Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LIQENI I THATE,

prane restorant “Kapiten Mirzoti’, | 65 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 1+1,, 65 M2, kati 1, totali i kateve 5, e mobiluar komplet

Botuar më 04/08/2020
250,00 euro

RR.IRFAN TOMINI

Stacioni i fundit i Tiranes se Re. | 60 M2 | 52.000 Euro

-Shitet apartament 1+1 i pozicionuar ne katin e 3,pallat ekzistues,zone me akses ne rruge kryesore me mundesi facilitetesh.-Apartamenti karakterizohet nga siperfaqe e konsiderueshme me kurbaturte te rregullt.-Organizim dhe mobilim te mire te ambienteve.-Kuzhine te ndare vecmas,sallon ndenje,dhome gjumi matrimoniale,tualet me dritare.-Drite dhe ndricim natyral., 60 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/08/2020
52.000,00 euro

TE OXHAKU SIPER SPITALIT TE FEMIJEVE

Mbrapa SHKOLLES SE BASHKUAR, te restorant Ija | 30 M2 | 170 Leke

Jepet me qera garzoniere, kat i pare me ambjente te ndara gatimi, ndenje dhe fjetje. Hyrje me vete jo nga hyrja pallatit. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe me plot facilitete qarkullimi , e pershtatshme per cift, 30 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, bodrum, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 04/08/2020
170 leke/muaj

RRUGA KONGRESI MANASTIRIT

afer Pediatrise | 90 M2 | 30.000 Leke

Rruga Kongresi Manastirit, prane Pediatris, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 90 m2, kati 4 (pallat egzistues). Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon, i mobiluar, kondicioner, orientim me diell, 90 M2, 1 banjo

Botuar më 04/08/2020
30.000 leke

KOMPLEKSI DINAMO

afer Shushices | 60 M2 | 38.000 Leke

Kompleksi Dinamo, prane Shushices, jepet me qira Apartament 1+1, kati 3, siperfaqe 60 m2, i perbere nga soxhorno, dhome gjumi, dhome gatimi me vete, tualet me dritare, i mobiluar me te gjitha ne menyre bashkekohore, kondicioner, orientim me diell, 60 M2, 1 banjo

Botuar më 04/08/2020
38.000 leke

QENDER

tek Shallvaret | 72 M2 | 34.000 Leke

Jepet me qera Apartament 1+1 , siperfaqe 70 m², i mobiluar ne menyre bashkohore, kondicioner, tualet me dritare, ballkon., 72 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 04/08/2020
34.000 leke

DON BOSKO

Afer Viva Market | 70 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1 kati 2 i nje vile, siperfaqe 70 m², i mobiluar ne menyre bashkohore dhe totalisht i ri, tualet me dritare, kondicioner ballkon. Hyrje me vehte., 70 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 04/08/2020
30.000 leke

BLLOKU VASIL SHANTO

Afer Kesh-it | 70 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera Apartament 1+1, kati 4 banim, siperfaqe 70 m², i mobiluar ne menyre bashkohore, dhoma e gjumit me parket, kondicioner, tualeti me dritare., 70 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 04/08/2020
32.000 leke

PRANE HARRY FULTZ

Brenda Unaze | 75 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 75 m², i mobiluar ne menyre bashkohore, guzhina me vehte, tualeti me dritare, ballkon.., 75 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 04/08/2020
32.000 leke

RRUGA ARBEN BROCI, QYTETI STUDENTI

700m nga Ekonomiku merr rrugën Shahin Toçi deri te bar Aldo pa kaluar atë 50 m majtas | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartament i mobiluar plotësisht me kuzhinë, frigorifer, lavatriçe,tv 43”, internet, Wi fi, 50 M2, 1 banjo

Botuar më 04/08/2020
25.000 leke
)