Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

Green City | 74.4 M2 | 64.000 Euro

1+1, i mobiluar + garazh, tualet me dritare, me parket., 74.4 M2, kati 2, totali i ka...

Botuar më 13/07/2019
64.000,00 euro

PRANE SPITALIT AMERIKAN 3,

prane Qytetit Nxenesve | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, k/bufe, kati 6, me ashensor, uje drita.

Botuar më 17/07/2019
20.000 leke

RR. “BESIM ALLA”

perballe Elios Catering | 64 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 64 M2, k/bufe, kati I siper dyqaneve.

Botuar më 17/07/2019
18.000 leke

RR. “KONGRESI MANASTIRIT”

prane shkolles Cajupi | 50 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati II, e kompletuar.

Botuar më 17/07/2019
22.000 leke

PERBALLE MINIBASHKIS 1-2

jepet me qera | 40 M2 | 20.000 Leke

Garsoniere, 40 M2, kati 6, me ashensor. E kompletuar.

Botuar më 17/07/2019
20.000 leke

RR. “BAJRAM ALLARAJ”

prane Qytetit Studenti | 60 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati I, shtepi private, totalisht I kompletuar.

Botuar më 17/07/2019
17.000 leke

TEK FRESKU

HIPO MARKET | 75 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 75 M2, kati 5, 1 ballkon, i mobiluar, pamje nga dielli

Botuar më 17/07/2019
16.000 leke

TEK BRRYLI

tek Restorant Votra | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 17/07/2019
25.000 leke

TEK SHKOLLA BASHKUAR

Shkolla Bajram Curri | 58 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera Ap. 1+1, 58 M2, kati 5, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, perfshire kondicioner dhe internet. Mundesi per parkim pa pagese.

Botuar më 17/07/2019
22.000 leke/muaj

TEK FRESKU

rruga e teleferikut, pallati i parafundit | 64 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 64 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 17/07/2019
20.000 leke

RR. DON BOSKO

perballe Kishes | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, i mobiluar

Botuar më 17/07/2019
25.000 leke