenti organizohetnga soxhorno, dhome gjumi, tualet, kondicioner. Orientim me Diell, 60 M2, 1 banjo

Botuar më 06/07/2020
300,00 euro

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

afer UET | 58 M2 | 35.000 Leke

Bulevardi Gjergj Fishta, prane UET, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 58 m2, kati i 6 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, ballkon, tualet, i mobiluar ne menyre bashkohore, kondicioner. Orientim me Diell, 58 M2, 1 banjo

Botuar më 06/07/2020
35.000 leke

TEK KODRA E DIELLIT

Tek Kodra e Diellit | 62 M2 | 56.025 Euro

Tek Kodra e Diellit, shitet apartament 1+1 ne katin e 3-te te nje pallati te ri te sapo perfunduar. Apartamenti organizohet: sallon, dhome, tualet, ballkon. Apartamenti eshte ne proces hipotekimi sepse pallati eshte i sapo perfunduar. Zona ne te cilin ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Kontakto Elvin ne numri +355675088803 per te realizuar nje vizite ne prone., 62 M2, 1 banjo

Botuar më 06/07/2020
56.025,00 euro

21 DHJETORI

afer hotel Mondial | 65 M2 | 330 Euro

21 Dhjetori, Rruga Frosina Plaku, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 65 m2, kati 3 me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon, apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderrne, kondicioner. Orientimi me Diell., 65 M2

Botuar më 06/07/2020
330,00 euro

BLLOK

afer fakultetit Juridik | 50 M2 | 32.000 Leke

Bllok, prane fakultetit Juridik, jepet me qira Apartament 1+1, siperfaqe 50 m2, kati i 1 i nje pallati ekzistues, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, 50 M2, 1 banjo

Botuar më 06/07/2020
32.000 leke

ISH BLLOKU

Rruga Nikolla Tupe | 1 M2 | 350 Euro

Ish Blloku, Rruga Nikolle Tupe, jepet me qira Apartament 1+1, siperfaqe 55 m2, kati 2 ne pallat ekzistues. Apartamenti eshte organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon , e mobiluar ne menyre bashkekohore, e shtraur me parket, kondicioner.Jepet 350 Euro ne muaj, 1 M2

Botuar më 06/07/2020
350,00 euro

DON BOSKO

pallatet Almak | 85 M2 | 350 Euro

Rruga Don Bosko, pallatet Almak, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 85 m2, kati i 4 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhono, dhome gjume, kuzhine gatimi me vete, tualet, ballkon, i mobiluar me kushte bashkohore, kondicioner, e gjithe e shtruar me parket, 85 M2, 1 banjo

Botuar më 06/07/2020
350,00 euro
)