Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E DIBRËS

Farmacia 10 | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 te Farmacia 10. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri të 2020 me dy ashensore dhe ka sipërfaqe 70 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Apartamenti përbëhet nga salloni i ndenjes bashkë me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi një tualet dhe një ballkon. Për më shumë info na kontaktoni., 70 M2, 2 ambjente, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/06/2021
300,00 euro/muaj

ISH-PARKU

Ndre Mjeda | 75 M2 | 300 Euro

Apartament 1+1 per qira prane Ish parkut.Apartamenti ndodhet në katin VI-të banim, me sipërfaqe 75 m², pallat i ri, i mobiluar.Përbëhet nga një sallon ndjenje+ gatim së bashku , korridor, 1 dhomë gjumi, tualet me dritare. Preferohen familjarë afatgjatë., 75 M2, 2 ambjente, kati 6, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 16/06/2021
300,00 euro/muaj

ISH PARKU

rrug kryesore | 75 M2 | 300 Euro

Apartament 1+1 i mobiluar, 75 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, okazion

Botuar më 16/06/2021
300,00 euro/muaj

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 ME SIPERFAQE 70M2 NE RRUGEN TEODOR KEKO NE ASTIR PRANE MARKET WELLIT PRANE 2 RROTONTOVE NE NJE ZONE TE MIR TE TIRANES.

Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 70m2 ne Rrugen Teodor Keko ne Astir prane market Wellit prane 2 rrotontove ne nje zone te mir te Tiranes. | 70 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 70m2 ne Rrugen Teodor Keko ne Astir prane market Wellit prane 2 rrotontove ne nje zone te mir te Tiranes. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. Ofrohet teresisht i mobiluar edhe ne gjendie te mir.Cmimi:28.000ALLIC 079 (Kontakto Agjenten Klara T.), 70 M2, 1 banjo

Botuar më 16/06/2021
28.000 leke/muaj

APARTAMENT PER SHITIE 1+1 ME SIPERFAQE 88M2 NE BULEVARDIN BAJRAM CURRI KE BRRYLI NE NJE ZONE SHUM TE MIR TE TIRANES.

Apartament per shitie 1+1 me siperfaqe 88m2 ne Bulevardin Bajram Curri ke Brryli ne nje zone shum te mir te Tiranes. | 88 M2 | 91.000 Euro

Apartament per shitie 1+1 me siperfaqe 88m2 ne Bulevardin Bajram Curri ke Brryli ne nje zone shum te mir te Tiranes. Ndodhet ne katin e 8 te fundit te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar edhe me dokumentacjon te rregullt.Cmimi:91.000€IC 078 (Kontakto Agjenten Klara T.), 88 M2, 1 banjo

Botuar më 16/06/2021
91.000,00 euro

KOMUNA PARISIT

Kristal Center | 65 M2 | 350 Euro

Jepet apartament me qera 1+1. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, i mobiluar mire dhe me te gjitha kushtet e nevojshme, 65 M2

Botuar më 16/06/2021
350,00 euro/muaj

SELVIA

Rruga e Dibres | 60 M2 | 300 Euro

Jepet apartament 1+1 me qera. Apartamenti eshte ne gjendje te mire me mobilim te mire dhe me te gjitha kushtet, 60 M2

Botuar më 16/06/2021
300,00 euro/muaj

SELVIA

Rruga e Dibres | 60 M2 | 300 Euro

Jepet apartament 1+1 me qera. Apartamenti eshte ne gjendje te mire me mobilim te mire dhe me te gjitha kushtet, 60 M2

Botuar më 16/06/2021
300,00 euro/muaj

APARTAMENT 1+1 ME QERA PRANE KOPSHTIT BOTANIK NE TIRANE (ID 4211619)

Prane Kopshtit Botanik ne Tirane | 68 M2 | 300 Euro

Jepet me Qera Apartament 1+1Me Siperfaqe 68 m²Kati 4 Pallat i Ri i Mireadministruar me AshensorOrganizuar ne : Korridor Shperndares, Dhome Ndenjeje me Kuzhine, Dhome Gjumi, Ballkon, TualetApartamenti eshte i Rinovuar, me Termoizolim, K.Bufe, Parket,Zona shume e qete dhe e SigurtCmimi 300 Euro, 68 M2, Property ID : 4211619 www.dreamalbania.al

Botuar më 16/06/2021
300,00 euro

SPITALI NEN TEREZA

Pallatet Arlis | 77.3 M2 | 66.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ndetim tek spitali Nene Tereza. Ne katin e 4 ndertim i ri. Me punime teper cilesore, me termoizolim, sistem kapote. Dokumentacion i Rregullt Hipotekor Mundesi shume e mire investimi, 77.3 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 16/06/2021
66.000,00 euro
)