Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK PEDIATRIA

Rruga Kongresi Manastirit | 50 M2 | 62.000 Euro

Totalisht i restauruar,punime te reja parket tualeti,muret, gjithcka.Lokacion fantast...

Botuar më 06/06/2023
62.000,00 euro

YZBERISHT

Rruga Thoma Koxhaj, prane Pallatet Çabej, | 60 M2 | 300 Euro

Yzberisht, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 60 ??2, i mobiluar . Apartam...

Botuar më 06/06/2023
300,00 euro/muaj

ISH FUSHA E AVIACIONIT

Rruga e dafinave | 78 M2 | 400 Euro

Te Ish Fusha e Aviacionit, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 78m2, kati i 6 ...

Botuar më 05/06/2023
400,00 euro/muaj

MJULL-BATHORE 3 MIN NGA TEG

Mjull-Bathore 3 min nga TEG | 798 M2 | 1.600.000 Euro

Në Tiranë në Mjull-Bathore 3 min larg TEG-ut, SHITEN 2 Vila 3 kate me projekt dhe ...

Botuar më 04/06/2023
1.600.000,00 euro

KOMPLEKSI ARLIS

FARMACIA 10 | 147 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qira Ambient Komercial tek Arlis, Farmacia 10!Ambienti organizohet si open s...

Botuar më 02/06/2023
1.200,00 euro/muaj

ASTIR

OASIS RESIDENCE | 110 M2 | 500 Euro

Jepet me qira Apartament tek Oasis Residence, Astir!Apartamenti ndodhet ne katin e 2 ...

Botuar më 02/06/2023
500,00 euro/muaj

DON BOSKO

Kompleksi Fiori Di Bosko | 115 M2 | 650 Euro

Don Bosko, Kompleksi Fiori di Bosko, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqja 115 m2,...

Botuar më 01/06/2023
650,00 euro/muaj

MYSLYM SHYR

Ne Rrugen Him Kolli | 68 M2 | 125.000 Euro

Myslym Shyri, Rruga Him Kolli, shitet Apartament 1+1, siperfaqja 68m2, kati 9 me ashe...

Botuar më 01/06/2023
125.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - RR. "NDRE MJEDA",

prane kompleksit Star | 103 M2 | 155.000 Euro

Shitet 2+1, sip, 103 M2, kati 4, 2 banjo, 1 ballkon, me 2 ashensore, totalisht e riko...

Botuar më 29/05/2023
155.000,00 euro

BLLOKU VASIL SHANTO

Blloku Vasil Shanto | 80 M2 | 500 Euro

Në Tiranë tek Blloku Vasil Shanto jepet me QERA Dyqan me sipërfaqe 80 m2. Dyqani n...

Botuar më 29/05/2023
500,00 euro/muaj

YZBERISHT

Rruga Thoma Koxhaj, prane Pallatet Çabej | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 60 m2, i mobiluar . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie ,1dhome gjumi me krevat matrimonial 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallatit te p ajisur me ashensor.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi : 300 Euro, 60 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi : 300 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
300,00 euro/muaj

TREGU ELEKTRIK

Shkolla e Baletit | 92 M2 | 340 Euro

Apartament 1+1 + post parkimi me qira tek tregu Elektik!Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi , 1 sallon ,1 kushin tualet ballkon ka dhe oborr per te parkuar makinen., 92 M2, 2 ambjente, 1 banjo, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
340,00 euro/muaj

TEK PAZARI I RI

rruga Tefta Tashko Koco prane Market Arber | 54 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament me siperfaqe 54 m², 1+1 i mobiluar, i ndodhur ne katin e 2-te te nje vile me hyrje me vete . Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje, gatimi, 1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.Çmimi 400 €uro ., 54 M2, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
400,00 euro/muaj

ASTIR

Astir | 68 M2 | 30.000 Leke

Jepet Apartament me qira 1+1 ne Astir .Apartamenti organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen ne, 1 dhome ndenje dhe gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon, ndodhet ne katin 3 banim ne nje pallat te miradministruar me ashensor !Per me shume ju lutem me kontaktoni !, 68 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
30.000 leke/muaj

SHITET APARTAMENT 1+1+BLLK TEK RR.E ELBASANIT

Perballe Universitetit Luarasi | 62 M2 | 130.000 Euro

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenjeje + ambient gatimi, dhome gjumi, ballkon dhe tualetZone mjaft e preferuar per banim e investim, 62 M2, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Me certifikate pronesie.

Botuar më 07/06/2023
130.000,00 euro

JEPET APARTAMENT 1+1 NE ASTIR, 350 EURO

Perballe Bar Loft | 68 M2 | 350 Euro

Jepet apartament 1+1 me qera, plotesisht i mobiluar, i pabanuar me pare, ndodhet ne katin e fundit ne pallat me ashensor, 68 M2, 2 ambjente, kati 9, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
350,00 euro/muaj

NE KRYQEZIMIN E RRUGES SE DIBRES ME RRUGEN NIKO AVRAMI

prane Hotel Gjilani | 60 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2, i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie , 1 dhome gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin 3-te te nje pallati pa ashesnor. Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi : 350 Euro, 60 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
350,00 euro/muaj

SHITET VILE DY KATESHE NE BERZHITE

Kompleksi Green Garden | 500 M2 | 515.000 Euro

Vila eshte ne nje nga komplekset elitare ne Tirane dhe ne nje zone mjaft te qete dhe te gjelberuar , ndodhet ne fillim te autostrades Tirane -Elbasan.-Vila ka dhe nje pishine individuale dhe pozicioni i viles eshte mjaft panoramik., 500 M2, totali i kateve 2, 3 banjo, 4 dhoma gjumi, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kompleksi ne te cilen ndodhet vila eshte mjaft i organizuar dhe me akses si ne autostrade dhe ne rrugen dytesore , me sistem sigurie 24 ore dhe me uje dhe drita te garantuara .

Botuar më 07/06/2023
515.000,00 euro

21 DHJETORI

Kompleksi Magnet | 70 M2 | 450 Euro

Jepet me qira apartament 1+1 te Kompleksi Magnet.Apartamenti organizohet ne ambient ndenje bashke me kuzhinen, nje dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon.Ndodhet ne katin e 3-te .Cmimi eshte Neto, 70 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
450,00 euro/muaj

HOXHA TAHSIM

HOXHA TAHSIM | 237 M2 | 237 Euro

Shitet Lokal/Dyqan Tek Hoxha Tahsim (ID BL211) TiranePrane Pazarit te Ri, tek rruga Hoxha Tahsim shitet lokal/dyqan me siperfaqe totale 237m2, ME HIPOTEKE, verande e shfrytezueshme, kati -1 , pallat i ri, sistem aspirimi, kondicionimi, kend lojrash, 2 tualete, i mobiluar, me fasade xhami. Aktualisht i dhene me qera per after school Shitet 255.000 euro, 237 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 07/06/2023
237,00 euro/muaj
)