Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE ,, ASTIR , ME HIPOTEKE .

bar universi | 85 M2 | 75.000 Euro

Apartament ne shitje , me nje kubature shum te rregullte , pamje J.P,, punime cile...

Botuar më 06/12/2022
75.000,00 euro

APARTAMENT NE SHITJE-GOLEM

Grand Blue Fafa | 80 M2 | 85.000 Euro

Partamenti është pjesë e një kompleksi me parkim, roje 24/7 dhe administrator. Ap...

Botuar më 06/12/2022
85.000,00 euro

UNAZA E RE ,, ASTIR , ME HIPOTEKE .

bar universi | 85 M2 | 75.000 Euro

Apartament ne shitje , me nje kubature shum te rregullte , pamje J.P,, punime cilesore , e mobiluar , e rivlersuar, 85 M2, 1 ambjent, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: e re, mobilimi i ri ,, me hipoteke

Botuar më 06/12/2022
75.000,00 euro

NDARJE QERAJE - RR. KOMUNA PARISIT! TEK LULISHTJA

ne godine 6-kateshe | 35 M2 | 11.000 Leke

Jepen me qera garsoniere vetem per 2-3 vajza, te arreduara me elektroshtepiake, totalisht te kompletuara, hyrje bashkohore, sip. e seciles dhome, 35 M2, Arrredim teper komod, kuzhine me vehte, tualet. Çmimi i garsoniere per 2 persona 13.000 leke/secila. Çmimi per 3 persona

Botuar më 06/12/2022
11.000 leke/person

APARTAMENT NE SHITJE-GOLEM

Grand Blue Fafa | 80 M2 | 85.000 Euro

Partamenti është pjesë e një kompleksi me parkim, roje 24/7 dhe administrator. Apartamenti në shitje ka sipërfaqe 80m2, hapësira e brendshme e apartamentit është e organizuar në 1 dhomë gjumi, ambjent ndenje+gatimi, tualet dhe verandë. Ndodhet në katin e parë me ashensor. Apartamenti është i saporestauruar., 80 M2

Botuar më 06/12/2022
85.000,00 euro

ASTIR,TIRANE

Astir,Tirane | 59 M2 | 70.000 Euro

Zona e Astirit ështië një nga zonat që po merr zhvillim të shumtë kohët e fundit. Duke qënë se shumë faktor të ndryshëm i kan dhënë përparësi ajo është bërë një nga zonat më të kërkuara për banim.Apartamenti ndodhet në katin e 6-të, pallat i ri me ashensor.I organizuar në 1 dhome ndenje,1 dhomë gjumi, 1 kuzhinë,1 tualet dhe 1 ballkon me tendë., 59 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
70.000,00 euro

RRUGA E DIBRES,TEK SELVIA

Rruga e Dibres,tek Selvia | 60 M2 | 600 Euro

Jepet apartament 1+1 per qira tek Selvia.Apartamenti organizohet ne sallon, kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon. Ofrohet gjithashtu totalisht i mobiluar.Ndodhet ne katin e gjashte dhe orientimi i apartamentit eshte Veri-Perendim.Apartmanti ndodhet shume prane qendres se Tiranes gje qe mundeson akses ne te gjitha facilitetet e nevojshme., 60 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
600,00 euro

SHTEPI ME QERA TIRANE TE LIRA - RRUGA E DIBRES, KOMPLEKSI ARLIS

Rruga e Dibres,Kompleksi Arlis | 70 M2 | 450 Euro

Ofrohet apartament 1+1 me qira ne Kompleksin Arlis, ne Rrugen e Dibres.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 70m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje+kuzhine, dhoma matrimoniale, nje tualet dhe gjithashtu nje ballkon spacioz me pamje te lire ne dhomen e gjumit. Apartamenti eshte totalisht i arreduar me arkitet me markat me prestigjoze dhe elektroshtepiaket te cilesise me te mire ne, 70 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
450,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - MISTO MAME

Pallatet Cabej | 66 M2 | 60.000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek zona e Misto Mames, prane me Pallatet Cabej. Apartamenti organizohet ne sallon, kuzhine,dhoma gjumi,tualet,korridor, dhe nje ballkonte madh. Ka siperfaqe totale 65.8m2 dh te brendshme 56.5m2 Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume info ne kontaktoni ne nr e Agjensise Imobiliare, 66 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
60.000,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - KOMPLEKSI MIRABELLA

Kompleksi Mirabella | 80.57 M2 | 72.500 Euro

Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi Mirabella, prane Oxhakut. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim ne faze karabinam, me siperfaqe 80.57 M2 ne katin 10 dhe organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje godine me cilesi te larte ndertimi; fasade me terrakote dekorative; dritare termike, 80.57 M2, kati 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
72.500,00 euro

SHTËPI ME QERA - RRUGA E KAVAJES

Rruga e Kavajess | 75 M2 | 450 Euro

Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome ndenje, nje kuzhine e vecuar, nje dhome gjumi, tualet me ajrosje natyrale dhe nje ballkon te bollshem me pamje te lire dhe fantastike drejt Qendres se Tiranes.Prona eshte e miremobiluar dhe shume komode, eshte shume spacioze pasi ka nje siperfaqe prej 75m2 neto .Ndodhet ne nje pallat te ri e mireadministruar me ashensor., 75 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
450,00 euro

* ISH PROFARMA

Xhamlliku | 137.15 M2 | 150.850 Euro

Shitet Apartament 2+1 te Ish Profarma.Apartamenti ka ndarje perfekte te cdo ambjenti dhe ndodhet ne nje zone shume te mire.Fasada e jashtme është me sistem termik dhe e veshur me tullë dekorative.Zone perfekte per te jetuar, infrastrukture e plote, qetesi dhe gjelberim.Apartamenti eshte ne faze pllakash., 137.15 M2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen : 0692031230

Botuar më 06/12/2022
150.850,00 euro
)