Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PERBALL MATERNITETIT TE RI

TEK FURRA TITO | 68 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, me dy ashensore, 68 M2, kati 4, ashensor, bosh, me kundrabufe, dho...

Botuar më 18/01/2021
25.000 leke

KOMUNA E PARISIT

Komuna e Parisit | 40 M2 | 55.000 Euro

Shitet garsoniere tek Komuna e Parisit.Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ri dhe eshte totalisht i mobiluar.Eshte i pajisur me certifikate pronesie., 40 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, i mobiluar, gjendja: e re, Agjensia Shpia24

Botuar më 22/01/2021
55.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE RRUGEN E KAVAJES PRANE SPITALIT GJERMAN NE TIRANE (ID 4119070 )

Rruga e Kavajes, prane Spitalit Gjerman | 58 M2 | 62.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, siperfaqe 58 m², kati 5 i fundit, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientim me diell, 58 M2, Property ID : 4119070 www.dreamalbania.al

Botuar më 22/01/2021
62.000,00 euro

MIHAL GRAMENO

tek grandi | 40 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 40 M2, kati 1, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 22/01/2021
20.000 leke

RRUGA ROBERT ZHVARTS

Misioni Eleonor | 47 M2 | 250 Euro

Jepet me qira apartament 1+1.Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 1 dhe jepet totalisht i mobiluar., 47 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Agjensia Shpia24

Botuar më 22/01/2021
250,00 euro/muaj

PAZARI I RI

Pazari i Ri | 78 M2 | 320 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 te Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka një sipërfaqe prej 78 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, është totalisht e mobiluar dhe orientimi që ka i mundëson ndriçim natyral. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, sallonin sëbashku me kuzhinën, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për me shume na kontaktoni, 78 M2, 2 ambjente, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 22/01/2021
320,00 euro/muaj

TEK INXHINIERIA E NDERTIMIT

PRANE KONVIKTEVE | 60 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 60 M2, kati 4, i mobiluar

Botuar më 22/01/2021
18.000 leke

ASTIRI

Tek pallati pi & vis mbi lokal terminal | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, 80 M2, i mobiluar, jo agjensi

Botuar më 22/01/2021
25.000 leke/muaj

BRRYL

Brryl | 60 M2 | 60.000 Euro

Shitet apartament 1+1+ballkon ne Brryl.Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 1 te nje pallati ekzistues. Pjeserisht i mobiluarEshte i pajisur me certifikate pronesie., 60 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Shpia24

Botuar më 22/01/2021
60.000,00 euro

KOMPLEKSI ANA

mbi qyteti studentit | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 3, i mobiluar, jo agjensi

Botuar më 22/01/2021
30.000 leke/muaj

PRANE RRUGES SE KOSOVARVE

SHESHI WILSON | 78 M2 | 350 Euro

ME QERA 1+1 APARTAMENT, 78 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 22/01/2021
350,00 euro/muaj
)