Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA FORTUZI

prane Hotel Senator | 50 M2 | 800 Euro

Rruga Fortuzi prane Hotel Senator jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 50m2, i mobiluar ne menyre bashkekohore .Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet . Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues .Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Ç????????: 800 Euro, 50 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 29/11/2023
800,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

Rruga Rexhep Jella, Shkolla Italiane | 80 M2 | 400 Euro

MORINA REAL ESTATE jep me qira hyrje private 1+1+bllk, 80 M2, 3 ambjente, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2023
400,00 euro/muaj

21 DHJETORI

Rruga Muhamet Gjollesha | 69 M2 | 95.000 Euro

MORINA REAL ESTATE shet apartament 1+1+bllk, 69 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2023
95.000,00 euro

ISH PARKU I AUTOBUZAVE

Ish Parku I Autobuzave | 60 M2 | 290 Euro

MORINA REAL ESTATE jep me qira apartament 1+1, 60 M2, 3 ambjente, kati 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2023
290,00 euro/muaj

QYTET STUDENTI

Rruga Kristaq Capo | 40 M2 | 400 Euro

MORINA REAL ESTATE jep me qira apartament 1+1, 40 M2, 3 ambjente, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2023
400,00 euro/muaj

UJI I FTOHTE,VLORE

Uji i Ftohte,Vlore | 81 M2 | 109.350 Euro

Shitet apartament me pamje nga deti ne nje nga zonat me elitare te qytetit te Vlores, Uji i Ftohtes. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte e kerkuar per banim. Vendndodhja e mire e apartamentit krijon te gjitha facilitetet e nevojshme dhe e ben ate nje mundesi te mire investimi.Apartamenti ka siperfaqe 81 m2 dhe tipologji 1+1., 81 M2, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 29/11/2023
1.350,00 euro/m²

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE ASTIR, PRANE HARLI KAFE NE TIRANE (ID 4111646)

Astir, prane Harli Kafe | 77.7 M2 | 97.000 Euro

Shitet apartament 1+1, kati i 3 banim me ashensor, me siperfaqe 77.7 m² bruto ( 66.4 m² neto ) me Hipoteke. Ndertim i vitit 2016, shitet i mobiluar, orientim me diell, restauruar se fundemi. Apartamenti organizohet ne sallon te madh bashke me ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, tualet, ballkon, koridor shperndares.Shitet me cmimin 97000 euro., 77.7 M2, Property ID : 4111646 www.dremalbania.al

Botuar më 29/11/2023
97.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 1+1 NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES QAZIM TURDIU (ID 4119314)

Ne Don Bosko prane shkolles Qazim Turdiu | 46 M2 | 79.900 Euro

Shitet apartament 1+1 i sapo mobiluar, siperfaqe 46 m², kati 1 ne pallat ekzistues me tulla te kuqe, hipoteke.Apartamenti organizohet ne: soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor shperndares, oborr te gjelberuar., 46 M2, Property ID : 4119314 www..dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
79.900,00 euro

APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE NE QYTET PRANE KOMPLEKSIT “ANDON LAPA” NE SARANDE (ID 4111618)

Sarande, ne Qytet, prane Kompleksit “Andon Lapa” | 50 M2 | 67.500 Euro

Super mundesi investimi!! shiten Apartamente 1+1 dhe garsoniere ne pallat te Ri ne Ndertim (perfundon ne qershor 2024), siperfaqe 50 m², 54 m² dhe 55 m², kati 1 me ashensor, tualet, ballkon, orientimi me diell. Apartamentet ndodhen ne nje pallat 20 m larg nga deti dhe cmimi i rezervimit per 1 nate gjate sezonit turistik nis nga 55 euro. Shitet 1350 euro/m², ne total 67500 euro, 50 M2, Property ID : 4111618 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
67.500,00 euro

LAPRAKE

PRANE ZOJES SE KESHILLIT TE MIRE | 45 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera Apartament 1+1 ne Laprake tek rruga Dritan Hoxha, prane Universitetit Zonja e Keshillit te Mire.Ndodhet ne kati e 2 te nje pallati te mireadministruar pa ashensor 10 metra nga rruga kryesore Dritan Hoxha dhe organizohet korridor, 1 ambjent ndenje dhe gatimi, 1 dhome gjumi dhe tualet.Apartamenti eshte i gjithi i investuar se fundmi dhe i mobiluar ne kushte bashkekohore., 45 M2, kati 2, i mobiluar, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 29/11/2023
45.000 leke/muaj
)