Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA STUDENTI

pak minuta larg Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit | 75 M2 | 370 Euro

Rruga Studenti,pak minuta larg Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit, jepet me qera...

Botuar më 23/02/2024
370,00 euro/muaj

NE ZONEN E VARRIT TE BAMIT, SHITET APARTAMENT 2+1+BALLKON, 84,000 EURO

rruga Xhanfize Keko | 72 M2 | 84.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 72 m² dhe organizohet ne ambient ngrenie e nde...

Botuar më 23/02/2024
84.000,00 euro

RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT , , SHITET APARTAMENT 2+1, 90,000 EURO

prane Gjimnazit Andon Zako Cajupi dhe prane QSUT | 82 M2 | 90.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 82 m² dhe organizohet ne ambient ngrenie e nde...

Botuar më 23/02/2024
90.000,00 euro

21 DHJETORI

Pas Inxhinjeris se Ndertimit | 141.4 M2 | 185.000 Euro

21 Dhjetori, pas Inxhinjeris se Ndertimit shitet apartament 2+1+verande me siperfaqe ...

Botuar më 22/02/2024
185.000,00 euro

TEK MEDRESEJA

Rruga Ferit Xhajko | 45 M2 | 36.000 Leke

Jepet me qera garsoniere 45 m2, i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ne ambient n...

Botuar më 22/02/2024
36.000 leke/muaj

SHITET APARTAMENT 2+1+BLK TEK SHKOLLA E BASHKUAR

Prane Credins Bank | 80 M2 | 105.000 Euro

Kati 3 ,jo i fundit,pallat ekzistues,Rikonstruksion total, Hyrje me ndricim natyral m...

Botuar më 22/02/2024
105.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 3+1+VERANDE PRANE DELIJORGJIT

Rr. Stavri Themeli te tuneli perballe me Delijorgjin | 100 M2 | 180.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe 100m2 + 50 m2 verande ( ne certifikate 84 m2). Ndodhet ne k...

Botuar më 22/02/2024
180.000,00 euro

NE ZONEN E RRUGES MIHAL GRAMENO ,RRUGA SALI NIVICA

prane Market Jata | 60 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament me siperfaqe 60 m2, 1 +1 i mobiluar dhe organizohet ne am...

Botuar më 21/02/2024
350,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ALI DEM

Shkolla "Kushtrimi i Lirise" | 60 M2 | 85.000 Euro

Pallat ekzistues totalisht I restauruar. Apartament shitet totalisht I mobiluar si ne...

Botuar më 18/02/2024
8.500,00 euro

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE VASIL SHANTO PRANE KESH NE TIRANE ( ID 4139159 )

Ne Vasil Shanto, prane KESH | 120 M2 | 189.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2 dhe garazh, ne katin e 2 banim, me siperfaqe 120 m², Apartam...

Botuar më 17/02/2024
189.000,00 euro

ISH FUSHA E AVIACIONIT,

Rruga Nexho Konomi, | 50 M2 | 380 Euro

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznesi,, 50 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, MRE-28176

Botuar më 23/02/2024
380,00 euro/muaj

KINOSTUDIO

Rruga xhanfize keko | 1.440 M2 | 400 Euro

Agjensia Morina jep me qera Hyrje private 2+1,, 1.440 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, MRE-30025

Botuar më 23/02/2024
400,00 euro/muaj

RRUGA E DURRESIT

Rruga e Durresit | 100 M2 | 900 Euro

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, 100 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, MRE-30161

Botuar më 23/02/2024
900,00 euro

JORDAN MISJA

Rruga Jordan Misja | 60 M2 | 300 Euro

Agjencia Morina jep me qera apartament 1+1, 60 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, MRE-27643

Botuar më 23/02/2024
300,00 euro/muaj

5 MAJI

5 Maji | 185 M2 | 180.000 Euro

Agjencia Imobiliare Morina shet Apartament 2+1, 185 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, MRE-26584

Botuar më 23/02/2024
180.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

Farmacia 10 | 200 M2 | 2.000 Euro

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi,, 200 M2, kati 2, 2 banjo, bosh, MRE-26010

Botuar më 23/02/2024
2.000,00 euro/muaj

RRUGA E DIBRES

Farmacia 10 | 165 M2 | 1.200 Euro

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, 165 M2, kati 3, 2 banjo, bosh, MRE-26007

Botuar më 23/02/2024
1.200,00 euro/muaj

RRUGA E DIBRES

Rruga e Dibres | 55 M2 | 320 Euro

Agjencia Imobiliare Morina jep me Qera, Apartament 1+1, 55 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, MRE-25220

Botuar më 23/02/2024
320,00 euro/muaj

KOMUNA PARISIT

Rruga Hasan Alla | 45 M2 | 430 Euro

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera Apartament 1+1, 45 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, MRE-31981

Botuar më 23/02/2024
430,00 euro/muaj

SHESHI WILLSON

Rruga Perlat Rexhepi | 50 M2 | 500 Euro

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, 50 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, MRE-31907

Botuar më 23/02/2024
500,00 euro/muaj
)