Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITEN 6 POSTE PARKIMI TEK RRUGA JORDAN MISJA TIRANE

Rruga Jordan Misja | 150 M2 | 90.000 Euro

Shiten 6 poste parkimi tek Rruga ‘’Jordan Misja’’, Tiranë. Secili nga postet ka një sipërfaqe prej 25 m2. Ndodhen në një pallat në ndërtim e sipër me 8 kate banimm, 1 kat njësi biznesi dhe 1 kat parkim nëntokë. Pallati përfundon punimet dhe bëhet I banueshëm në Janar 2024. Cmimi 15,000 euro për një post parkimi., 150 M2, kati -1, gjendja: e re

Botuar më 26/09/2023
90.000,00 euro

GARAZH NE SHITJE - RR KAVAJES TEK ISH PARKU, PRANE RRUGES KRYESORE

tek Globe. | 40 M2 | 25.000 Euro

Per 2 makina,garazhd me qepen dhe i ruajtur me sherbim roje, 40 M2, gjendja: e mire

Botuar më 26/09/2023
25.000,00 euro

SHITET GARAZH - TEK SELVIA, PRANE SHKOLLES SERVETE MAÇI,

ne pallat te ri te paperfunduar | 25 M2 | 25.000 Euro

Shiten 2 garazhde me sip per secilin, 25 M2, kati -3. dokumenta e rregullta. Çmimi per secili

Botuar më 26/09/2023
25.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE TIRANE - ~ KOMPLEKSI SQUARE 21

SUPER OKAZION!!!SHITEN AMBJENTE~POSTE PARKIMI TE SQUARE 21.SUPER OKAZION!!! VETEM ME 1000 EURO PER M2 | 1.120 M2 | 1.120.000 Euro

SUPER OKAZION!!! VETEM ME 1000 EURO PERM2Shitet ambjent~magazine~poste parkimi me vendodhje te Square 21.Ambjenti eshte me siperfaqe 1120 m2.Organizohet ne:1 Ambient Open Space me lartesi 5 m dhe dera hyrese eshte 2.8 m e larte.Ambjenti mund te perdoret per magazinime te ndryshme,poste parkimi por edhe per lavazh pasi ka pus me vete., 1.120 M2, Projekti ofron standartet me te larta ne ndertim dhe sherbime.Eshte nje nder investimet me te mira.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 26/09/2023
1.120.000,00 euro

DON BOSKO

Rruga Don Bosko | 108 M2 | 100.000 Euro

MORINA REAL ESTATE shet garazh, 108 M2, kati -1, 1 banjo, ashensor, bosh, gjendja: shume e mire, Garazhdi disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!

Botuar më 26/09/2023
100.000,00 euro

GARAZH NE SHITJE TEK BULEVARDI I RI

Rruga Filip Jano | 29 M2 | 15.000 Euro

Ndertim i ri i mireadministruar.Lokacion fantastik ,ofrohen te gjitha facilitetet e nevojshme.Zone mjaft e preferuar per banim dhe investim., 29 M2, kati -3

Botuar më 26/09/2023
15.000,00 euro

SHITET GARAZH NE DON BOSKO

PERBALL VIZION PLUS | 24 M2 | 24.000 Euro

ME DOKUMENTE ME CEPEN TE MBYLLUR, 24 M2, kati 1, gjendja: shume e mire, MUND TE PERDORET DHE SI MAGAZINE 600 EURO NE MUAJ

Botuar më 26/09/2023
24.000,00 euro

SHITET GARAZH DHE JEPET ME QERA NE DON BOSKO

PERBALL VIZION PLUS | 24 M2 | 24.000 Euro

ME DOKUMENTE TE RREGULLTA JEPET ME QERA DHE SI MAGAZINE PER MATERIALE.AFER RRUGES KRYESORE DON BOSKO, 24 M2, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo

Botuar më 26/09/2023
24.000,00 euro

JEPET ME QERA GARAZH PER MAGAZINE

PRANE SHKOLLES SE BASHKUAR | 200 M2 | 600 Euro

AMJENTI ESHTE GOXHA I MADH PER MAGAZZINIM TE MATERIALEVE E CDO GJE, 200 M2, kati 1

Botuar më 26/09/2023
600,00 euro

~ MINISTRIA E JASHTME

POST PARKIMI NE SHITJE | 40 M2 | 40.000 Euro

Shitet post parkimi me vendodhje te Ministria e Jashtme.Organizohet me nje siperfaqe prej 40 m2.Posti parkimit eshte i mbyllur me qepen dhe mund te parkojne 2 makina.Per me shume detaje telefononi ne nr. tone te telefonit!, 40 M2

Botuar më 25/09/2023
40.000,00 euro
)