Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

APARTAMENT ME QERA 1+1BLLK TEK LIQENI I THATE

Rruga Peti | 75 M2 | 400 Euro

Apartamenti eshte super i mobiluar me te gjitha komoditetet e nevojshme.Ofrohet siguri si dhe standartet me te larta ne ndertim., 75 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/06/2023
400,00 euro/muaj

PAZARI RI

PAZARI RI | 59 M2 | 100.000 Euro

SHITET APARTAMENT 1+1, TEK PAZARI RI!Siperfaqe apartamenti: 59 m2,Ndodhet ne katin perdhe.Orientim: Perendim.Apartamenti jepet bosh.Ndodhet ne nje pallat ekzistues.Me dokumentacion te rregullt hipotekor.Apartamenti mund te pershtatet si njesi biznesi , duke qene se ndodhet ne katin perdhe, gjitheashtu eshte trajtuar 10 vitet e fundit si biznes., 59 M2, 2 ambjente, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/06/2023
100.000,00 euro

APARTAMENT ME QERA 2+1+2BLLK+ DEPO TEK LIQENI I THATE

Rruga Peti | 110 M2 | 550 Euro

Apartamenti eshte super i mobiluar me te gjitha komoditetet e nevojshme.Ofrohet siguri si dhe standartet me te larta ne ndertim., 110 M2, kati 3, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/06/2023
550,00 euro/muaj

LIQENI I THATE

RRUGA HAMDI SINA | 100 M2 | 500 Euro

JEPET ME QIRA 1+1+VERANDE, 100 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 02/06/2023
500,00 euro/muaj

BLLOK

RRUGA SAMI FRASHERI | 55 M2 | 650 Euro

JEPET ME QIRA 1+1,BOSH PER ZYRE, 55 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 02/06/2023
650,00 euro/muaj

21 DHJETORI

RRUGA KONGRESI I LUSHNJES | 60 M2 | 400 Euro

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1, 60 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 02/06/2023
400,00 euro/muaj

LIQENI I THATE

RRUGA PETI | 75 M2 | 400 Euro

JEPET ME QIRA 1+1, 75 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 02/06/2023
400,00 euro/muaj

TEK PROKURORIA

RRUGA HAXHI HYSEN DALLIU | 90 M2 | 350 Euro

JEPET ME QIRA 1+1 BOSH VETEM PER ZYRE, 90 M2, kati 6, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 02/06/2023
350,00 euro/muaj

STACIONI I TRENIT

RR.HAXHI HYSEN DALLIU | 67 M2 | 500 Euro

JEPET ME QIRA 1+1, 67 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 02/06/2023
500,00 euro/muaj

ISH FUSHA E AVIACIONIT

KOMPLEKSI TURDIU | 115 M2 | 700 Euro

JEPET ME QIRA 2+1+2+POST PARKIM, 115 M2, kati 7, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 02/06/2023
700,00 euro/muaj
)